![шопка](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-12/26c24a94-78ac-473d-b9a7-9e370aaa9409.jpg?itok=VO7HFtH6)
Новорічно-різдвяний період у Волинському національному університеті імені Лесі Українки розпочався відкриттям перед головним корпусом шопки, яка зображає віфлеємську стайню у ніч Різдва Христового. Шопка всередині застелена сіном і наповнена обов’язковими елементами – фігурками Ісуса Христа, Матері Божої – Діви Марії та святого Йосипа.
На відкриття різдвяної інсталяції завітали ректор Анатолій Цьось, викладачі, студенти, працівники Університету та лучани.
![шопка](/sites/default/files/inline-images/da2d6849-40e9-4888-bd16-be7b9f0f44f7.jpg)
![шопка](/sites/default/files/inline-images/d7ad877e-f9f0-4969-a3e8-2fa894a392a7.jpg)
«Цьогоріч нам вперше довелося працювати в умовах воєнного стану. Але нам із вами не соромно, як ми прожили цей рік – працювали, допомагали Збройним силам України. Наші працівники шукали способи допомогти Батьківщині вистояти в цій війні. Найперше ми дякуємо Збройним силам України, що маємо змогу працювати і відкривати цю новорічно-різдвяну шопку. Ми думали, чи варто її встановлювати, чи ні, але життя продовжується. Ми маємо жити далі навіть під час війни і створювати людям святковий настрій. Не можна постійно жити в негативі. Ця шопка буде ще одним кроком до Перемоги. Нам усім – міцного здоров’я, успіхів у роботі і якнайшвидшої Перемоги», – сказав ректор Університету Анатолій Цьось.
![шопка](/sites/default/files/inline-images/68e17329-4da2-4dfd-86d3-0a6b977e5bb6.jpg)
Студенти факультету культури і мистецтв у складі фольклорного ансамблю «Розмай» разом із керівником Олександром Марачем і колективом «Дивоструни» привітали присутніх із прийдешніми святами колядками та новорічними піснями.
На завершення заходу всі присутні сфотографувалися біля різдвяної шопки.
![шопка](/sites/default/files/inline-images/0b23ae35-4118-4142-85a7-1cbb41265dc9.jpg)
![шопка](/sites/default/files/inline-images/3f4bea99-d3ba-4884-bfd2-b4f48565b725.jpg)
![шопка](/sites/default/files/inline-images/7bd355bd-65b8-450f-bce6-df8cbec80b38.jpg)
![шопка](/sites/default/files/inline-images/4ac52fe3-6126-4e09-af18-be61eb0b520a.jpg)
![шопка](/sites/default/files/inline-images/8d917cd7-5f79-4314-a280-22de77f39c34.jpg)
![шопка](/sites/default/files/inline-images/55e77fbb-36cb-443d-96f5-4bba0de8b501.jpg)
![шопка](/sites/default/files/inline-images/8093e8c4-7e62-4671-b262-5289b6eb1bbc.jpg)
![шопка](/sites/default/files/inline-images/c4ed4880-6841-4485-9640-fa392ec32651.jpg)
Відділ інформаційної політики