Перейти до основного вмісту
Новини

Хочемо поділитися чудовою новиною!!

Ми це зробили!! Студенти географічного факультету кафедри туризму та готельного господарства Волинського національного університету імені Лесі Українки,  захистили дипломні роботи за освітнім ступенем "бакалавр" спеціальності "Туризм", за програмою подвійний диплом, спільно з Природничо-науковим університетом імені Яна Длугоша в Ченстохові.

Три чарівні панянки тепер з нетерпінням чекають на дипломи європейського зразка.

12

 

33444

 

4455

 


ОГОЛОШЕННЯ!!!

Для поселення в гуртожиток необхідно з’явитися в кабінет директора студ містечка  студентам – сиротам та дітей УБД  за адресою:

43021, м. Луцьк, просп. Волі, 13, кабінет 131   тел. +38(0332)247072

Поселення проводиться  в період  з 27.08, 28.08, 30.08, 31.08 2021 року

 з 9.00 год до 18.00 год.

Студент повинен заздалегідь взяти із собою  пакет документів, необхідних для поселення:

паспорт або ID карта та витяг з реєстру;

ідентифікаційний код;

довідка з інфекційної лікарні (м. Луцьк вул. Шевченка 30),

фотокартки  3 x 4 – 3 шт.

Копії та оригінали документів, які підтверджують пільги (в разі наявності), необхідно надати ОБОВ’ЯЗКОВО!

ОПЛАТА ЗА ГУРТОЖИТОК ЗДІСНЮЄТЬСЯ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ЗА ВЕСЬ НАВЧАЛЬНИЙ РІК І СТАНОВИТЬ 6240 ГРН,
 окрім дітей-сиріт і дітей УБД

список

Реєстр студентів  1 курсу географічного факультету, які рекомендовані  на поселення в гуртожиток №2 за адресою: вул. Винниченка 22

 


Сьогодні, 07.06.2021р. відбулося відкриття заходу International Teaching Week 2021 в Університеті прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт (Hochschule für angewandte Wissenschaften Würzburg-Schweinfurt) , м. Вюрцбург (Німеччина) в якому, в рамках візиту за програмою академічної мобільності Erasmaus+ КА107), приймають участь фахівці кафедри геодезії, землевпорядкування та кадастру професор Анна УЛЬ та доцент Олександр МЕЛЬНИК.

Після вітального слова президента Robert Grebner, відбулася лекція проф. Анни УЛЬ на тему "Begriff und Anwendung  der Mikrofotogrammetrie" (Фотограмметрія на мікрорівні: поняття та практичне застосування) .

Одразу по завершенню лекції Анни Уль до слова було запрошено Олександра Мельника, котрий поділився досвідом використання класичних геодезичних приладів та сучасними методами обробки вимірювань при моніторингу деформацій грунтових гребель у лекції "Surveying of nuclear power plants dams using classical optical-mechanical geodetic instruments" (Геодезичні спостереження за греблями атомних електростанцій із використанням класичних оптико-механічних приладів).

Жвава дискусія підтвердила високий інтерес студенства та закордонних колег до піднятих нашими фахівцями тематик.

Зважаючи на карантинні обмеження, початок роботи International Teaching Week 2021 відбувся в дистанційному режимі на платформі Zoom, проте, сподіваємось, решту запланованих заходів та зустрічей вдасться провести в змішаному режимі живого та онлайн спілкування.

Делегація Волинського національного університету імені Лесі Українки щиро вдячна професору Ансгару БРУННУ за запрошення та Міжнародному офісу Університету прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт за блискучу організацію!

11111

 


В переддень Великодніх свят багаторічною доброю традицією на кафедрі геодезії, землевпорядкування та кадастру Волинського національного університету імені Лесі Українки є проведення майстер-класу з писанкарства. Основним натхненником та організатором, не побоюсь цього слова, магічного дійства є доцент кафедри Володимир Волошин.

З року в рік Володимир Ульянович дивує студентів та колег своєю майстерністю написання писанок, переважно волинської школи писанкарства. З під його "писачка" на яйці виплітається чорно-біле мереживо магічних символів: сосонка, грабельки, ружа, клинці тощо. Це символи в яких закладено генетичний код української нації та передаються від покоління до покоління. І сьогодні ці символи вічного життя ми понесемо у свої родини як нагадування нам про світле свято надії та перемоги світла над темрявою.

Писанка

Колектив кафедри геодезії, землевпорядкування та кадастру вітає студентів та колег з наступаючим святом Христового воскресіння. Зичимо доброго здоров’я та миру вашим родинам.

 

Володимир Радзій


28 квітня відбулося розширене засідання кафедри геодезії, землевпорядкування та кадастру Волинського національного університету імені Лесі Українки за участі викладачів кафедри, студентів  4 курсу освітнього рівня бакалавр та студентів 1 курсу освітнього рівня магістр зі спеціальності «193 Геодезія та землеустрій».

На засіданні обговорено освітньо-професійну програму підготовки фахівців другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю «193 Геодезія та землеустрій» галузі знань «19 Архітектура та будівництво».

Також до обговорення програми долучились випускники-магістри 2021 року, а нині інженери–землевпорядники ТзОВ «ГЦНТП- ПЛЮС», Костянтин Каліщук та Іван Рященко.

Підчас засідання висвітлені питання відповідності освітньої програми та навчального плану сучасним вимогам геодезичного та землевпорядного виробництва. Студенти звернули увагу на предметах вибіркового блоку, які мали б доповнювати дисципліни професійного спрямування.

Засідання підсумував доцент Олександр Мельник, який подякував колегам та студентам за конструктивні пропозиції при обговорення програми підготовки фахівців.

ОПП193маг

Володимир Радзій


З нагоди відзначення Всесвітнього дня води студенти географічного факультету (академічні групи Гео-21, Гео-22, Гео-33) разом зі своїми кураторами (Карпюк Зоя Костянтинівна, Чижевська Лариса Тарасівна), викладачами профільних дисциплін (Стельмах Валентина Юріївна, Вовк Олександр Павлович) та співробітниками навчальної лабораторії краєзнавчих атласів (Качаровський Роман Євгенович, Антипюк Олена Володимирівна) 25 березня провели обстеження стану річок Сапалаївка та Стир в межах міста Луцька.

Студенти здійснили  вимірювальні роботи щодо встановлення глибини, ширини річкового русла, оцінили прояв органолептичних показників води в умовах паводкового режиму, експериментально визначили її температуру та кислотність. Учасників заходу вразила засміченість узбережних зон річок побутовим сміттям, тому було прийняте одностайне рішення: з настанням перших погожих днів організувати студентську толоку.  Запрошуємо всіх небайдужих  взяти участь у заході!

20210325_10571020210325_11010920210325_110619

 


23 березня своє професійне свято відзначають метеорологи.

З цієї нагоди студенти географічного факультету разом із старшим викладачем кафедри фізичної географії Стельмах Валентиною Юріївною та лаборантом кафедри економічної та соціальної географії пасічник Олесею Володимирівною відвідали метеостанцію Луцьк. Начальник метеорологічної станції Жук Тетяна Миколаївна провела екскурсію на метеомайданчику, пояснила принцип роботи та призначення приладів, розповіла про особливості ведення метеорологічних спостережень. Окрім того, студенти мали змогу ознайрмитимя із сучасними електронними датчиками для вимірювання температури ґрунту та повітря, барометром нового зразка, якими оснащено метеостанцію. Тетяна Миколаївна продемонструвала, як зашифровується та передається метеорологічна інформація. Екскурсія була корисною та пізнавальною та спиятиме поглибленню знань студентів з курсу "Метеорологія і кліматологія".

20210323_092643.jpg20210323_09352020210323_094225

 


Щорічно з 1993 року 22 березня у світі відзначають міжнародний день водних ресурсів.

Географічний факультет ВНУ спільно із Волинським краєзнавчим музеєм провели відповідний захід, приурочений до Всесвітнього дня води. Організатри заходу: заступник декана з виховної роботи, старший викладач кафедри фізичної географії Стельмах Валентина Юріївна, старший науковий співробітник відділу природи Волинського краєзнавчого музею Гаврилюк Оксана Іванівна, доцент кафедри туризму та готельного господарства Ільїна Ольга Вікторівна. Програма проведення дійства включала виступи працівників організацій та відділів, що дотичні до водних ресурсів, зокрема стейкхолдерів географічного факультету: начальника відділу екології Луцької міської ради Оксани Лисак та заступника головного інженера КП "Луцькводоканал" Юрія Веги. Гості розповіли про водні об'єкти міста Луцьк, стан поверхневих вод, якість води, особливості водопостачання та водовідведення.

Вовк Олександ Павлович, кандидат геологічних наук, доцент кафедри фізичної географії розповів про так звану "пам'ять" води та як емоції та слова впливають на структуру води. Захід відвідали студенти ОПП Гідрологія та ОПП Туризм, а також викладачі, котрі забезпечують викладання диспиплін по цих освітніх програмах. Окрім цього, на свято завітали обдаровані діти з Палацу учнівської молоді, котрі задали позитивного настрою та зарядили гостей приємними емоціями. На завершення, всі учасники дійства переглянули відеоролик виступу гурту В.О.Д.А. та побачили як можна створювати унікальну музику.

20210323_120232.jpgIMG_20210323_234135_828.jpgIMG_20210323_234144_006

 

 IMG_20210324_224215_385.jpg

 

 


15 березня 2021 року на кафедрі геодезії, землевпорядкування та кадастру відбувся круглий стіл на тему

«Проблеми та перспективи розвитку сучасної геодезичної та землевпорядної науки на Волині».

Участь в заході прийняли
начальник управління архітектури та містобудування Волинської обласної державної адміністрації Томчук Микола Іванович,
Начальник відділу ДП «Волинський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» Павлишин Володимир Павлович
Головний інженер ПРаТ «Волиньводпроект» Хвесюк Анатолій Костянтинович
Сертифікований інженер-геодезист та інженер-землевпорядник, ФОП Камельчук Сергій Васильович
Інженер-землевпорядник ТЗоВ «Архземцентр» Майстер Наталія Валеріївна
Сертифікований оцінщик нерухомості Рак Анатолій Анатолійович
Колектив кафедри із провідними стейкхолдерами обговорили сучасні виклики геодезичної та землевпорядної галузі, а також нові плани підготовки магістрів галузі знань 19 – Архітектура та будівництво спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій у Волинському національному університеті імені Лесі Українки.
Жвава бесіда дозволила консолідувати думки та досвід представників виробництва та науковців університету щодо майбутнього підготовки магістрів, що в свою чергу знайде своє відображення в нових навчальних планів та освітніх програмах.
Колектив кафедри геодезії, землевпорядкування та кадастру щиро дякує усім стейкхолдерам, що радо зголосились до обговорення важливих та актуальних питань галузі геодезії та землеустрою.
 

 

 2 та 3 лютого 2021 р. на базі кафедрі фізичної географії проходив науковий семінар, де було заслухано 4 дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата географічних наук зі спеціальності 11.00.11 – конструктивна географія та раціональне використання природних ресурсів.

