Перейти до основного вмісту
договір

Волинський національний університет імені Лесі Українки співпрацюватиме з Цуманською громадою. Про деталі співробітництва домовилися ректор Анатолій Цьось й очільник громади Анатолій Дорошук. 

Зустріч відбулася в Музеї волинського лісу в урочищі Лопатень. Окрім Анатолія Цьося й Анатолія Дорошука, були присутні: проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України та археології, Лариса Годик-Понєдєльнік, директор Музею волинського лісу Валентина Шульгач. 

договірдоговір

Сторони домовилися співпрацювати у різних напрямах. Наприклад, залучати науковців Університету до впровадження розробок в економіку та гуманітарну сферу громади; спільно проводити соціальні опитування та вивчати громадську думку; готувати фахівців різних галузей для громади тощо. 

договір

Анатолій Цьось заявив, що Університет готовий співпрацювати з громадою. Ректор переконаний, що це принесе користь і ВНУ імені Лесі Українки, і Цуманській ОТГ. Проректор Наталія Благовірна закцентувала на важливості спільних дій щодо промоції та інформаційної політики. Окрім цього, Університет долучиться до фестивалю повстанської пісні «Криївка Перця». Подія відбудеться 12 вересня в селі Липне біля Цумані.  

договір

На завершення зустрічі присутні оглянули експозиції Музею волинського лісу та зробили спільні фото. 

договірдоговір

 

Відділ інформаційної політики 

1 перегляд