Рух – це здоров’я: Лесині люди спробували сили у скандинавській ходьбі

Факультет фізичної культури, спорту та здоров’я на чолі з деканом Василем Пантіком організував захід, під час якого присутні змогли спробувати свої сили у скандинавській ходьбі. Дійство відбулося 16 червня у лісовому масиві села Гаразджа неподалік Луцька. Захід приурочили до 50-річчя факультету фізичної культури, спорту та здоров’я, яке відзначатимуть цьогоріч.

«Карантинні заборони трішки обмежили наші плани. Тим не менш, ми обрали локацію згідно з рекомендаціями, закону не порушували. Сподіваємося, що частину із запланованого все ж вийде реалізувати», – розповів декан факультету Василь Пантік.

Зрештою, «озброївшись» потрібним інвентарем, присутні вийшли на старт. Дійство відбулося на високому рівні: всі учасники залишилися задоволеними заходом.

Скандинавська ходьба – вид спорту, у якому використовують методику занять і техніку ходьби за допомогою спеціальних палиць. На профільному факультеті Лесиного вишу активно розвивають цей вид спорту. Цікаво, що до тренувань долучаються не лише викладачі та студенти, а й пересічні лучани.

Відділ зв’язків із громадськістю

нд пн вт ср чт пт сб