Засідання відбулося дистанційно.
У вівторок та середу було розглянуто по дві дисертації.
2 лютого 2021 р. виступили Мельник Олег Володимирович з доповіддю на тему «Еколого-географічний аналіз проблем природокористування на локальному рівні в умовах адміністративно-територіальної реформи» та Єрко Андрій Віталійович – «Конструктивно-географічне дослідження спортивно-оздоровчого туризму Волинської області».
3 лютого 2021 р. виступили Лета Василь Васильович з доповіддю на тему «Гідроекологічні стани басейну Тиси в межах Рахівського району» та Уєвич Сергій Дмитрович – «Трансформація ландшафтів Волинської області під впливом осушувальної меліорації».
Раді повідомити, що науковий семінар пройшов успішно, здобувачі проявили високий науковий рівень та впевнено представили свої роботи на актуальні проблеми сьогодення. За результатами наукового семінару усі чотири дисертації одноголосно рекомендовані для подачі на розгляд у спеціалізовану вчену раду. Вітаємо всіх здобувачів з цим досягненням та бажаємо подальшого успіху.
seminar 02.02.21

 

 

 

Архів 2020

Спеціально для наших новачків-першокурсників на географічному факультеті 11 грудня пройшла онлайн-бесіда разом із заступником декана з виховної роботи Чабанчук Валентиною Юріївною та головою студентської ради факультету Козак Марією.

Поспілкувалися про враження від факультету, процес навчання, студентське життя, адаптацію до нового місця та оточення. Окремо обсудили порядок та особливості проведення комп’ютерного тестування.  Модератори зустрічі дали відповіді на запитання ,поділилися власним досвідом та допомогли віднайти бойовий дух перед першою сесією.

 

 

 

ФОРМУВАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОЇ ТРАЄКТОРІЇ НАВЧАННЯ МАГІСТРАНТІВ ГЕОГРАФІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

На географічному факультеті завжди панує тепла атмосфера і затишок, приємністю була (09.12) в zoom-форматі зустріч студентів-магістрантів 53 ЕкСГ МО групи з куратором доц. Геннадієм Голубом та студентів групи ЕкСГ - 51 М з куратором доц. Тарасом Погребським.

Темою зустрічі стало обговорення порядку формування індивідуальної траєкторії навчання магістрантів спеціальності 014 «Середня освіта. Географія. Економіка» та спеціальності 106 «Географія» з метою обрання магістрантами дисциплін, які будуть читатися в них в наступних семестрах з переліку вибіркових.

Положення, з яким ознайомилися студенти, було розроблено для конкретизації процедури формування Каталогу вибіркових дисциплін у Волинському національному університеті імені Лесі Українки, інформування про його зміст здобувачів вищої освіти, висвітлення алгоритму ознайомлення, запису на вивчення дисциплін із Каталогу здобувачами вищої освіти. Студенти були приємно здивовані великому вибору та напрямкам, які їм були запропоновані.

 

 


Семінар-тренінг щодо підготовки до акредитації освітніх програм на тему

„Акредитація освітніх програм за новими вимогами: сутність, перші уроки, шляхи вдосконалення”

відбувся на кафедрі туризму та готельного господарства ВНУ імені Лесі Українки

Семінар-тренінг щодо підготовки акредитації освітніх програм „Туризм” та „Готельно-ресторанна справа” освітніх ступенів „ Бакалавр”, „Магістр” відбувся 9 грудня 2020 року на кафедрі туризму та готельного господарства. Захід відбувся за участі Наталії Балабухи, в. о. начальника навчально-методичного відділу забезпечення якості вищої освіти, професора Леоніда Ільїна (гаранта освітньої програми), професора Людмили Матвійчук, доцентів Ольги Ільїної, Ірини Єрко, Тетяни Лисюк, Оксани Терещук, Лілії Громко (членів проектних груп). На зустрічі йшлося про особливості нової процедури акредитації відповідно до „Положення про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти”.

Щиро дякуємо Наталії Вікторівні за слушні поради і цінні консультації!

Альт_траекторія

 


 

З метою підвищення рівня поінформованості здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників про небезпеку та масштаби екстремізму і терористичної загрози, а також в рамках Всеукраїнської  акції «16 днів проти насильства» на географічному факультеті 2-3 грудня 2020 року пройшли бесіди на відповідну тематику.

З результатами проведених заходів ви можете ознайомитися за посиланням.

12 листопада 2020 року відбулося обговорення освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальностями 106 «Географія» та 242 «Туризм» за участі деканату, гарантів та представників студентського самоврядування.

В обговоренні актуальних проблем підготовки бакалаврів взяли участь: декан географічного факультету, д. екон. н. Барський Ю.М., завідувач кафедри фізичної географії, д. геог. н. Фесюк В.О., завідувач кафедри туризму та готельного господарства та гарант ОПП «Туризм», д. геог. н. Ільїн Л.В., завідувач кафедри економічної та соціальної географії, д. екон. н. Матвійчук Л.Ю., гарант ОПП «Географія», к. геог. н. Міщенко О.В., заступники декана: к. геог.н. Поручинська І.В., к. геог.н. Чабанчук В.Ю., к. техн. н. Мельник О.В., к. геог. н. Єрко І.В., голова студентської ради факультету Козак М., голова НТСА Горбач В., голова студентського профкому Михалевський В.

Фотозвіт обговорення освітньо-професійних програм

 

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ!!!

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ!!!

Для Вас освітній процес розпочинається 1 вересня 2021 р. о 8.30 год. в аудиторії С-11 навчально-лабораторний корпус С за адресою м. Луцьк вул. Потапова 9 де відбудеться зустріч з деканом та професорсько-викладацьким складом географічного факультету.

Інформацію про розклад занять можна отримати на сторінці географічного факультету у розділі "Розклади навчальних занять, розклади сесій (денна і заочна форми навчання)" з 31.08.2021 р. або на сторінці ОНЛАЙН РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ де необхідно обрати відповідну групу та факультет.

Списки та шифри груп за посиланням нижче.

Списки студентів та шифри груп географічного факультету

 


ОГОЛОШЕННЯ!!!

Для поселення в гуртожиток необхідно з’явитися в кабінет директора студ містечка  студентам – сиротам та дітей УБД  за адресою:

43021, м. Луцьк, просп. Волі, 13, кабінет 131   тел. +38(0332)247072

Поселення проводиться  в період  з 27.08, 28.08, 30.08, 31.08 2021 року

 з 9.00 год до 18.00 год.

Студент повинен заздалегідь взяти із собою  пакет документів, необхідних для поселення:

паспорт або ID карта та витяг з реєстру;

ідентифікаційний код;

довідка з інфекційної лікарні (м. Луцьк вул. Шевченка 30),

фотокартки  3 x 4 – 3 шт.

Копії та оригінали документів, які підтверджують пільги (в разі наявності), необхідно надати ОБОВ’ЯЗКОВО!

ОПЛАТА ЗА ГУРТОЖИТОК ЗДІСНЮЄТЬСЯ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ЗА ВЕСЬ НАВЧАЛЬНИЙ РІК І СТАНОВИТЬ 6240 ГРН,
 окрім дітей-сиріт і дітей УБД

 

список

Реєстр студентів  1 курсу географічного факультету, які рекомендовані  на поселення в гуртожиток №2 за адресою: вул. Винниченка 22


 

"Завжди хотіли займатись чимось корисним і при цьому повним розваг? Тоді

чекаємо вас на презентації Луцького осередку 26.05.2021 на географічному
факультеті ВНУ ім. Лесі Українки!!
Початок о 13:30 в 603 аудиторії😉"

 

Оголошення

🇹🇷 "Літо в Туреччині 2021". ZOOM презентація для студентів Волинського національного університету імені Лесі Українки.

 ⠀
💙 Презентація професійно орієнтованих практик та стажувань "Літо в Туреччині 2021" від академії професійної освіти Profi Study & Work ексклюзивно для студентів Волинського національного університету.
📍Коли?
1 квітня 2021 року (четвер) о 15.00;
📍Де?
Режим онлайн (програма ZOOM)
https://us04web.zoom.us/j/77740755830?pwd=dmpIL3dLMG9lSUdIZ3dRdld4VXhrUT09
 
Meeting ID: 777 4075 5830
Passcode: 2021
😃 Запрошуються студенти всіх спеціальностей та бажаючі якісно провести літо-2021 (заробити, отримати професійний досвід та нові враження)
📃 По завершенні стажування ви отримаєте сертифікат міжнародного зразка.
⭐ Пропозиції від найкращих туроператорів та готелів Туреччини.
🔹Вакансії: трансферний гід, екскурсійний гід, спортивний та дитячий аніматор.
❗❗❗Ексклюзивна пропозиція для тих хто володіє 🇵🇱 польською мовою!
Будемо раді кожному з Вас! ✌️

@profistudywork 


день водних ресурсів

 


Оголошення! Випуск магістрів! 

 

Запрошуємо усіх шестикурсників та кураторів груп на урочисте вручення дипломів!

📌 11 березня об 11:00

📌 Актова зала,4-й поверх

Головний корпус ВНУ

( Пр. Волі, 13) 

Випуск

 


ОГОЛОШЕННЯ!!!

03.03.2021 р. о 15.00 в аудиторії С-13

відбудеться засідання вченої ради географічного факультету

Порядок денний:

 1. Про результати зимової екзаменаційної сесії студентів факультету (декан проф. Барський Ю.М., заст. декана доц. Єрко І.В.).
 2. Про профорієнтаційну роботу на факультеті (декан проф. Барський Ю.М.,  завідувачі кафедр).
 3. Про результати захисту магістерських робіт випускників 2021 р. (декан проф. Барський Ю.М.,  завідувачі кафедр).
 4. Обговорення результатів опитування «Освіта очима студентів». Розробка заходів оптимізації освітнього процесу на географічному факультеті з урахуванням думки студентів (декан проф. Барський Ю.М., заст. декана ст викл. Чабанчук В.Ю.).
 5. Стан роботи кураторів на географічному факультеті за 1 семестр 2020-2021 н.р. (декан проф. Барський Ю.М., заст. декана ст викл. Чабанчук В.Ю.).
 6. Різне.

 

arrow
Архів оголошень

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Географічний факультет спільно з факультетом історії, політології та національної безпеки та факультетом фізичної культури, спорту та здоров'я з метою підвищення рівня поінформованості здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників про небезпеку та масштаби екстремізму і терористичної загрози , а також в крамках Всеукраїнської  акції «16 днів проти насильства» організовуємо онлайн-бесіди, щоб бути готовим до всього , що може трапитись в житті.

 

02.12 | 14:30

Бесіда на тему :

«Тероризм та глобалізація»

Спікер - Тарас Літковець (політолог , старший викладач кафедри політології та державного управління , учасник бойових дій АТО) .

 

03.12 | 15:00

Бесіда на тему :

«Запобігання та протидія насильству у сучасних реаліях життя»

Спікер - Віктор Вальчук ( керівник Волинської обласної правозахисної громадської організації «Асоціація місцевого розвитку «Велес», голова Всеукраїнської коаліції громадських організацій з протидії торгівлі людьми ) .

 

❗️Пам’ятайте❗️

Захищений той - хто проінформований ☝🏻

 

Посилання на конференції Zoom

Тема: Конференція на тему: "Тероризм"

https://zoom.us/j/96015917949?pwd=VXBSeWNwc21yOWJTeTNnNlZ4RWwyUT09

Идентификатор конференции: 960 1591 7949

Код доступа: TyD77h

 

Тема: "Запобігання та протидія домашньому насильству в сучасних реаліях життя"

https://zoom.us/j/97789552414?pwd=b0lRWEM3MW9RbjJSdjBQTWJndis1dz09

Идентификатор конференции: 977 8955 2414

Код доступа: 09K1uv

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Згідно наказу ректора №350-з від 30 листопада 2020 року навчальні заняття у Волинському національному університеті імені Лесі Українки для здобувачів вищої освіти будуть проводитись за змішаною формою
навчання з 1 грудня до 31 грудня 2020 року.

