![вну](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-02/photo_2022-02-03_10-38-11%20%282%29.jpg?itok=6KjetXwc)
Студенти ВНУ імені Лесі Українки здобуватимуть освіту з використанням елементів дуальної форми навчання у Головному управлінні Національної соціальної сервісної служби у Волинській області. Підписання договору відбулося 31-го січня.
На зустрічі з начальником Головного управління Національної соціальної сервісної служби у Волинській області Світланою Мишковець були присутні ректор Анатолій Цьось, декан факультету педагогічної освіти та соціальної роботи Володимир Антонюк, доцент кафедри соціальної роботи та педагогіки вищої школи Світлана Чернета.
![підписання](/sites/default/files/inline-images/photo_2022-02-03_10-38-11.jpg)
Відповідно до договору сторони домовилися розробити і погодити програму практичного навчання для здобувачів освіти. Окрім цього, студентам буде призначено наставника з дуального навчання з найдосвідченіших фахівців Головного управління Національної соціальної сервісної служби у Волинській області. Також здобувачів освіти забезпечать предметами та засобами праці і вони матимуть доступ до практичних матеріалів.
![підписання](/sites/default/files/inline-images/photo_2022-02-03_10-38-10.jpg)
Освіту з використанням елементів дуальної форми навчання здобуватимуть студенти спеціальності 232 Соціальне забезпечення. Викладачі запевнили, що молодь зацікавлена у такій співпраці. Ректор Анатолій Цьось висловив переконання, що такий досвід стане цінним у професійному становленні студентів.
Відділ інформаційної політики