![економісти](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-04/IMG_4347.jpg?itok=t5a2tAzR)
У межах Всесвітнього тижня грошей в Україні (Global Money Week–2023) студенти спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування факультету економіки та управління взяли участь у конкурсі від Національного банку України «Гроші та добробут у моїй країні».
![економісти](/sites/default/files/inline-images/%D0%A8%D0%B5%D0%B2%D1%87%D1%83%D0%BA_page-0001.jpg)
![економісти](/sites/default/files/inline-images/%D0%A0%D0%B5%D0%BF%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B0_page-0001.jpg)
![економісти](/sites/default/files/inline-images/%D0%9F%D0%B0%D1%80%D1%84%D0%B5%D0%BD%D1%8E%D0%BA_page-0001.jpg)
![економісти](/sites/default/files/inline-images/%D0%9F%D0%B0%D0%BD%D1%87%D1%83%D0%BA_page-0001.jpg)
Під керівництвом викладачів кафедри фінансів Наталії Матвійчук, Софії Теслюк і Наталії Ткачук дев’ять здобувачів освіти розробляли презентації, в яких пропонували й обґрунтовували свої ідеї на тему «Як підвищити рівень фінансової обізнаності серед молоді України».
![економісти](/sites/default/files/inline-images/%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%BB%D1%8E%D0%BA_page-0001.jpg)
![економісти](/sites/default/files/inline-images/%D0%9C%D0%B0%D0%BD%D1%96%D0%BB%D0%B0_page-0001.jpg)
![економісти](/sites/default/files/inline-images/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B4%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0_page-0001.jpg)
За результатами конкурсу студенти-фінансисти нагороджені іменними сертифікатами та підтвердили, що мають високий потенціал до розв’язання складних фінансових завдань.
![економісти](/sites/default/files/inline-images/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%80-%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%85%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_page-0001.jpg)
![економісти](/sites/default/files/inline-images/%D0%93%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%B0_page-0001.jpg)
Наталія МАТВІЙЧУК,
куратор НТАіС
факультету економіки та управління,
доцент кафедри фінансів