![економісти](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-09/IMG_8520.jpg?itok=fMkngNcP)
Студентки факультету економіки та управління отримали документ про освіту за програмою «Подвійний диплом» між ВНУ імені Лесі Українки й Університетом Яна Длугоша в Ченстохові. У нашому закладі вони навчалися за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування, а в польському – за спеціальністю «Економіка». Урочистий момент відбувся 12 вересня.
![економісти](/sites/default/files/inline-images/IMG_8450_0.jpg)
Під час дійства ректор Анатолій Цьось подякував колегам із Університету Яна Длугоша в Ченстохові, відзначивши, що між закладами вищої освіти склалася хороша співпраця. «Приємно, що наші студенти можуть засвоїти дві освітні програми одночасно, бути конкурентними фахівцями в Україні та ЄС», – заявив він.
![економісти](/sites/default/files/inline-images/IMG_8459.jpg)
![економісти](/sites/default/files/inline-images/IMG_8476.jpg)
Проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Людмила Єлісєєва заявила, що знає присутніх студенток і з позиції викладача. Вона зазначила, що вручення документа про освіту за програмою «Подвійний диплом» – важлива подія не тільки для студенток, а й для Університету. Людмила Єлісєєва резюмувала особливості міжнародної роботи ЗВО, розповіла про академічну мобільність студентів.
![економісти](/sites/default/files/inline-images/IMG_8478.jpg)
![економісти](/sites/default/files/inline-images/IMG_8491.jpg)
«Ми гордимося вами і пишаємося, що ви здолали цей шлях. Вас хвалили в Польщі і ви були там одними з найкращих студентів. Це нам приносить задоволення і мотивацію», – заявила завідувачка кафедри фінансів Олени Стащук.
![економісти](/sites/default/files/inline-images/IMG_8504.jpg)
Доцентка кафедри фінансів, координаторка проєкту Олена Івашко розповіла, що пройшла зі студентками шлях від початку до дипломної роботи. «Було нелегко, але воно того вартує», – резюмувала вона і побажала не зупинятися на досягнутому і вірити в свої сили.
![економісти](/sites/default/files/inline-images/IMG_8513_1.jpg)
Зрештою, документ про освіту отримали: Анастасія Звірко, Катерина Матвійчук, Лідія Хмелярська, Іванна Кузьмич, Тетяна Зинюк, Яна Якимук.
Відділ інформаційної політики