В очній формі проводити заняття, які передбачають використання предметних або спеціалізованих аудиторій та приміщень, оснащених спеціалізованим обладнанням. Забороняється відвідування навчальних занять здобувачами вищої освіти групами кількістю більш як 20 осіб.

Заліково-екзаменаційна сесія буде проводитись за змішаною формою навчання. В очній формі дозволяється проведення заліків, екзаменів, захистів курсових робіт, звіти про практику, якщо відповідні контрольні заходи передбачають використання спеціалізованих аудиторій та спеціального обладнання. У решті випадків організувати сесію в дистанційному режимі, зокрема складання заліків та іспитів у Центрі інноваційних технологій та комп'ютерного тестування.
 

Наказ ректора №335-з від 30 листопада 2020 року "Про особливості роботи університету в умовах карантину на період з 1 грудня по 31 грудня 2020 року"
 

ОГОЛОШЕННЯ!!!

24.11.2020 р. о 15.00 в аудиторії С-11 відбудуться збори трудового колективу працівників географічного факультету

Порядок денний:

 1. Обговорення питання організації  освітнього процесу на факультеті.
 2. Обрання виборних представників до Вченої ради Волинського національного університету та Вченої ради факультету.
 3. Обрання делегатів на конференцію трудового колективу університету.
 4. Аналіз успішності студентів за результатами сесії 2019-2020 н.р.
 5. Внесення та обговорення пропозицій до колективного договору ВНУ імені Лесі Українки.

Явка всіх працівників обов’язкова.

При собі мати індивідуальні засоби захисту

ОГОЛОШЕННЯ!!!

24.11.2020 р. о 16.00 в аудиторії С-11 відбудеться засідання вченої ради географічного факультету

Порядок денний:

 1. Розгляд висновків кафедри та рекомендація претендентів на заміщення вакантних посад (зав.каф. економічної та соціальної географії, проф. Матвійчук Л.Ю.)
 2. Затвердження тематики кваліфікаційних випускних робіт студентів-магістрів 1 року навчання (завідувачі кафедр).
 3. Організація профорієнтаційної роботи на факультеті (декан, завідувачі кафедр, заст.декана з виховної роботи, ст.викл. Чабанчук В.Ю.).
 4. Про акредитацію ОПП на географічному факультеті (гаранти, завідувачі кафедр, декан).
 5. Про підготовку до зимової екзаменаційної сесії (заст. декана з навчально-методичної та міжнародної діяльності, доц. Єрко І.В.).
 6. Про науково-дослідну роботу студентів та хід виконання магістерських робіт (завідувачі кафедр, заст. декана з наукової діяльності, доц. Поручинська І.В).
 7. Різне.

ОГОЛОШЕННЯ!!!

З 16.11.20 р. по 30.11.20 р. навчання у Волинському національному університеті імені Лесі Українки буде здійснюватись у змішаній формі згідно діючого розкладу. Аудиторні заняття проводитимуться дистанційно, а, при необхідності, з огляду  на специфіку спеціальностей - очно, в групах не більше 20 осіб.

Наказ ректора №332-з "Про особливості роботи університету в умовах карантину на період з 16 листопада по 30 листопада 2020 року"

Лист Міністерства освіти і науки України "Щодо організації освітнього процесу"

 

Про нас

Рік заснування: 1974
Сучасна історія географічного факультету бере точку відліку з 1940 року. Проте, зародження географічної освіти припадає на 1974-1991 роки, це роки становлення природничо – географічного факультету. У 1974 році Наказом Міністерства освіти УРСР було створено природничо-географічний факультет у Луцькому державному педінституті імені Лесі Українки і на посаду декана призначено кандидата біологічних наук В. В. Демчука, який очолював факультет до 1993 року. Указом Президента України у 1993 р. Луцький державний педінститут реорганізовано у Волинський державний університет. У результаті реорганізації на базі природничо-географічного факультету було створено три факультети – біологічний, хімічний та географічний,який є структурним підрозділом Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Першим деканом, з 1993 р. до 1996 року, був кандидат геолого-мінералогічних наук, доц. Вовк Павло Кирилович.

У 1996 р. деканом обрано доктора географічних наук, професора Мольчака Ярослава Олександровича, який обіймав цю посаду до 1999 р.

З 1999 р. по жовтень 2005 р. декан географічного факультету - доктор технічних наук, професор Мельник Володимир Миколайович.

З 2005 р. по 2019 р. посаду декана обіймав - кандидат географічних наук, доцент Мельнійчук Михайло Михайлович.

З грудня 2019 р. на посаду декана призначено доктора економічних наук, професора Барського Юрія Миколайовича.

На факультеті здійснюється підготовка:

- бакалаврів в галузі знань (спеціальності):

 • 01 Освіта/Педагогіка (014 Середня освіта(Географія));
 • 10 Природничі науки (103 Науки про Землю; 106 Географія);
 • 19 Архітектура та будівництво (193  Геодезія та землеустрій);
 • 24 Сфера обслуговування (242 Туризм, 241Готельно-ресторанна справа);

- магістрів зі спеціальностей за освітньо-професійними програмами (ОПП):

 • 014Середня освіта (Географія) ОПП «Середня освіта (Географія.  Економіка)»;
 • 103 Науки про Землю ОПП «Гідрологія»;  
 • 106 Географія ОПП «Фізична географія» та «Економічна та соціальна географія»;
 • 193 Геодезія та землеустрій ОПП «Геодезія та землеустрій»;
 • 24 Сфера обслуговування ОПП «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа».

- докторів філософії в галузі знань зі спеціальностей за освітньо-науковими програмами (ОНП):

 • 10 Природничі науки 103, Науки про Землю,  ОНП Науки про землю;
 • 19 Архітектура та будівництво, 193  Геодезія та землеустрій, ОНП «Геопросторове моделювання, моніторинг земель та управління територіями».

До структури факультету входять 4 кафедри, навчальні та науково-дослідні лабораторії, комп’ютерні класи. Їх діяльність здійснюється в руслі кредитно-модульної системи організації навчального процесу і спрямована на формування Волинської географічної школи, розробку іміджевої стратегії популяризації спеціальностей та організацію профорієнтаційної роботи з молоддю.

Колектив працівників та студентів географічного факультету постійно досягає значних успіхів у навчальній, науковій та гуманітарно-виховній роботі.

Абітурієнтам
arrow
Алгоритм подання документів на ЄВІ

Алгоритм подання документів

особами, які бажають брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра в 2021 році  у Волинському національному університеті імені Лесі Українки

У період з 09:00 11 травня до 18:00 03 червня 2021 року Приймальна комісія Волинського національного університету імені Лесі Українки здійснює реєстрацію за умови особистої присутності особи, яка бажає брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра (особиста реєстрація) та/або дистанційно (дистанційна реєстрація).

2.   У разі особистої реєстрації абітурієнт подає копії документів (за обов’язкової наявності оригіналів):

 • заповнену заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, за формою (додається);
 • документ, що посвідчує особу;
 • облікову картку платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
 • документ про здобутий ступінь вищої освіти/освітньо-кваліфікаційний рівень (для тих осіб, які завершили навчання в минулих роках);
 • довідку, видану за місцем навчання, щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (лише для осіб, які завершують навчання в 2021 році у вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання) та персональні дані яких не вносяться в ЄДЕБО (додаток 3 до Порядку організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 05 квітня 2019 року № 441, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 квітня 2019 року за № 446/33417). У довідці обов’язково повинні бути вказані реквізити (серія та номер) документа, на підставі якого відбувався вступ;
 • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-4/о (у разі створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання);
 • фото для документів розміром 3х4 із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (із урахуванням норм, наведених у пунктах 3-7 розділу ІІІ Вимог до відцифрованого образу обличчя особи, фотокарток, що подаються для оформлення або обміну документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, та фотографічного зображення на них, затверджених Міністерством внутрішніх справ України за №875 від 18 жовтня 2019 року, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 07 листопада 2019 року за №1146/34117).

3.   У разі здійснення дистанційної реєстрації  вступник має надіслати на електронну адресу (перелік електронних адрес факультетів додається) приймальної комісії Волинського національного університету імені Лесі Українки скановані копії (фотокопії):

 • заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, за формою (додається);
 • документа, що посвідчує особу;
 • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
 • документа про здобутий ступінь вищої освіти/освітньо-кваліфікаційний рівень (для тих осіб, які завершили навчання в минулих роках);
 • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (лише для осіб, які завершують навчання в 2021 році у вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання) та персональні дані яких не вносяться в ЄДЕБО (додаток 3 до Порядку організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно- технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 05 квітня 2019 року № 441, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 квітня 2019 року за № 446/33417). У довідці обов’язково повинні бути вказані реквізити (серія та номер) документа, на підставі якого відбувався вступ;
 • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-4/о (у разі створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання);
 • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (із урахуванням норм, наведених у пунктах 3-7 розділу ІІІ Вимог до відцифрованого образу обличчя особи, фотокарток, що подаються для оформлення або обміну документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, та фотографічного зображення на них, затверджених Міністерством внутрішніх справ України за №875 від 18 жовтня 2019 року, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 07 листопада 2019 року за №1146/34117).
 • Відскановану фотокартку для документів потрібно зберегти в документ у форматі *.jpeg розміром до 1 мб.

4.  ВАЖЛИВО! У ТЕМІ ЛИСТА вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові. В ТЕКСТІ ЛИСТА вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

5. Після перевірки технічними секретарями документів, отриманих від вступника, їх друку, формування особової справи та екзаменаційного листка, сканована копія екзаменаційного листка надсилається вступнику на вказану ним в заяві-анкеті електронну адресу.

6. Вступник має перевірити інформацію, зазначену на сканкопії отриманого екзаменаційного листка, та в разі виявлення помилок, звернутися до Приймальної комісії Університету для з’ясування ситуації.

Оформлений екзаменаційний листок зберігається в Приймальній комісії Університету та видається вступнику особисто. Факт видачі фіксується в журналі видачі екзаменаційних листків.

7. Оформлений екзаменаційний листок може бути надісланий вступнику засобами поштового зв’язку, у разі якщо вступником зазначено про таку необхідність у заяві- анкеті. У такому випадку в журналі видачі екзаменаційних листків фіксуються реквізити відповідного поштового відправлення.

8. Для кожного вступника, якому оформлено екзаменаційний листок, на веб-сайті Українського центру створюється інформаційна сторінка «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

Див. більше за посиланням: https://zno.testportal.com.ua/master/login

 

Консультації можна отримати в технічного секретаря географічного факультету Голод Олени Миколаївни за телефонами 0994998408, 0680028661 та електронною поштою EVI.geography@vnu.edu.ua

 

ЗАПРОШУЄМО

«Онлайн-день абітурієнта»

Спікерами онлайн-заходу будуть: ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки, професор Анатолій Цьось, проректори, декани факультетів/директори інститутів, представники приймальної комісії, здобувачі вищої освіти. Вам розкажуть про спеціальності Університету, особливості освітнього процесу, можливості вступу до Університету та особливості вступної кампанії 2021 року, навчання на бюджетній формі, тощо.

Звертаємо увагу, що Ви можете у режимі відеотрансляції ставити запитання про діяльність університету та про вступну кампанію 2021 року.

