![договір](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-09/IMG_4429.jpg?itok=6IghP1IM)
На основі проведених перемовин і візитів Волинський національний університет імені Лесі Українки й Університет Ренн ІІ уклали двосторонню угоду про співпрацю. У її межах передбачено співробітництво на взаємній основі у сфері досліджень; участь у спільних науково-дослідних проєктах; академічна мобільність для студентів і викладачів; спільне наукове керівництво аспірантів тощо. Важливими пунктами взаємодії ЗВО стане діяльність у сферах трансферу технологій, обмін бібліотечними ресурсами та публікаціями, участь у спільних конференціях.
![договір](/sites/default/files/inline-images/IMG_4440.jpg)
За налагодження співпраці висловлюємо вдячність професорові кафедри загальної та клінічної психології Ларисі Засєкіній і деканові факультету іноземної філології Ларисі Макарук.
![договір](/sites/default/files/inline-images/IMG_4435.jpg)
Важливим стало укладення додаткової угоди щодо студентського обміну між університетами. За цим напрямом ключова кооперація з факультетом іноземної філології. Попередньо факультетом здійснено конкурсний відбір студентів для участі у мобільності з Університетом Ренн ІІ. За результатами відбору рекомендовано Марію Дацишин і Яніну Міщук, які навчаються за ОПП «Мова і література (французька). Переклад». Так, із 5 вересня студенти вже перебувають у Франції та розпочали своє навчання в Університеті Ренн ІІ.
![договір](/sites/default/files/inline-images/IMG_4430.jpg)
![договір](/sites/default/files/inline-images/viber_image_2022-09-05_15-19-15-056.jpg)
Бажаємо студентам факультету іноземної філології ВНУ імені Лесі Українки успішної реалізації академічної мобільності!
Відділ міжнародних зв’язків