Перейти до основного вмісту

Університет імені Лесі Українки відсвяткував свій ювілей

ВНУ

15 жовтня поблизу головного корпусу нашого Університету відбулися заходи з нагоди 80-річчя. На дійство завітало чимало почесних гостей, представники професорсько-викладацького складу, працівники, студенти та випускники вишу.  

 

Святкування розпочалося зі спільного виконання Гімну України й Університету. Після цього до слова запросили ректора Анатолія Цьося. Він розповів про розвиток волинської освітньої традиції, створення Луцького педінституту та його розвиток, найбільші здобутки Університету, закцентував на професійних якостях професорсько-викладацького складу, реалізацію подвійного диплома, дуальної освіти тощо.  

 

«Світ змінюється. Ефективність Університету залежить від його відкритості, від того, наскільки він співпрацює з владою, з бізнесом і в Україні, і за її межами. Я вам усім щиро дякую за співпрацю, за допомогу в розвитку та сподіваюся на продовження цього співробітництва. У день вісімдесятиріччя щиро бажаю вам здоров’я реалізувати всі проєкти, а найголовніше – кожному з нас ефективно виконувати свої професійні обов’язки. Лише тоді буде сильна Волинь і сильна Україна», – заявив очільник Лесиного вишу. 

ВНУ

 

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл привітав присутніх із дійством і благословив: «Це день славного волинського вишу з багатою та глибокою історією. Ми можемо з упевненістю сказати, що в цього Університету є майбутнє, тому що є студенти і викладачі. Бажаю всім дожити до сторіччя вишу». 

 

Вітання Університету передав народний депутат України, голова Наглядової ради Ігор Палиця: «Сьогодні особливий день, адже виш святкує своє 80-річчя. Як на людський вік – це солідна цифра, але заклади вищої освіти не старіють, а набувають дедалі більшого досвіду, щоб передати його новим поколінням. Це вісімдесят років освітніх традицій, наукових перемог і здобутків. 

 

Щиро вітаю ректорат, професорсько-викладацький склад, працівників, докторантів, аспірантів і студентів із ювілеєм. Зичу всім міцного здоров’я, щастя, успіхів у праці та навчанні, нових наукових відкриттів, високого та стабільного добробуту, довгих, мирних і плідних літ життя».  

 

До учасників дійства з вітальним словом звернулась і народний депутат, член Наглядової ради Ірина Констанкевич: «Ми констатуємо, що наш Університет потужний, має багато спеціальностей, випускає багато студентів. Для мене це інтелектуальна, патріотична еліта. Бажаю, щоб ви завжди пам’ятали альма-матер, у якій формувалися, але головне – це той горизонт, який перед вами відкриває рідний Університет, – приналежність до освітньої, інтелектуальної світової традиції». 

 

ВНУ

 

Від представників місцевої влади слово взяв секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт: «Сьогодні вісімдесят років вишу, який був, є і буде окрасою нашого міста. Цей Університет – згусток інтелекту. Він продукував і продукуватиме найкращих людей». Григорій Пустовіт подякував викладачам і працівникам за їхню роботу, а студентам – за те, що обрали Університет імені Лесі Українки. 

 

Під час урочистостей низка викладачів і працівників Лесиного вишу отримали нагороди. Також присутнім презентували ролики та короткометражки про Університет. Дійство продовжила концертна програма. 

 

 

Відділ зв’язків із громадськістю

Фото: Олег Бурлака 

1 перегляд

Всі новини

нд пн вт ср чт пт сб
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2