У Вас є запитання щодо умов та особливостей навчання, освітніх можливостей і додаткових переваг? Завітайте на День абітурієнта та поспілкуйтеся з адміністрацією Університету, дізнайтеся відповіді на всі запитання, сплануйте власну вступну кампанію.

09.06.2021 о 14.00 год 

Підключення до конференції через програму Zoom.

https://us02web.zoom.us/j/81123279924?pwd=R00yeE5kN2RhRC9lWnFqTFkyY050QT09   

Ідентифікатор конференції: 811 2327 9924

Пароль: 12345

Ми чекаємо на зустріч з Вами!


ГЕОГРАФІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!!!

Буклет_гео1Буклет_гео2

 

УВАГА!!!

Всеукраїнська олімпіада з географії для абітурієнтів Волинського національного університету імені Лесі Українки.

 

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!!!

Географічний факультет ВНУ імені Лесі Українки запрошує усіх бажаючих взяти участь У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З ГЕОГРАФІЇ.

Олімпіада проводитиметься у два тури - дистанційний та очний. Під час проведення дистанційного туру учасники олімпіади ознайомлюються із завданнями, які опубліковані нижче на даній сторінці.

Учасникам очного туру, які набрали не менше, ніж 90 % балів, нараховуються ДОДАТКОВІ БАЛИ ДО СЕРТИФІКАТА зовнішнього незалежного оцінювання з ГЕОГРАФІЇ (МАКСИМУМ - 20 БАЛІВ) при розрахунку конкурсного бала для вступу на будь-який факультет ВНУ імені Лесі Українки.

Шановні абітурієнти, не втратьте можливості довести, що саме ви, є тими здібними та обдарованими вступниками, які в майбутньому стануть студентами географічного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки.

 

15.01.2021р.

Умови участі в олімпіаді

Олімпіада проводитиметься у два тури - дистанційний, який триватиме з 15 січня по 1 травня 2021 р. та очний, який відбудеться у травні  2021 року.

Під час проведення дистанційного туру учасники олімпіади ознайомлюються із завданнями (Завдання заочного етапу Всеукраїнської олімпіади з географії), та розв’язують їх.

Учасникам очного туру, які набрали не менше, ніж 90 % балів, нараховуються додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з Географії (максимум - 20 балів) при розрахунку конкурсного бала (лише у ВНУ імені Лесі Українки).

Всім учасникам при надсиланні роботи слід заповнювати інформаційну картку за зразком: (в тексті листа й на титульній сторінці роботи).

1. Прізвище, ім'я та по батькові учасника олімпіади:

2. Населений пункт:

3. Школа:

4. Контактний телефон, e-mail, поштова адреса:

 

Методичні рекомендації щодо проведення заочного етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади З ГЕОГРАФІЇ (2020-2021 навчальний рік)
абітурієнтам географічного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки за напрямами підготовки:

 • 014.07 Середня освіта. Географія (Середня освіта. Географія. Економіка);
 • 103 Науки про Землю (Гідрологія);
 • 106 Географія;
 • 193 Геодезія та землеустрій;
 • інших спеціальностей, що користуються особливою підтримкою та потребують сертифіката ЗНО з ГЕОГРАФІЇ

1. У заочному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії беруть участь учні 11 класів, що бажають  отримати вищу освіту за напрямами підготовки: 

 • 014.07 Середня освіта. Географія (Середня освіта. Географія. Економіка);
 • 103 Науки про Землю (Гідрологія);
 • 106 Географія,
 • 193 Геодезія та землеустрій;
 • інших спеціальностей, що користуються особливою підтримкою та потребують сертифіката ЗНО з ГЕОГРАФІЇ

2. Заочний етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії  проводиться з 15.01 по 01.05.2021 р.

3. Зміст завдань однаковий для кожного учня. 

4. Відповіді на завдання потрібно вислати на електронну пошту pogrebskyi.taras@eenu.edu.ua не пізніше 24 години 01.05.2021 року. В листі обов’язково вказати ПІБ, населений пункт, школа та контактні дані (email та номер моб. тел.) учасників олімпіади.

5. Оргкомітетом будуть забезпечені однакові умови для виконання учасниками запропонованих завдань та дотримання однакових вимог при перевірці робіт.

6. Результати заочного етапу олімпіади будуть оприлюднені на веб-сайті географічного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки та у листах-запрошеннях для участі в очному етапі Всеукраїнської учнівської   олімпіади з географії до 07.05.2021.

 

 

 

 

Олімпіади 2019-2020 рр.

УВАГА!!!

Всеукраїнська олімпіада з географії для абітурієнтів Волинського національного університету імені Лесі Українки.

 

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!!!

Географічний факультет ВНУ імені Лесі Українки запрошує усіх бажаючих взяти участь У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З ГЕОГРАФІЇ.

Олімпіада проводитиметься у два тури - дистанційний та очний. Під час проведення дистанційного туру учасники олімпіади ознайомлюються із завданнями (які згодом будуть опубліковані на даній сторінці).

Учасникам очного туру, які набрали не менше, ніж 90 % балів, нараховуються ДОДАТКОВІ БАЛИ ДО СЕРТИФІКАТА зовнішнього незалежного оцінювання (МАКСИМУМ - 20 БАЛІВ) при розрахунку конкурсного бала (при вступі на будь-який факультет ВНУ імені Лесі Українки).

Шановні абітурієнти, не втратьте можливості довести, що саме ви, є тими здібними та обдарованими вступниками, які в майбутньому стануть студентами географічного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки.

 

31.01.2020р.


Увага!!!

Шановні абітурієнти!!!

+ 20 балів до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання....

Цю можливість ви матимете завдяки участі у

Всеукраїнській олімпіаді з географії для абітурієнтів Східноєвропейського національного університету

імені Лесі Українки

 

           Географічний факультет СНУ імені Лесі Українки запрошує усіх бажаючих взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з географії.

 

        Олімпіада проводитиметься у два тури - дистанційний, який триватиме з 1 лютого по 1 травня 2020 р.та очний, який відбудеться - 17 травня  2020 року.

              Під час проведення дистанційного туру учасники олімпіади ознайомлюються із завданнями (Завдання заочного етапу Всеукраїнської олімпіади з географії), та розв’язують їх.

 

 Учасникам очного туру, які набрали не менше, ніж 90 % балів, нараховуються додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (максимум - 20 балів) при розрахунку конкурсного бала (лише у СНУ імені Лесі Українки).

 

Всім учасникам слід заповнювати інформаційну картку за зразком: (в тексті листа й на титульній сторінці роботи).

 

1. Прізвище, ім'я та по батькові учасника олімпіади:

2. Населений пункт:

3. Школа:

4. Контактний телефон, e-mail, поштова адреса:

 

Методичні рекомендації

щодо проведення заочного  етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади З ГЕОГРАФІЇ (2019-2020 навчальний рік) абітурієнтам географічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки за напрямами підготовки:

 

014.07 Середня освіта. Географія

(Середня освіта. Географія. Економіка),

103 Науки про Землю (Гідрологія),

106 Географія,

193 Геодезія та землеустрій

 

1. У заочному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії беруть участь

учні 11 класів, що бажають  отримати вищу освіту за напрямами підготовки: 

014.07 Середня освіта. Географія (Середня освіта. Географія. Економіка), 103 Науки про Землю (Гідрологія), 106 Географія, 193 Геодезія та землеустрій.

 

2. Заочний етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії  проводиться з 01.02 по 01.05.2020 р.

 

3. Зміст завдань однаковий для кожного учня. Оприлюднення завдань  01.02.2020 року на веб-сайті географічного факультету в роздіді Абітурієнтам та Оголошення за посиланням: https://eenu.edu.ua/uk/structure/faculties-and-institutes/geografichniy-fakultet?query=Абітурієнтам та в даному листі.

 

4. Відповіді на завдання потрібно вислати на електронну пошту географічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки: geosocial@eenu.edu.ua не пізніше 24 години 01.05.2020 року. В листі обов’язково вказати ПІБ, населений пункт, школа та контактні дані (email та номер моб. тел.) учасників олімпіади.

 

5. Оргкомітетом будуть забезпечені однакові умови для виконання учасниками запропонованих завдань та дотримання однакових вимог при перевірці робіт.

 

6. Результати заочного етапу олімпіади будуть оприлюднені на веб-сайті географічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та у листах-відповідях учасникам олімпіади до 03.05.2020.

 

7. Запрошення для участі в очному етапі Всеукраїнської   учнівської   олімпіади   з   географії   будуть розіслані учням до 5.05.2020 року.

 

Також є можливість отримати ще додатково 10 БАЛІВ, до сертифікату ЗНО відвідуючи підготовчі курси в СНУ імені Лесі Українки. Деталі на веб-сайті географічного факультету в розділі Абітурієнтам або за телефонами: (0332) 24-84-31, 0501978607.

 

ОЛІМПІАДА + ПІДГОТОВЧІ КУРСИ = 30 БАЛІВ

 

    Шановні абітурієнти, не втратьте можливості довести, що саме ви, є тими здібними та обдарованими вступниками, які в майбутньому стануть студентами географічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

 

 

13.01.2020 р.

 

СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ  УНІВЕРСИТЕТІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ОГОЛОШУЄ НАБІР  

НА ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ ТА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

 випускників загальноосвітніх шкіл та

професійно-технічних училищ, коледжів, технікумів

з підготовки до ЗНО у 2020 році з усіх предметів,

творчих конкурсів та вступу у вищі навчальні заклади різних рівнів акредитації.

 

Підготовче відділення тісно співпрацює із Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти. Під час навчання слухачі мають можливість пройти пробне зовнішнє незалежне тестування, а також набути практичних умінь та навичок виконання тестових завдань.

 

              Випускники підготовчих курсів мають можливість отримати  додатково 10 БАЛІВ, до сертифікату ЗНО при вступі до СНУ імені Лесі Українки.

 

Вступ на бакалаврат

Підготовчі курси для випускників загальноосвітніх шкіл до вступу  та успішної здачі ЗНО, розпочнуться у лютому 2020 року та будуть працювати по неділях. Початок о 10.00, акінчення 15.00. - щонеділі.

Вартість курсів 2600 грн. за чотири предмети.

Вступ на магістратуру

Оголошуємо набір на підготовчі курси з англійської мови у формі ЗНО для майбутніх магістрів. Початок - по мірі комплектування груп. Розклад занять узгоджується зі слухачами.

Вартість курсів 1600 грн.

 

Адреса підготовчого відділення:

м. Луцьк, вул. Потапова, 9, к. 322, 322а

Телефон для довідок у м. Луцьку – (0332) 24-84-31, 0501978607

Е-mail: abitur@eenu.edu.ua

 

 

13.01.2020р.

 

 Увага!!!

Всеукраїнська олімпіада з географії для абітурієнтів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

 

 

Шановні абітурієнти!!!

           Географічний факультет СНУ імені Лесі Українки запрошує усіх бажаючих взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з географії.

 

        Олімпіада проводитиметься у два тури - дистанційний, який триватиме з 1 лютого по 31 березня 2020 р.та очний, який відбудеться - 17 травня  2020 року.

 

              Під час проведення дистанційного туру учасники олімпіади ознайомлюються із завданнями (Завдання заочного етапу Всеукраїнської олімпіади з географії будуть оприлюднені 1 лютото 2020 р. на даній сторінці).

 

 Учасникам очного туру, які набрали не менше, ніж 90 % балів, нараховуються додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (максимум - 20 балів) при розрахунку конкурсного бала (лише у СНУ імені Лесі Українки).

