Перейти до основного вмісту
волейбол

16 червня на базі обласної дитячо-юнацької спортивної школи відбулось урочисте відкриття ХVІ літньої Універсіади України з волейболу серед жіночих команд.  

На захід завітали ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось, проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна, проректор з науково-педагогічної роботи та матеріально-технічного забезпечення Анатолій Федонюк, декан факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Василь Пантік, викладачі та студенти. 

волейбол

На Універсіаду до Луцька приїхали команди з 8 закладів вищої освіти, які представляли Миколаївщину, Сумщину, Одещину, Хмельниччину, Тернопільщину, Чернігівщину, Буковину та місто Київ. Також у турнірі взяла участь команда волейболісток «Волинь – Університет – ОДЮСШ».   

волейбол

На початку урочистого відкриття Універсіади до присутніх звернувся ректор ВНУ імені Лесі Українки Анатолій Цьось: «Нарешті ми вийшли з карантинних обмежень і маємо змогу насолодитися прекрасною грою. Спорт виконує соціальну функцію та впливає на престиж навчальних закладів. Я щиро бажаю учасницям результативних ударів і подач, гарних прийомів, хороших ігор та перемог».  

волейбол

Перед початком ігор присутніх показовими виступами розважали спортивні акробати Максим Юшак і Вероніка Нікітіна та команда чирлідерів Університету.  

волейболволейбол

Волейболістка Олена Рудик розповіла, що команда Університету готувалася до змагань не у повному складі, адже трьох гравчинь викликали на збори національної збірної з волейболу. «Із більшістю суперниць ми знайомі через участь у Суперлізі. Тому маємо уявлення про команди. Усі сильні, але у наших дівчат хороший настрій. Ми готові перемагати», – сказала Олена Рудик.  

волейбол

Після урочистої частини спортсменки з Луцька та Сум почали поєдинок, який волинянки виграли з рахунком 3:0. Змагання триватимуть до 23 червня. 

волейболволейболволейболволейболволейболволейболволейболволейболволейболволейбол

 

Відділ інформаційної політики 

195 переглядів

Всі новини

пн вт ср чт пт сб нд
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1