Перейти до основного вмісту

Лесин виш співпрацюватиме з лабораторією Hemo Medika Lutsk

угода

Волинський національний університет імені Лесі Українки в особі ректора Анатолія Цьося підписав угоду про співпрацю з лабораторією діагностики Hemo Medika Lutsk.

 

На підписанні угоди також був присутній проректор з науково-педагогічної роботи та інновацій Вадим Ульянов, директор Медичного інституту Андрій Поручинський і завідувач кафедри гістології Ярослав Степанюк.

 

На початку зустрічі очільник вишу поспілкувався з директором лабораторії Романом Каліщуком, який розповів про напрями діяльності та весь спектр послуг, які надає його підприємство.

 

Загалом сторони домовилися про проведення спільних гістологічних, цитологічних і біохімічних методів дослідження, вдосконалення практичних навичок і знань студентів.

 

Варто зазначити, що директор і декілька працівників лабораторії – випускники Лесиного вишу.

 

Лаборант Людмила Карпенко розповідає, що навчалася на спеціальності «Біологія» у ВНУ імені Лесі Українки і вже три роки працює у лабораторії діагностики Hemo Medika Lutsk: «Університет дав мені досить багато знань, які стали в пригоді у моїй роботі».

 

За словами Анатолія Цьося, дуже приємно, що випускники нашого закладу вищої освіти працюють в різних установах Волині, але для покращення показників і підвищення конкурентоспроможності кожного спеціаліста варто докладати ще більше зусиль і невпинно розвиватися.

 

«Потрібно поліпшувати якість навчального процесу в Університеті. І ми стараємося це робити. Дуже важливо максимально наблизити навчальний процес до практичної підготовки. Підписання цієї угоди дає таку змогу всім, хто опановує спеціальності “Лабораторна діагностика” та “Медицина”», – сказав ректор і висловив сподівання, що невдовзі виш підписуватиме тристоронні угоди щодо реалізації програми дуальної форми здобуття освіти.

 

Директор лабораторії діагностики Hemo Medika Lutsk Роман Каліщук, зі свого боку, зауважив, що для його підприємства цікаве співробітництво з Університетом, адже обізнаність і професіоналізм майбутніх працівників напряму залежать від якісної підготовки студентів.

 

«На сьогодні в нашій галузі великий кадровий голод. Немає достатньої кількості кваліфікованих спеціалістів, яких можна залучити до лабораторної діагностики й інших діагностичних процедур. Залучаємо багато працівників із інших регіонів, але ми були б дуже раді працевлаштовувати молодих фахівців із Волині», – сказав Роман Каліщук.

 

За словами проректора з науково-педагогічної роботи та інновацій Вадима Ульянова, підписання угоди розширює перспективи Університету щодо практичної підготовки студентів-біологів за освітньою програмою «Лабораторна діагностика», оскільки виш має потужні можливості для фундаментальної теоретичної підготовки біологів, а збільшення кількості клінік, із якими він контактує, дає змогу для відпрацювання практичних навичок, які базуватимуться на отриманих теоретичних знаннях.

 

На завершення сторони підписали угоду та висловили сподівання на плідну співпрацю.

 

Андрій ПЕТРУШКО,

відділ зв’язків із громадськістю

162 переглядів

Всі новини

нд пн вт ср чт пт сб
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5