Всім учасникам слід заповнювати інформаційну картку за зразком: (в тексті листа й на титульній сторінці роботи).

 

1. Прізвище, ім'я та по батькові учасника олімпіади:

2. Населений пункт:

3. Школа:

4. Контактний телефон, e-mail, поштова адреса:

 
        Шановні абітурієнти, не втратьте можливості довести, що саме ви, є тими здібними та обдарованими вступниками, які в майбутньому стануть студентами географічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

 

 

Методичні рекомендації

 

щодо проведення заочного  етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади З ГЕОГРАФІЇ (2019-2020 навчальний рік) абітурієнтам географічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки за напрямами підготовки:

 

014.07 Середня освіта. Географія (Середня освіта. Географія. Економіка), 103 Науки про Землю (Гідрологія), 106 Географія, 193 Геодезія та землеустрій.

 

1. У заочному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії беруть участь учні 11 класів, що бажають  отримати вищу освіту за напрямами підготовки: 014.07 Середня освіта. Географія (Середня освіта. Географія. Економіка), 103 Науки про Землю (Гідрологія), 106 Географія, 193 Геодезія та землеустрій.

 

2. Заочний етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії  проводиться з 1.02 по 31.03.2020 р.

 

3. Зміст завдань однаковий для кожного учня. Оприлюднення завдань  01.02.2020 року на веб-сайті географічного факультету та в даному листі.

 

4. Відповіді на завдання потрібно вислати на електронну пошту географічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки: geosocial@eenu.edu.ua не пізніше 24 години 31.03.2020 року. В листі обов’язково вказати ПІБ, населений пункт, школа та контактні дані (email та номер моб. тел.) учасників олімпіади.

 

5. Оргкомітетом будуть забезпечені однакові умови для виконання учасниками запропонованих завдань та дотримання однакових вимог при перевірці робіт.

 

6. Результати заочного етапу олімпіади будуть оприлюднені на веб-сайті географічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та у листах-відповідях учасникам олімпіади до 22.04.2020.

 

7. Запрошення для участі в очному етапі Всеукраїнської   учнівської   олімпіади   з   географії   будуть розіслані учням до 5.05.2020 року.

10.01.2020 р.

І н ф о р м а ц і я    для   а б і т у р і є н т і в

 

Перелік спеціальностей географічного факультету, за якими здійснюється прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання

Бакалавр 

 

Вид пропозиції (відкрита, закрита, небюджетна)

Назва пропозиції

Спеціальність

Освітня програма

 

Курс зараху-

вання

Ліцензійні обсяги

 

Нормативні терміни навчання

 

 

код

найменування

 

 

Денна ф. н.

Заочна ф. н.

Денна ф. н.

Заочна ф. н.

 

 

Відкрита

 

Географія

 

106

 

Географія

 

Географія

1

25

0

3 р. 10 м.

-

Небюджетна

 

Географія

106

Географія

Географія

1

15

0

3р. 10 м

-

Відкрита

 

Науки про Землю

(Гідрологія)

103

Науки про Землю

Гідрологія

1

25

0

3 р. 10 м.

-

Небюджетна

 

Науки про Землю

(Гідрологія)

103

Науки про Землю

Гідрологія

1

15

0

3 р. 10 м

-

Відкрита

 

Середня освіта (Географія) (Середня освіта. Географія. Економіка)

014

Середня освіта

(Географія)

Середня освіта. Географія. Економіка

1

30

15

3 р. 10 м.

4р. 10м.

Відкрита

 

Готельно-ресторанна справа

(Готельно-ресторанна справа)

241

Готельно-ресторанна справа

Готельно-ресторанна справа

 

1

20

0

3 р. 10 м.

-

Небюджетна

Готельно-ресторанна справа

(Готельно-ресторанна справа)

241

 

 

 

15

0

3 р. 10 м.

-

Відкрита

 

 

Туризм

(Туризм)

242

Туризм

 

Туризм

1

20

15

3 р. 10 м.

4р. 10м.

Небюджетна

Туризм

(Туризм)

 

242

Туризм

Туризм

1

5

-

3 р. 10 м.

-

Відкрита

 

Геодезія та землеустрій

(Геодезія та землеустрій)

193

Геодезія та землеустрій

Геодезія та землеустрій

 

1

25

-

3 р. 10 м.

-

Небюджетна

Геодезія та землеустрій

(Геодезія та землеустрій)

193

Геодезія та землеустрій

Геодезія та землеустрій

1

5

-

3 р. 10 м.

-

 

Магістр

Вид пропозиції

Назва пропозиції

Спеціальність

Освітня програма

 

Курс зарахування

Ліцензійні обсяги

(вакантні місця)

Нормативні терміни навчання

 

 

код

найменування

 

 

Денна форма навчання

Заочна форма навчання

Денна форма навчання

Заочна форма навчання

 

Фіксо

вана

 

Географія

(Фізична географія)

106

Географія

Фізична географія

1

10

10

1р. 5 м.

1р. 5 м.

Фіксо

вана

 

Географія

(Економічна та соціальна географія)

106

Географія

Економічна та соціальна географія

1

10

10

1р. 5 м.

1р. 5 м.

Фіксо

вана

 

Науки про Землю

(Гідрологія)

103

Науки про Землю

Гідрологія

1

10

10

1 р. 5 м.

1 р. 5 м.

Фіксо

вана

 

Середня освіта (Географія) (Середня освіта. (Географія. Економіка))

014

Середня освіта

(Географія)

Середня освіта

(Географія. Економіка)

1

10

10

1р. 5 м.

1р. 5 м.

Фіксо

вана

 

Готельно-ресторанна справа

(Готельно-ресторанна справа)

241

Готельно-ресторанна справа

Готельно-ресторанна справа

 

1

10

0

1р. 5 м.

-

Фіксо

вана

 

Туризм

(Туризм)

242

Туризм

 

Туризм

1

10

10

1 р. 5 м.

1р. 5 м.

Фіксо

вана

 

Геодезія та землеустрій

(Геодезія та землеустрій)

193

Геодезія та землеустрій

Геодезія та землеустрій

 

1

10

10

1 р. 5 м.

1р. 5 м.

 

 

 

 

Перелік

конкурсних предметів,  творчих заліків та творчих конкурсів для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавра на відкриті, закриті (фіксовані) та небюджетні конкурсні пропозиції на основі повної загальної середньої освіти 

Код спеціальності

Назва спеціальності

Освітня програма

(спеціалізація)

Перелік конкурсних предметів

Вага предметів сертифікату ЗНО

Вага атестату про повну загальну освіту

Вага бала за особливі успіхи

 

Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі або для зарахування на навчання поза конкурсом

 

014

Середня освіта

(Географія)

Середня освіта. Географія. Економіка

1. Українська мова та література

0,25

0,05

0,05

100

2. Географія

0,4

3. Іноземна мова

0,25

3. Математика

0,25

106

Географія

Географія

 

1. Українська мова та література

0,25

0,05

0,05

100

2. Географія

0,4

3. Іноземна мова

0,25

3. Математика

0,25

106

 

Небюджетна

Географія

Географія

1. Українська мова та література

0,25

0,05

0,05

100

2. Історія України

0,4

3. Біологія

0,25

3. Географія

0,25

103

Науки про Землю

Гідрологія

1. Українська мова та література

0,25

0,05

0,05

100

2. Математика

0,4

3. Фізика

0,25

3. Географія

0,25

103

Небюджетна

Науки про Землю

Гідрологія

1. Українська мова та література

0,25

0,05

0,05

100

2. Історія України

0,4

3. Біологія

0,25

3. Географія

0,25

242

Туризм

 

Туризм

1. Українська мова та література

0,25

0,1

0

100

2. Іноземна мова

0,4

3. Географія

0,25

3. Математика

0,25

242

Небюджетна

 

Туризм

 

Туризм

1. Українська мова та література

0,25

0,1

0

100

2. Історія України

0,25

3. Географія

0,4

3. Біологія

0,4

 

241

Готельно-ресторанна справа

(Готельно-ресторанна справа)

Готельно-ресторанна справа

 

1. Українська мова та література

0,25

0,1

0

100

2. Іноземна мова

0,4

3. Географія

0,25

3. Математика

0,25

 

241

Небюджетна

 

Готельно-ресторанна справа

Готельно-ресторанна справа

 

1. Українська мова та література

0,25

0,1

0

100

2. Історія України

0,25

3. Географія

0,4

3. Математика

0,4

193

Геодезія та землеуст рій

Геодезія та землеустрій

 

1. Українська мова та література

0,25

0,05

0,05

100

2. Математика

0,25

3. Географія

0,4

3. Історія України

0,4

193

Небюджетна

Геодезія та землеустрій

Геодезія та землеустрій

 

1. Українська мова та література

0,25

0,05

0,05

100

2. Історія України

0,25

3. Географія

0,4

3. Математика

0,4

 

Бакалавр на перший (зі скороченим терміном навчання) або другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста

Вид пропо- зиції

Назва пропозиції

Спеціальність

Освітня програма

 

Курс зараху

вання

Ліцензійні обсяги

(вакантні місця)

Нормативні терміни навчання

 

 

код

найменування

 

 

Денна форма навчання

Заочна форма навчання

Денна форма навчання

Заочна форма навчання

 

Денна, бакалавр (з нормативним терміном навчання, на 3 курс)

 

Небюджетна

 

Географія

(Географія)

106

Географія

Географія

3

6

-

1р. 10 м.

-

Небюджетна

 

Науки про Землю

(Гідрологія)

103

Науки про Землю

Гідрологія

3

4

-

1 р. 10 м.

-

Небюджетна

 

Середня освіта (Географія) (Середня освіта. Географія. Економіка)

 

014

 

Середня освіта

(Географія)

 

Середня освіта.

Географія. Економіка

3

4

20

1р. 10 м.

2р. 10 м.

Небюджетна

 

Готельно-ресторанна справа

(Готельно-ресторанна справа)

241

Готельно-ресторанна справа

Готельно-ресторанна справа

 

3

12

-

1р. 10 м.

-

Небюджетна

 

Туризм

(Туризм)

242

Туризм

 

Туризм

3

20

-

1 р. 10 м.

-

Небюджетна

 

Геодезія та землеустрій

(Геодезія та землеустрій)

193

Геодезія та землеустрій

Геодезія та землеустрій

 

3

11

-

1 р. 10 м.

