Перейти до основного вмісту

Дуальна освіта: студенти-економісти поєднуватимуть навчання з роботою в «Ощадбанку»

студенти

Волинський національний університет імені Лесі Українки продовжує активно працювати у напрямі впровадження дуальної освіти. Сьогодні, 22 жовтня, керівництво вишу підписало договір із АТ «Ощадбанк».  

На зустрічі були присутні ректор Анатолій Цьось, декан факультету економіки та управління Наталія Коленда та завідувач кафедри фінансів Олена Стащук. АТ «Ощадбанк» представляли директор волинської філії Андрій Паскевич, завідувач сектора Західного регіону відділу по підбору персоналу Ірина Шумик, головний спеціаліст Людмила Калита.  

«Скільки я пам’ятаю освітній процес, завжди було протиріччя між практичною та теоретичною підготовкою. Усі студенти говорили про те, що потрібно більше практики. Тож ми почали реалізовувати проєкти з елементами дуальної освіти. Студенти ідуть на практику в установи й організації, працюють там, а в Університеті навчаються за індивідуальним графіком. Така форма навчання дуже ефективна», – зауважив ректор Анатолій Цьось. 

договір

Очільник філії банку Андрій Паскевич відзначив, що два його заступники – випускники Лесиного вишу. «Мені приємно, що Університет розглядає нас як потенційного роботодавця для ваших випускників. Ми зацікавлені в якісних кадрах. Думаю, що угода буде взаємовигідною. Нині важко підібрати кваліфіковані кадри. Сподіваюся, що наша співпраця стане систематичною», – розповів він. 

«Ми відібрали тих студентів, які володіють потрібними компетентностями. Ми ці компетентності будемо розвивати, напрацьовувати досвід. Для реалізації угоди обрано найкращі відділення, у яких навчатимуться студенти. Їх навчатимуть кращі працівники», – заявила завідувач сектора Західного регіону відділу по підбору персоналу Ірина Шумик. Вона уточнила, що для студентів це шанс не просто працевлаштуватися у банку, а й пройти щаблі кар’єрної драбини до найвищих посад. 

Головний спеціаліст Людмила Калита розповіла, що під час зустрічі на факультеті економіки та управління майже всі студенти виявили бажання спробувати застосувати свої теоретичні навички під час роботи в «Ощадбанку», тож довелося влаштовувати відбір. «Батькам приємно, коли хвалять їхніх дітей. Так і ректорові приємно, коли хвалять його студентів», – відповів Анатолій Цьось.  

Високо оцінила підписання угоди і декан факультету економіки та управління. «Дуже приємно, що банк налаштований на довгострокову співпрацю з нами. Це відповідальний момент для нас, адже студенти покажуть те, як добре ми їх підготували. Банк, зі свого боку, проявляє соціальну відповідальність, адже робота наставників не оплачується. Це дуже цінно для наших студентів і їхнього майбутнього», – заявила Наталія Коленда 

Завідувач профільної кафедри Олена Стащук подякувала банку за співпрацю. Вона заявила, що представники АТ «Ощадбанк» розуміють, для чого потрібна дуальна освіта, і готові передати свій досвід молодому поколінню, щоб підготувати хороших працівників. 

В рамках договору навчатимуться та працюватимуть студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Сторони підписали угоду та закарбували момент спільною світлиною. Ректор Анатолій Цьось зауважив, що планує оглянути, як умови угоди реалізовуються на практиці. 

 

Відділ зв’язків із громадськістю 

договір

Відділ зв’язків із громадськістю

 

126 переглядів

Всі новини

нд пн вт ср чт пт сб
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2