![емоціі](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-05/DC74A9F8-2FA0-44BA-934E-51ACB2839F69.png?itok=KyuSePqS)
24 лютого 2022 року перевернуло наші життя... Кожен проживав і проживає біль війни по-своєму, кожен із нас відчуває і страх, і тривогу, і гнів, і печаль...
Як опановувати й розуміти свої емоції та себе, як подбати про свій емоційний стан і не потонути у вирі незрозумілих відчуттів? Про все це 9 травня мали змогу поговорити студенти й викладачі факультету економіки та управління з психологинею, засновницею Школи лідерства «Rabbifox» Дариною Самолюк.
Обговорили емоції горя та стадії його переживання. Психолог розповіла про практичні поради як дати раду надмірній тривожності та страху.
![емоції](/sites/default/files/inline-images/64339E80-EE31-4E47-AEEE-93D247902701.png)
Студенти всіх спеціальностей (051 Економіка, 071 Облік і оподаткування, 072Фінанси, банківська справа та страхування та ін.) були активними та ставили питання стосовно того як подолати почуття вини, як не «зриватись» на рідних і опановувати себе у критичних ситуаціях.
Софія ТЕСЛЮК,
заступник декана з виховної роботи факультету економіки та управління,
доцент кафедри фінансів