-

 

Денна, бакалавр (зі скороченим терміном навчання)

 

Фіксована

 

Середня освіта (Географія) (Середня освіта. Географія. Економіка)

 

014

 

Середня освіта (Географія)

 

Середня освіта. Географія. Економіка

 

1

 

15

 

-

 

1 р. 10 м

-

                               

 

 Споріднені спеціальності ОКР молодшого спеціаліста

(вступ молодшого спеціаліста на бакалавра)

Споріднені спеціальності ОКР молодшого спеціаліста

Спеціальності ОС бакалавра

Спеціалізація (освітня програма)

Фахове випробування

Курс

Назва

Код

Код

Назва

 

 

 

Готельне обслуговування

 

5.14010101

 

241

Готельно-ресторанна справа

Готельно-ресторанна справа

ЗНО (Українська мова та література)

Фаховий іспит (готельно-ресторанна справа)

3 курс

Ресторанне обслуговування

5.14010102

 

Інші спеціальності

 

241

Готельно-ресторанна справа

Готельно-ресторанна справа

ЗНО (Українська мова та література)

Фаховий іспит (готельно-ресторанна справа)

3 курс

Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання

5.08010101

 

193

 

Геодезія та землеустрій

 

 

Геодезія та землеустрій

 

ЗНО (Українська мова та література)

Фаховий іспит (Геодезія та землеустрій)

 

3 курс

Землевпорядкування, монтаж і експлуатація

5.08010102

Картографічні роботи

5.08010103

 

Інші спеціальності

 

193

 

Геодезія та землеустрій

 

Геодезія та землеустрій

ЗНО (Українська мова та література)

Фаховий іспит (Геодезія та землеустрій)

 

3 курс

Туристичне обслуговування

5.14010301

242

Туризм

Туризм

ЗНО (Українська мова та література)

Фаховий іспит (
Туризм)

 

3 курс

 

Інші спеціальності

242

Туризм

Туризм

ЗНО (Українська мова та література)

Фаховий іспит (Туризм)

 

3 курс

Дошкільна освіта

5.01010101

106

 

103

Географія

 

Науки про Землю

Географія

 

Гідрологія

ЗНО (Українська мова та література)

Фаховий іспит (Географія)

 

3 курс

Початкова освіта

5.01010201

Технологічна освіта

5.01010301

Професійна освіта ( за профілем)

5.01010401

Соціальна педагогіка

5.01010601

 

Інші спеціальності

 

106

 

103

Географія

 

Науки про Землю

Географія

 

Гідрологія

ЗНО (Українська мова та література)

Фаховий іспит (Географія)

 

3 курс

Дошкільна освіта

5.01010101

014

Середня освіта

(Географія)

Середня освіта. Географія. Економіка

ЗНО (Українська мова та література)

Фаховий іспит (Географія)

 

3 курс

Початкова освіта

5.01010201

Технологічна освіта

5.01010301

Професійна освіта ( за профілем)

5.01010401

Соціальна педагогіка

5.01010601

Інші спеціальності

 

 

 

014

Середня освіта

(Географія)

Середня освіта. Географія. Економіка

ЗНО (Українська мова та література)

Фаховий іспит (Географія)

 

3 курс

Дошкільна освіта

 

5.01010101

014

Середня освіта

(Географія)

Середня освіта. Географія. Економіка

ЗНО (Українська мова та література)

Фаховий іспит (Географія)

1 курс

Початкова освіта

5.01010201

 

 

 

Технологічна освіта

5.01010301

 

 

 

Професійна освіта

 (за профілем)

5.01010401

 

 

 

Соціальна педагогіка

5.01010601

 

 

 

 

Інші спеціальності

 

 

 

014

 

Середня освіта

(Географія)

 

 

Середня освіта. Географія. Економіка

 

ЗНО (Українська мова та література)

Фаховий іспит (Географія)

 

1 курс

 

Споріднені спеціальності ОКР бакалавра

(вступ бакалавра на магістра)

Споріднені спеціальності / Інші спеціальності ОС бакалавра

Спеціальності ОС магістра

Спеціалізація (освітня програма)

Фахове випробування

Курс

Назва

Код

Код

Назва

 

 

 

 

Готельно-ресторанна справа

 

6.140101

241

 

241

Готельно-ресторанна справа

Готельно-ресторанна справа

ЄВІ з іноземної мови

Фаховий іспит (Готельно-ресторанна справа)

1 курс

Інші спеціальності

 

241

Готельно-ресторанна справа

Готельно-ресторанна справа

ЄВІ з іноземної мови

Фаховий іспит (Готельно-ресторанна справа)

Фаховий іспит (додаткове випробування)

1 курс

Геодезія картографія та землеустрій

6.080101

193

193

Геодезія та землеустрій

Геодезія та землеустрій

ЄВІ з іноземної мови

Фаховий іспит (Геодезія та землеустрій)

 

1 курс

Інші спеціальності

 

193

Геодезія та землеустрій

Геодезія та землеустрій

ЄВІ з іноземної мови

Фаховий іспит (Геодезія та землеустрій)

Фаховий іспит (додаткове випробування)

 

1 курс

Туризм

6.140103

242

242

Туризм

Туризм

ЄВІ з іноземної мови

Фаховий іспит (Туризм)

 

1 курс

Інші спеціальності

 

242

Туризм

Туризм

ЄВІ з іноземної мови

Фаховий іспит (Туризм)

Фаховий іспит (додаткове випробування)

 

1 курс

Географія

Науки про Землю

6.040104

106, 103

106

Географія

Фізична географія

ЄВІ з іноземної мови

Фаховий іспит (Географія)

 

1 курс

Інші спеціальності

 

106

Географія

Фізична географія

ЄВІ з іноземної мови

Фаховий іспит (Географія)

Фаховий іспит (додаткове випробування)

 

1 курс

Географія

Науки про Землю

6.040104

106, 103

106

Географія

Економічна та соціальна географія

ЄВІ з іноземної мови

Фаховий іспит (Географія)

 

1 курс

Інші спеціальності

 

106

Географія

Економічна та соціальна географія

ЄВІ з іноземної мови

Фаховий іспит (Географія)

Фаховий іспит (додаткове випробування)

 

1 курс

Науки про Землю

Географія

 

6.040104

103, 106

103

Науки про Землю

Гідрологія

ЄВІ з іноземної мови

Фаховий іспит (Географія)

1 курс

Інші спеціальності

 

103

Науки про Землю

Гідрологія

ЄВІ з іноземної мови

Фаховий іспит (Географія)

Фаховий іспит (додаткове випробування)

1 курс

Географія

Середня освіта (Географія)

6.040104

014

014

Середня освіта

(Географія)

Середня освіта (Географія. Економіка)

Фаховий іспит (Географія)

Іспит з іноземної мови

 

1 курс

 

Інші спеціальності

 

014

Середня освіта

(Географія)

Середня освіта (Географія. Економіка)

Фаховий іспит (Географія)

Іспит з іноземної мови

Фаховий іспит (додаткове випробування)

 

1 курс

 

20.06.2019 р.

Оголошення

Шановні учасники очного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії !

 

Вітаємо Вас з успішним виконанням завдань очного етапу Всеукраїнської олімпіади з географії та повідомляємо, що Вам нараховані додаткові бали (з 20 можливих) до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання при розрахунку конкурсного бала в університеті. Отримати сертифікат з нарахованими балами Ви можете з 25 червня в деканаті  географічного факультету СНУ імені Лесі Українки (вул. Потапова, 9).

 

Список переможців олімпіади:

Климюк Ігор Вікторович
Шворак Анастасія Сергіївна
Хлуд Дарія Сергіївна
Василюк Артем Олександрович
Наумчук Вадим Валентинович
Городнюк Марія Сергіївна

Мельник Тарас
Верешко Анастасія Олегівна
Карабін Назарій Рсланович
Остапко Катерина Володимирівна
Звірко Анастасія Олегівна
Гарасимяк Лідія Миколаївна
Данкевич Ольга Олександрівна
Кузь Віталій Вікторович
Унгер Ян Васильович
Вдовіцин Андрій Андрійович

 

Сподіваємося, що ми зустрінемося з Вами, як з успішними студентами географічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

 

До зустрічі!

 

З повагою,

декан факультету                              М.М.Мельнійчук

 

 

 

 

25.04.2019 р.

 

Запрошення

 

для участі в очному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

 

 

 

Шановні випускники!

    Вітаємо Вас з успішним виконанням завдань заочного етапу Всеукраїнської олімпіади з географії та запрошуємо Вас для участі у очному етапі, який відбудеться в неділю 19 травня об 11.00 год. на географічному факультеті Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки  (Корпус № 2 (С), за адресою:  м. Луцьк, вул. Потапова, 9 (6 поверх, ауд. 603). При собі мати документ, що засвідчує Вашу особу.

   Звертаємо особливу увагу на те, що учасникам очного туру, будуть нараховані додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (максимум 20 балів) при розрахунку конкурсного бала в університеті.

 

 

 

   Без сумніву, Ви дуже талановиті. Сподіваємося, що ми зустрінемося з Вами, як з учасниками очного етапу Всеукраїнської олімпіади з географії, а в подальшому студентами географічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

 

   Запрошення для участі в очному етапі Всеукраїнської олімпіади з географії надіслані персонально на електронні адреси кожному із нижче перерахованих учасників.

 

 

 

Климюк Ігор Вікторович
Шворак Анастасія Сергіївна
Хлуд Дарія Сергіївна
Василюк Артем Олексійович
Наумчук Вадим Валентинович
Бохотниця Софія Михайлівна
Городнюк Марія Сергіївна
Будь Ангеліна Сергіївна
Верешко Анастасія Олегівна
Карабін Назарій Рсланович
Остапко Катерина Володимирівна
Звірко Анастасія Олегівна
Гарасимяк Лідія Миколаївна
Данкевич Ольга Олександрівна
Кузь Віталій Вікторович
Лісовець Діана Сергіївна
Унгер Ян Васильович
Вдовіцин Андрій Андрійович

Освітні програми
arrow
014 - Середня освіта. Географія

ОПП "Середня освіта (Географія. Економіка)" (Бакалавр)

ОПП "Середня освіта (Географія. Економіка)" (Магістр)

 

arrow
103 - Науки про Землю (Бакалавр, Магістр)
2018
Бакалавр

Навчальний план

Магістр

 

2019
Бакалавр

Навчальний план

Магістр

 

2020
Бакалавр

Анотація

освітньо-професійної програми «Гідрологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 103 Науки про Землю

Освітньо-професійна програма ґрунтується на технологіях сучасної науки та результатах передових наукових досліджень у сфері наук про Землю.

 Метою реалізації програми є здобуття студентами системи знань з дисциплін загальної та професійної підготовки щодо природних та антропогенних об’єктів, процесів та явищ у взаємозв’язку, перетвореннях і розвитку в просторі й часі, формування компетентностей,  достатніх для дослідження планети Земля та її геосфер, явищ і процесів, що в них відбуваються.

Завдання, визначені програмою: 

 • формування здатності студентів розв’язувати складні спеціалізовані задачі наук про Землю та вирішувати практичні проблеми в процесі професійної діяльності, що передбачає застосування сучасних теорій і методів наук про Землю та характеризується комплексністю та невизначеністю умов;
 • формування загальних компетентностей, зокрема: викладацьких і особистісних, мовних і комунікативних, дослідницьких і управлінських, готовність до роботи у команді та дотримання правових  та етичних норм у професійній діяльності;
 • набуття фахових компетентностей з визначення пріоритетних напрямків, технологій, змісту, засобів, методів й організаційних форм дослідження геосфер.

Програма передбачає здобуття студентами освітнього рівня бакалавра з наук про Землю та професійної кваліфікації – Фахівець з використання водних ресурсів.

Освітня програма

Навчальний план

Пояснююча записка до навчального плану

Магістр

Анотація

освітньо-професійної програми «Гідрологія» другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 103 Науки про Землю

Освітньо-професійна програма ґрунтується на методології та фундаментальних засадах науки, а також на результатах сучасних наукових досліджень у сфері наук про Землю.

 Метою реалізації програми є здобуття студентами системи знань з дисциплін загальної та професійної підготовки щодо природних та антропогенних об’єктів, процесів та явищ у взаємозв’язку, перетвореннях і розвитку в просторі й часі.

