![Про сучасні запити дизайну, мистецтва і архітектури від Дмитра Микитенка](/sites/default/files/styles/width_862/public/2021-11/20211029_101514.jpg?itok=_Xwa1HzK)
До студентів ВНУ імені Лесі Українки, які навчаються за спеціальністю 022 Дизайн, завітав талановитий митець Дмитро Микитенко – автор муралів у Лісабоні, Альбуфейрі, Порту, Мілані, Парижі, Ароні, Познані, Гдині. У його доробку – незвичні та захопливі дизайни, які не менш цікаві за художні роботи. Зі студентами Дмитро поділився власним досвідом і #backstage створення кращих робіт.
![Про сучасні запити дизайну, мистецтва і архітектури від Дмитра Микитенка](/sites/default/files/inline-images/20211029_101526.jpg)
Цікавинкою зустрічі стало обговорення міста Луцька і його архітектурного наповнення, особливо сучасного дизайну громадських місць і парків. На завершення Дмитро Микитенко дав кілька порад, як стати класним дизайнером і знайти себе у бурхливому вирі сучасного мистецтва.
![Про сучасні запити дизайну, мистецтва і архітектури від Дмитра Микитенка](/sites/default/files/inline-images/20211029_102050.jpg)
![Про сучасні запити дизайну, мистецтва і архітектури від Дмитра Микитенка](/sites/default/files/inline-images/20211029_101736.jpg)
![Про сучасні запити дизайну, мистецтва і архітектури від Дмитра Микитенка](/sites/default/files/inline-images/20211029_101535.jpg)
Нагадаємо, що кафедра дизайну факультету культури і мистецтв здійснює підготовку фахівців за такими напрямами: графічний дизайн; дизайн середовища й інтер’єрів; дизайн одягу. Стежте за анонсами на сторінці кафедри, адже скоро відбуватимуться нові цікаві заходи. Посилання на сторінку кафедри дизайну в мережі «Фейсбук».
Кафедра дизайну