Перейти до основного вмісту

Ректор Університету взяв участь у засіданні оргкомітету з відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки

photo

Ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось взяв участь у першому засіданні Організаційного комітету з підготовки та відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки. Захід відбувся 23-го липня в Міністерстві культури та інформаційної політики України.

 

Нагадаємо, що 25 лютого 2021 року мине 150 років з дня народження Лесі Українки. Цей день відзначатимуть на державному рівні. З такої нагоди у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки готують повне академічне зібрання творів письменниці.

 

Над підготовкою 14-томника вже працює близько 30 найкращих дослідників з усієї України. Роботу розподілили за томами, напрямками, жанрами. До підготовки видання залучили працівників закладів вищої освіти та академічних установ Львова, Чернівців, Рівного, Житомира, Острога, Києва.

 

Під час засідання вступне слово взяв міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, який розповів про відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки. Члени оргкомітету обговорили проєкт Плану заходів з відзначення урочистої дати.

 

Ректор університету Анатолій Цьось розповів про підготовку повного академічного зібрання творів Лесі Українки. Зокрема, про те, що до кінця вересня буде завершена підготовка текстів. Над цим паралельно працюють 14 груп науковців-дослідників життя і творчості Лесі Українки. Окрім цього,  до кінця листопада планують завершити підготовку PDF-форматів томів повного академічного зібрання творів.

 

Очільник Лесиного вишу адресував слова вдячності всім, хто долучився до підтримки та реалізації цього важливого проєкту. Зокрема, Анатолій Цьось  подякував за підтримку та розвиток проєкту народному депутату Ірині Констанкевич, Міністерству культури та інформаційної політики й очільнику відомства Олександру Ткаченку. За участь у проєкті, його промоцію та реалізацію ректор подякував Оксані Забужко та Вірі Агеєвій.

 

 

Відділ зв’язків із громадськістю

119 переглядів

Всі новини

нд пн вт ср чт пт сб
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2