Завдання, визначені програмою: 

 • формування здатності здійснювати наукові дослідження геосфер та їхніх компонентів, встановлювати закономірності їх будови та розвитку, розв’язувати складні практичні та наукові задачі і на основі цього надавати оцінку впливу на людське суспільство і перспектив використання;
 • формування загальних компетентностей, зокрема: викладацьких і особистісних, мовних і комунікативних, дослідницьких і управлінських, готовність до роботи у команді та дотримання правових  та етичних норм у професійній діяльності;
 • набуття фахових компетентностей щодо планування, організації, мотивування дослідження геосфер, моделювання процесів, що у них відбуваються, втілення отриманих результатів у практику.

Програма передбачає здобуття студентами освітнього рівня магістра з наук про Землю зі спеціалізації "Гідрологія" та професійної кваліфікації – Викладач. Молодший науковий співробітник (гідрологія).

Освітня програма

Навчальний план 103 Науки про Землю магістр Гідрологія заочна (на базі бакалавра, спеціаліста, магістра)

Навчальний план 103 Науки про Землю магістр Гідрологія денна (на базі бакалавра, спеціаліста)

Пояснююча записка до навчального плану

2021
Бакалавр

Навчальний план

Обов'язкові освітні компоненти передбачені навчальними планами для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

1. Цикл загальної підготовки

1 Україна в європейському історичному та культурному контекстах Силабус Програма
2 Українська мова (за професійним  спрямуванням) Силабус Програма
3 Іноземна мова (англійська) (за професійним спрямуванням) Силабус Програма
4 Іноземна мова (французька) (за професійним спрямуванням) Силабус Програма
5 Філософія Силабус Програма
6 Інформаційні технології, ГІС і дистанційне зондування Землі Силабус Програма
7 Фізичне виховання Силабус Програма
8 Творчий феномен Лесі Українки Силабус Програма
9 Хімія і фізика геосфер Силабус Програма
10 Загальне землезнавство Силабус Програма
11 Геологія загальна та історична Силабус Програма
12 Метеорологія та кліматологія Силабус Програма
13 Гідрологія Силабус Програма
14 Геоморфологія і палеогеографія Силабус Програма
15 Основи раціонального природокористування та охорони природи Силабус Програма
16 Географічне моделювання і прогнозування Силабус Програма
17 Основи трудового права та підприємницької діяльності  Силабус Програма
18 Безпека життєдіяльності  та охорона праці Силабус Програма
2. Цикл професійної підготовки
19 Гідробіологія Cилабус Програма
20 Грунтознавство з основами географії грунтів Cилабус Програма
21 Гідрографія України Cилабус Програма
22 Гідрохімія Cилабус Програма
23 Картографія з основами геодезії Cилабус Програма
24 Управління водними ресурсаи Cилабус Програма
25 Гідрохімія Світового океану Cилабус Програма
26 Руслові процеси Cилабус Програма
27 Водогосподарські розрахунки Cилабус Програма
28 Гідрогеологія Cилабус Програма
29 Водні ресурси України Cилабус Програма
30 Ландшафтна екологія Cилабус Програма
31 Гідроекологічний моніторинг Cилабус Програма
32 Океанологія Cилабус Програма
33 Методи прикладних досліджень Cилабус Програма
34 Раціональне використання та охорона водних ресурсів Cилабус Програма
35 Екологічна безпека Cилабус Програма
36 Навчальна комплексна природничо-наукова практика Cилабус Програма
37 Навчальна професійно-орієнтована практика Cилабус Програма
38 Практика з гідрометеорології Cилабус Програма
39 Виробнича практика з фаху    
40 Переддипломна практика Силабус Програма
41 Курсова робота з гідрографії Силабус  
42 Курсова робота з гідрології Силабус  
Атестація
43 Кваліфікаційна робота    
Магістр

 

arrow
106 - Географія (Бакалавр, Магістр)
2017
Бакалавр

Освітня програма

Навчальний план

Магістр

Навчальний план 106 Географія магістр Фізична географія денна

 

2018
Бакалавр

Освітня програма

Навчальний план

 

2019
Бакалавр

Освітня програма

Навчальний план

 

2020
Бакалавр

Анотація

освітньо-професійної програми «Географія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності  106 Географія

Освітньо-професійна програма ґрунтується на технологіях сучасної науки та результатах передових наукових досліджень у сфері географії.

 Метою реалізації програми є здобуття студентами системи знань з дисциплін загальної та професійної підготовки щодо природних та суспільно-географічних комплексів, їх складових у взаємозв’язку, просторових процесів й форм територіальної організації, формування компетентностей,  достатніх для дослідження геопросторових особливостей ландшафтної оболонки Землі, природних і соціально-економічних закономірностей її формування й функціонування.

Завдання, визначені програмою: 

 • формування здатності студентів розв’язувати складні спеціалізовані задачі географії та вирішувати практичні проблеми в процесі професійної діяльності, що передбачає застосування сучасних географічних теорій і методів географії;
 • формування загальних компетентностей, зокрема: викладацьких і особистісних, мовних і комунікативних, дослідницьких і управлінських, готовність до роботи у команді й дотримання правових та етичних норм у професійній діяльності;
 • набуття фахових компетентностей з визначення пріоритетних напрямків, технологій, змісту, засобів, методів й організаційних форм дослідження в географії.

Програма передбачає здобуття студентами освітнього рівня бакалавра географії та професійної кваліфікації – Географ. 

Освітня програма

Навчальний план

Магістр

Анотація

освітньо-професійної програми «Фізична географія» другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 106 Географія

Освітньо-професійна програма ґрунтується на методології та фундаментальних засадах науки, а також на результатах сучасних наукових досліджень у галузі географії.

 Метою реалізації програми є здобуття студентами системи знань з дисциплін загальної та професійної підготовки щодо природних та суспільно-географічних комплексів, їх складових у взаємозв’язку, просторових процесів й форм територіальної організації формування компетентностей,  достатніх для дослідження геопросторових особливостей ландшафтної оболонки Землі, природних і соціально-економічних закономірностей її формування й функціонування.

Завдання, визначені програмою: 

     формування поглиблених теоретичних та практичних знань, умінь, навичок у       сфері географії, опанування загальними засадами методології наукової та професійної діяльності, достатніх для ефективного виконання завдань інноваційного характеру відповідного рівня професійної діяльності;

 • формування загальних компетентностей, зокрема: викладацьких і особистісних, мовних і комунікативних, дослідницьких і управлінських, готовність до роботи у команді та дотримання правових  та етичних норм у професійній діяльності;
 • набуття фахових компетентностей щодо планування, організації, мотивування дослідження природних та суспільно-географічних комплексів, їх складових , моделювання процесів, що у них відбуваються, втілення отриманих результатів у практику.

Програма передбачає здобуття студентами освітнього рівня магістра з наук про Землю зі спеціалізації "Фізична географія" та професійної кваліфікації – Викладач. Молодший науковий співробітник (географія).

Освітня програма

Навчальний план 106 Географія магістр Фізична географія денна  (на базі бакалавра, спеціаліста)

Навчальний план 106 Географія магістр Фізична географія заочна (на базі бакалавра, спеціаліста, магістра)

Пояснююча записка до навчального плану

Обов'язкові дисципліни передбачені навчальними планами для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

 

Україна в європейському історичному та культурному контекстах Програма Силабус
Українська мова (за професійним  спрямуванням) Програма Силабус
Іноземна мова (за професійним  спрямуванням) (англійська 1-2 курс)  Програма Силабус
Іноземна мова (за професійним  спрямуванням) (англійська 3-4 курс) Програма Силабус
Іноземна мова (за професійним  спрямуванням) (французька 1-4 курс) Програма Силабус
Філософія Програма Силабус
Творчий феномен Лесі Українки Програма Силабус
Фізичне виховання (1 курс) Програма Програма Силабус
Фізичне виховання (2 курс)
Загальне землезнавство Програма Силабус
Геологія загальна та історична Програма Силабус
Метеорологія та кліматологія Програма Силабус
Гідрологія Програма Силабус
Безпека життєдіяльності  та охорона праці Програма Силабус
Картографія з основами геодезії Програма Силабус
Історична географія з основами етногеографії Програма Силабус
Географічний моніторинг Програма Силабус
Інформаційні технології в галузі знань Програма Силабус
Геохімія і геофізика Програма Силабус
Біогеографія Програма Силабус
Геоморфологія і палеогеографія Програма Силабус
Основи раціонального природокористування та охорони природи Програма Силабус
Ґрунтознавство з основами географії ґрунтів   Програма Силабус
Ландшафтознавство Програма Силабус
Теорія і методологія географічної науки Програма Силабус
Основи суспільної географії Програма Силабус
Фізична географія материків і океанів Програма Силабус
Регіональна економічна і соціальна географія Програма Силабус
Фізична географія України  Програма Силабус
Економічна та соціальна географія України Програма Силабус
Географія промисловості Програма Силабус
Географія АПК Програма Силабус
Прикладне ландшафтознавство Програма Силабус
Географія Волині Програма Силабус
Суспільно-географічний комплекс Волині Програма Силабус
Курсова робота з географічного моніторингу Програма  
Курсова робота з географії Програма  
Навчальна комплексна природничо-наукова практика Програма Силабус
Навчальна  професійно-орієнтована практика Програма Силабус
Виробнича економіко-географічна практика Програма Силабус
 
arrow
193 - Геодезія та землеустрій (Бакалавр. Магістр)
2017
Бакалавр

Галузь знань 19 – «Архітектура та будівництво»

Напрям підготовки 193 «Геодезія та землеустрій»

Спеціальність 193 – «Геодезія та землеустрій»

Освітня програма Геодезія та землеустрій

Кваліфікація : фахівець із геодезії та землеустрою 

Нормативний термін навчання

на денній формі - 3 роки 10 місяців

на заочній формі - 4 роки 10 місяців

Мета освітньої програми: Здобуття особою теоретичних знань, умінь, навичок та інших компетентностей, достатніх для продукування нових ідей, розв’язання комплексних проблем у галузі професійної та дослідницько-інноваційної діяльності, оволодіння методологією наукової та педагогічної діяльності, а також проведення власного наукового дослідження та складання комплексного державного екзамену в предметній області географічних досліджень, результати якої мають наукову новизну, теоретичне та практичне значення.

Завдання освітньої програми:Формування теоретичних знань і практичних навиків у галузі сучасної геодезії та землеустрою, зокрема організація та виконання геодезичних і топографічних робіт по створенню державних і спеціальних інженерних геодезичних мереж; організація та виконання топографічного знімання місцевості з використанням сучасних наземних і аерокосмічних методів, землевпорядних робіт, а також топографо-геодезичних вимірювань для вишукування, проектування та експлуатації інженерних споруд, громадських, промислових та сільськогосподарських комплексів; володіння сучасною геодезичною технікою, методами та технологіями.

Формування теоретичних знань і практичних навиків у сфері державного земельного кадастру, приватизації землі, правильного розміщення сівозмін, раціонального використання державних земельних фондів в сільськогосподарському виробництві, лісовому господарстві, а також правильний розподіл земель між окремими господарствами, орендаторами, фермерами тощо.

Формування та розвиток комунікативних, соціально-психологічних і організаційних компетентностей, навичок спілкування іноземною мовою в професійній діяльності.

Фахівець з геодезії та землеустрою  підготовлений до виконання таких професійних робітвиконання топографічних знімань, розробка проектів землеустрою, проектування меж земельних ділянок та винесення їх в натуру, ведення кадастру земель і працювати на посадах техніка, молодшого інженера, інженера-землевпорядника в сільських, селищних, міських радах, відділах Держгео-кадастру України, структурних підрозділах ДП «Центр ДЗК», науково-дослідних та проектних інститутах землеустрою, на геодезичних та землевпорядних підприємствах різних форм власності.

