![угода](/sites/default/files/styles/width_862/public/2021-11/IMG_0994.jpg?itok=whcW1n4J)
У Волинському національному університеті імені Лесі Українки відбулося підписання тристороннього договору про здобуття вищої освіти з використанням елементів дуальної форми навчання за участі ректора Анатолія Цьося, директора Державного історико-культурного заповідника у місті Луцьку Павла Рудецького та 14 студентів факультету історії, політології та національної безпеки.
На дійстві також були присутні декан факультету історії, політології та національної безпеки Ярослав Ярош, заступник декана з виховної роботи Іван Рудянин і науковий співробітник Охоронної археологічної служби України Віктор Баюк.
![угода](/sites/default/files/inline-images/IMG_0954_2.jpg)
![угода](/sites/default/files/inline-images/IMG_0963.jpg)
Згідно з договором студенти поєднуватимуть теоретичне навчання з практичним складником, реалізацію якого забезпечить Державний історико-культурний заповідник у місті Луцьку.
«Усе, що робиться добре, завжди має результат і перспективу та приносить задоволення. Ми підписали вже третій такий договір із ІТ-компанією InternetDevels. Із цією компанією ми розпочинали реалізацію проєкту з упровадження дуальної форми здобуття освіти і маємо тепер хороші результати. Другий такий договір підписано з вашою установою. Мені приємно зазначити, що за результативністю цей проєкт найкращий серед усіх інших. Він найкраще висвітлений у ЗМІ, студенти отримують знання та вміння і це може бути зразком реалізації дуальної форми здобуття освіти», – сказав Анатолій Цьось.
![угода](/sites/default/files/inline-images/IMG_0956.jpg)
Також Анатолій Васильович висловив сподівання, що скоро в університетському музеї стане більше експонатів, які знайшла молодь.
Павло Рудецький зазначив, що результати роботи студентів вражають і приносять позитивний досвід здобувачам освіти.
![угода](/sites/default/files/inline-images/IMG_0952.jpg)
![угода](/sites/default/files/inline-images/IMG_0966.jpg)
![угода](/sites/default/files/inline-images/IMG_0970.jpg)
![угода](/sites/default/files/inline-images/IMG_0978_0.jpg)
![угода](/sites/default/files/inline-images/IMG_1001.jpg)
![угода](/sites/default/files/inline-images/IMG_0994.jpg)
Відділ інформаційної політики