легіон

Розвиток студентського спорту – важливий складник діяльності закладу вищої освіти. Тому Університет постійно шукає нові шляхи вдосконалення процесу підготовки своїх спортсменів і спортсменок.

Новим таким витком стало підписання договору про співпрацю між ВНУ імені Лесі Українки та жіночим футзальним клубом «Легіон». Сторони обговорили умови й мету спільної роботи, адже заплановано поєднати не тільки гравчинь, а й вести два напрями – футзал і футбол.

легіон

Ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось наголосив: «Сьогодні надзвичайно важлива подія. Надалі ми разом працюватимемо на розвиток жіночого футзалу й футболу. Дякую клубу “Легіон” за таку можливість. Від себе ставлю нам усім завдання – впродовж року таки заявитися на всеукраїнську Універсіаду. Якщо не вдасться виграти – не біда, головне – показати характер, гарну гру й довести, що займаємо гідне місце на карті університетського спорту України».

легіон

Тренер ЖФК «Легіон» Дмитро Голоскоков, зі свого боку, подякував закладу за довіру і зазначив, що така структура як Волинський національний університет імені Лесі Українки – це не тільки фундамент і база, а насамперед високий рівень й імідж. «Для нас це однозначно сходинка вище та неабияка відповідальність», – резюмував наставник дівчат.

легіон

На це декан факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Василь Пантік зізнався: «Ідею об’єднання команд ми виношували десь півтора року. Радію, що нам таки вдалося її втілити в реальність, за що вдячний обом сторонам».

легіон

Під час обговорення стало зрозуміло, що в перспективі чоловічі професійні футбольні клуби будуть спонукати мати в структурі і жіночі команди, тому підписання договору – це ще й крок на випередження. Крім того, в нової команди з’явиться можливість тренуватися на базі «Гарт». Тим паче, на Світязі буде збудовано сучасний спортивний комплекс.

легіон

Завершилася приємна зустріч підписанням договору та розставлянням акцентів: чемпіонат України, Кубок України, Універсіада. І яка ж розмова з дівчатами без спільного фото?

Відділ інформаційної політики