Перейти до основного вмісту
договір

2 грудня 2021 р. підписано три тристоронні договори про навчання з елементами дуальної освіти студентів освітньо-професійної програми «Міжнародний бізнес» Оксани Подолець, Вікторії Стеблій (четвертий курс) та Віталія Клеця (третій курс). На зустрічі були присутні Генеральний директор «СКФ Україна» Богдан Волчок, ректор ВНУ імені Лесі Українки Анатолій Цьось, декан факультету міжнародних відносин Антоніна Шуляк, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та управління проектами Андрій Бояр.

співпраця

Генеральний директор підприємства зауважив, що це друга (після підписання договору про співпрацю у лютому цього року), більш практична сторінка у відносинах з ВНУ імені Лесі Українки. Це перший досвід організації такої форми співпраці для адміністративних підрозділів підприємства. Богдан Волчок висловив впевненість, що цей досвід стане корисним для усіх сторін, а студенти зможуть отримати практичні навички роботи у потужній транснаціональній корпорації, що створить їм хороші перспективи працевлаштування і кар’єрного зростання.

співпраця

Ректор ВНУ імені Лесі Українки зазначив, що університет відкритий до подальших ініціатив, налаштований на поглиблення співпраці і відкриття нових її сторінок. Перехід до навчання з елементами дуальної освіти є одним з новітніх досягнень університету і пріоритетом на майбутнє, а сьогоднішня подія є не лише демонстрацією реальних кроків практичної взаємодії, а доказом того, що бізнес та університет мають великий потенціал співпраці. Створення спільної навчально-наукової лабораторії могло б стати одним з наступних кроків.

співпраця

Декан факультету міжнародних відносин Антоніна Шуляк підкреслила студентам, що Богдан Волчок є прикладом того, як прийшовши на підприємство студентом (доречі, випускником саме нашого факультету), через наполегливість, кропітку працю та постійний процес навчання став генеральним директором.

співпраця

Студенти висловили вдячність керівникам обох установ за можливість поєднувати теоретичну і практичну складові навчального процесу, поділилися своїми позитивними очікуваннями та намірами.

Нова форма реалізації навчального процесу буде відбуватися відповідно до заздалегідь погоджених керівниками відповідних структурних підрозділів програм. Набиратися досвіду студенти будуть у кількох відділах підприємства і, залежно від характеру виконуваних завдань, їм будуть зараховані тематичні модулі з таких освітніх компонентів як «Міжнародний маркетинг», «Міжнародний бізнес», «Теорія та практика перекладу», «Міжнародний менеджмент», «Виробнича практика». Більш практичне спрямування матиме й виконання курсових робіт.

співпрацяспівпрацяспівпрацяспівпраця

 

Факультет міжнародних відносин

592 переглядів

Всі новини

пн вт ср чт пт сб нд
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6