Міжнародники обговорили питання особливостей розробки силабусів

семінар

19 листопада на факультеті міжнародних відносин відбувся методичний семінар «Силабус: зарубіжний досвід та особливості впровадження у навчальний процес України». Організатор заходу – кафедра міжнародних комунікацій та політичного аналізу.

Семінар провела доцент Ольга Богородецька, яка проаналізувала досвід закордонних й українських закладів вищої освіти та розробила проєкт силабусу згідно з рекомендаціями Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, що запропоновані під час тренінгу «Стратегічні кроки з удосконалення внутрішніх систем забезпечення якості вищої освіти» у межах проєкту ОБСЄ в Україні «Сприяння підходам, заснованим на верховенстві права та правах людини, в системі вищої освіти».

Наступним заходом з циклу підготовки до акредитації спеціальностей на факультету буде вебінар «Акредитація: як підготуватися та уникнути помилок?» Захід відбудеться 17 грудня для гарантів і груп забезпечення якості освітніх програм. Під час заходу учасники отримають відповіді на часті запитання, які виникають піж час акредитації освітніх програм (ОП). Спікери заходу – Сергій Квіт, Андрій Бутенко, Олена Єременко, Іван Назаров, Наталія Стукало, Богдан Моркляник, Михайло Винницький, які обговорюватимуть питання підготовки ОП до акредитації; права ЗВО під час акредитації; особливості акредитації освітньо-наукових програм доктора філософії; роль стейкхолдерів у формуванні та реалізації ОП; критерії оцінювання ОП, часті помилки та підказки.

Факультет міжнародних відносин

нд пн вт ср чт пт сб