Перейти до основного вмісту

Меморандум та стипендії для обдарованої молоді: Університет Лесі Українки та Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» продовжують співпрацю

Меморандум та стипендії для обдарованої молоді: Університет Лесі Українки та Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом»

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки та Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» підписали важливі угоди – меморандум про співпрацю та програму підтримки обдарованої молоді «Таланти залишаємо на Волині». Дійство відбулося у конференц-залі університету 24 липня.

 

Співпраця Університету та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» має довгу та продуктивну історію. Вчора вона знайшла своє логічне продовження у підписанні важливих угод ректором Університету Лесі Українки Анатолієм Цьосем та заступником голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катериною Шкльодою.

 

Зокрема, сторони підписали меморандум про співпрацю терміном на 5 років. Фонд та Університет домовилися про  залучення науковців університету до активізації наукової, науково-технічної та інноваційної складової просторового розвитку міста та регіону. Окрім цього, сторони співпрацюватимуть у розвитку матеріально-технічної бази університету, стимулюванні професійної діяльності працівників та в інших важливих напрямках.

 

 

 

Варто відзначити важливість підписання програми підтримки обдарованої молоді «Таланти розвиваємо на Волині». Зауважимо, що ректор Анатолій Цьось неодноразово заявляв про бажання реалізувати проєкт, що дозволить матеріально підтримувати талановитих студентів та стимулювати їх обирати для навчання Лесин виш. І ось завдяки конструктивній співпраці Університету та Фонду вдалося втілити задумане у реальність.

 

50 найуспішніших першокурсників Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки отримуватимуть по 1500 гривень в якості стипендії від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». На перший семестр нового навчального року для цього виділено 337 тисяч гривень.

 

«Я вдячний народному депутату Ігорю Палиці за таке прихильне ставлення до талановитої молоді. Гадаю, що ця програма дійсно дозволить залишити таку обдаровану молодь на Волині. Наше завдання – дати їм якісну освіту», - розповів очільник вишу Анатолій Цьось.

 

«Будемо відгукуватися на гарні ініціативи студентів та працівників вишу, із задоволенням підтримаємо цікаві ідеї. Сьогодні ми вирішили оформити наші давні дружні стосунки з університетом меморандумом про співпрацю, в рамках якого, я певна, нам вдасться започаткувати багато нових проєктів.», - прокоментувала дійство Катерина Шкльода.

 

Важливість підписання угоди високо оцінили і проректори Наталія Благовірна та Юрій Громик.

 

 

«Ми прагнемо бути провідним університетом не лише в нашому регіоні, а й загалом в Україні. Тому обдаровані студенти завжди повинні бути пріоритетом. Сподіваємося, що такі стипендії стануть додатковим стимулом для абітурієнтів, аби вони обрали Східноєвропейський національний університет, - заявила проректор з навчально-виховної роботи та комунікацій Наталія Благовірна.

 

 

«На жаль, у мої студентські роки таких можливостей не було.  Це суттєва підтримка для студента, яка дає змогу більше часу, енергії та зусиль спрямувати на навчання, наукову роботу», - розповів проректор з навчально-виховної роботи та рекрутації Юрій Громик.

 

Відділ зв’язків із громадськістю

146 переглядів

Всі новини

нд пн вт ср чт пт сб
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2