![договір](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-11/thumbnail_IMG_9286.jpg?itok=QZk6KM0p)
Ректор ВНУ імені Лесі Українки, професор Анатолій Цьось і президент Фонду розвитку відновлюваних джерел енергії та охорони здоров’я (FREOiOZ), доктор наук, інженер Василь Байцим підписали партнерську угоду про спільну участь у реалізації проєкту Erasmus+ «Я теж можу врятувати Твоє життя!» («Ja też mogę uratować Twoje życie!»).
На першому етапі проєкт передбачає здійснення короткострокової академічної мобільності студентів медичного факультету Лесиного університету в м. Цехоцинек. Тематика стосуватиметься охорони здоров’я та надання першої медичної допомоги.
![договір](/sites/default/files/inline-images/thumbnail_IMG_9288.jpg)
![договір](/sites/default/files/inline-images/thumbnail_IMG_9286.jpg)
![договір](/sites/default/files/inline-images/thumbnail_IMG_9296.jpg)
Відділ інформаційної політики
234 переглядів