 Обґрунтування вибору напряму підготовки

У зв'язку з переходом України до ринкової економіки значна увага приділяється основному засобу виробництва – земельним ресурсам.Сучасне розуміння землі як об'єкта власності визначає пріоритети розвитку таких напрямків, як геодезія, геоінформаційні системи, автоматизація геодезичних та фотограмметричних робіт, цифрове картографування, землевпорядні вишукування і проектування тощо, що дозволить належним чином вести земельний кадастр як на державному, так і на регіональному та локальному рівнях.Роль земельного кадастру на рівні суб'єктів землекористування передбачає підвищення темпів економічного розвитку, що забезпечує надійний юридичний захист землекористувачів, вдосконалення системи кредитування та вирішення земельних конфліктів. При здійсненні земельної реформи в межах Волинської області надзвичайно гострою є проблема нестачі кваліфікованих фахівців-землевпорядників, особливо в сільській місцевості.

Освітня програма

Навчальні плани

Навчальний план підготовки бакалавра галузі знань 19 - Архітектура та будівництво спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій (ДФН)

Навчальний план підготовки бакалавра галузі знань 19 - Архітектура та будівництво спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій (ЗФН)

Пояснююча записка до навчального плану

Магістр

Галузь знань 19 – «Архітектура та будівництво»

Напрям підготовки 193 «Геодезія та землеустрій»

Спеціальність 193 – «Геодезія та землеустрій»

Освітня програма Геодезія та землеустрій

Кваліфікація : Магістр з геодезії та землеустрою. Інженер-землевпорядник

Нормативний термін навчання

на денній формі - 1 рік 5 місяців

на заочній формі - 1 рік 5 місяців

Мета освітньої програми: Здобуття теоретичних знань, практичних умінь та глибокого розуміння у сфері застосування сучасної геодезії та землеустрою, що дасть магістрам можливість ефективно та самостійно застосовувати їх у своїй професійній діяльності; бути підготовленими до успішного засвоєння складніших програм, призначених для наукових дослідників та розробників, експертів в області комунікації.

Завдання освітньої програми: Формування теоретичних знань і практичних навиків у галузі сучасної геодезії та землеустрою, зокрема організація та виконання геодезичних і топографічних робіт по створенню державних і спеціальних інженерних геодезичних мереж; організація та виконання топографічного знімання місцевості з використанням сучасних наземних і аерокосмічних методів, землевпорядних робіт, а також топографо-геодезичних вимірювань для вишукування, проектування та експлуатації інженерних споруд, громадських, промислових та сільськогосподарських комплексів; володіння сучасною геодезичною технікою, методами та технологіями.

Формування теоретичних знань і практичних навиків у галузі земельного права на основі законодавчих, нормативних та картографічних документів і матеріалів для виконання геопросторового аналізу, ідентифікації режиму землекористування за нормами цільового призначення, визначення порушень та складання представлень для стягнення штрафів тощо.

Формування теоретичних знань і практичних навиків у сфері державного земельного кадастру, приватизації землі, правильного розміщення сівозмін, раціонального використання державних земельних фондів в сільськогосподарському виробництві, лісовому господарстві, а також правильний розподіл земель між окремими господарствами, орендаторами, фермерами тощо.

Формування та розвиток комунікативних, соціально-психологічних й організаційних компетентностей, навичок спілкування іноземною мовою в професійній діяльності.

Магістр з геодезії та землеустрою. Інженер-землевпорядник  підготовлений до виконання таких професійних робіт:  топографа, геодезиста, картографа (без категорії), інженер-землевпорядника, керівника виробничого підрозділу, керівника функціонального підрозділу, асистента вищого навчального закладу, викладача професійного навчально-виховного закладу. 

Обґрунтування вибору спеціальності

Сучасне земельне законодавство визначає землю як об’єкт власності, і формує науково-виробничу основу для розробки теоретико-практичних засад впровадження геоінформаційних систем, автоматизації геодезичних і фотограмметричних робіт, цифрового картографування, землевпорядного проектування, оцінки об’єктів нерухомості тощо, які в сукупності дозволяють здійснювати на практиці на відповідному фаховому рівні  земельний кадастр. Реалізація земельного кадастру на рівні індивідуальних суб’єктів землекористування дозволить підвищити темпи економічного розвитку, на державному та регіональному рівнях.

Технічний прогрес, впровадження найсучасніших навігаційних геодезичних приладів та проведення земельної реформи сформувало на ринку праці високий попит на висококваліфікованих професіоналів в галузі геодезії та землеустрою. Регулювання земельних відносин на ринкових засадах у новому правовому полі, орієнтованому на гармонійний, збалансований, безконфліктний розвиток землекористування, вимагає якісної підготовки висококваліфікованих землевпорядників і геодезистів, які здатні ефективно використовувати сучасне обладнання, нові геоінформаційні системи та технології.

Для здійснення земельної реформи в межах Волинської області надзвичайно гострою є проблема нестачі на місцях фахівців-землевпорядників вищого освітньо-кваліфікаційного рівня. Дефіцит таких спеціалістів відчувається на всіх рівнях управління землевпорядним виробництвом. Слід відмітити при цьому, що Волинська область має надзвичайно велику строкатість земельних угідь, є прикордонною, радіоактивно ураженою, характеризується некоректністю попередньо проведених землевпорядних робіт, недосконалістю ґрунтознавчих досліджень тощо. Такі значні за обсягом земельно-кадастрові роботи можуть здійснювати висококваліфіковані магістри інженери-землевпорядники.

Відповідно до цього існує висока потреба підготовки науково-педагогічних кадрів в магістратурі за спеціальністю «Геодезія та землеустрій».

Освітня програма

Навчальні плани

Навчальний план підготовки магістра галузі знань 19 - Архітектура та будівництво спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій (ДФН)

Навчальний план підготовки магістра галузі знань 19 - Архітектура та будівництво спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій (ЗФН)

Пояснююча записка до навчального плану

2020
Бакалавр

Галузь знань 19 – «Архітектура та будівництво»

Напрям підготовки 193 «Геодезія та землеустрій»

Спеціальність 193 – «Геодезія та землеустрій»

Освітня програма Геодезія та землеустрій

Кваліфікація : фахівець із геодезії та землеустрою 

Нормативний термін навчання

на денній формі - 3 роки 10 місяців

на заочній формі - 4 роки 10 місяців

Мета освітньої програми: Здобуття особою теоретичних знань, умінь, навичок та інших компетентностей, достатніх для продукування нових ідей, розв’язання комплексних проблем у галузі професійної та дослідницько-інноваційної діяльності, оволодіння методологією наукової та педагогічної діяльності, а також проведення власного наукового дослідження та складання комплексного державного екзамену в предметній області геодезії та землеустрою досліджень, результати якої мають наукову новизну, теоретичне та практичне значення.

Завдання освітньої програми:Формування теоретичних знань і практичних навиків у галузі сучасної геодезії та землеустрою, зокрема організація та виконання геодезичних і топографічних робіт по створенню державних і спеціальних інженерних геодезичних мереж; організація та виконання топографічного знімання місцевості з використанням сучасних наземних і аерокосмічних методів, землевпорядних робіт, а також топографо-геодезичних вимірювань для вишукування, проектування та експлуатації інженерних споруд, громадських, промислових та сільськогосподарських комплексів; володіння сучасною геодезичною технікою, методами та технологіями.

Формування теоретичних знань і практичних навиків у сфері державного земельного кадастру, приватизації землі, правильного розміщення сівозмін, раціонального використання державних земельних фондів в сільськогосподарському виробництві, лісовому господарстві, а також правильний розподіл земель між окремими господарствами, орендаторами, фермерами тощо.

Формування та розвиток комунікативних, соціально-психологічних і організаційних компетентностей, навичок спілкування іноземною мовою в професійній діяльності.

Фахівець з геодезії та землеустрою  підготовлений до виконання таких професійних робіт: виконання топографічних знімань, розробка проектів землеустрою, проектування меж земельних ділянок та винесення їх в натуру, ведення кадастру земель і працювати на посадах техніка, молодшого інженера, інженера-землевпорядника в сільських, селищних, міських радах, відділах Держгео-кадастру України, структурних підрозділах ДП «Центр ДЗК», науково-дослідних та проектних інститутах землеустрою, на геодезичних та землевпорядних підприємствах різних форм власності.

 Обґрунтування вибору напряму підготовки

У зв'язку з переходом України до ринкової економіки значна увага приділяється основному засобу виробництва – земельним ресурсам. Сучасне розуміння землі як об'єкта власності визначає пріоритети розвитку таких напрямків, як геодезія, геоінформаційні системи, автоматизація геодезичних та фотограмметричних робіт, цифрове картографування, землевпорядні вишукування і проектування тощо, що дозволить належним чином вести земельний кадастр як на державному, так і на регіональному та локальному рівнях. Роль земельного кадастру на рівні суб'єктів землекористування передбачає підвищення темпів економічного розвитку, що забезпечує надійний юридичний захист землекористувачів, вдосконалення системи кредитування та вирішення земельних конфліктів. При здійсненні земельної реформи в межах Волинської області надзвичайно гострою є проблема нестачі кваліфікованих фахівців-землевпорядників, особливо в сільській місцевості.

Освітня програма

Навчальний план

Пояснююча записка до навчального плану

Магістр

Галузь знань 19 – «Архітектура та будівництво»

Напрям підготовки 193 «Геодезія та землеустрій»

Спеціальність 193 – «Геодезія та землеустрій»

Освітня програма Геодезія та землеустрій

Кваліфікація :  Магістр з геодезії та землеустрою. Інженер-землевпорядник. Інженер-геодезист.

Нормативний термін навчання

на денній формі - 1 рік 4 місяці

на заочній формі - 1 рік 4 місяці

Мета освітньої програми: Здобуття теоретичних знань, практичних умінь та глибокого розуміння у сфері застосування сучасної геодезії та землеустрою, що дасть магістрам можливість ефективно та самостійно застосовувати їх у своїй професійній діяльності; бути підготовленими до успішного засвоєння складніших програм, призначених для наукових дослідників та розробників, експертів в області комунікації.

Завдання освітньої програми: Формування теоретичних знань і практичних навиків у галузі сучасної геодезії та землеустрою, зокрема організація та виконання геодезичних і топографічних робіт по створенню державних і спеціальних інженерних геодезичних мереж; організація та виконання топографічного знімання місцевості з використанням сучасних наземних і аерокосмічних методів, землевпорядних робіт, а також топографо-геодезичних вимірювань для вишукування, проектування та експлуатації інженерних споруд, громадських, промислових та сільськогосподарських комплексів; володіння сучасною геодезичною технікою, методами та технологіями.

Формування теоретичних знань і практичних навиків у галузі земельного права на основі законодавчих, нормативних та картографічних документів і матеріалів для виконання геопросторового аналізу, ідентифікації режиму землекористування за нормами цільового призначення, визначення порушень та складання представлень для стягнення штрафів тощо.

Формування теоретичних знань і практичних навиків у сфері державного земельного кадастру, приватизації землі, правильного розміщення сівозмін, раціонального використання державних земельних фондів в сільськогосподарському виробництві, лісовому господарстві, а також правильний розподіл земель між окремими господарствами, орендаторами, фермерами тощо.

Формування та розвиток комунікативних, соціально-психологічних й організаційних компетентностей, навичок спілкування іноземною мовою в професійній діяльності.

Магістр з геодезії та землеустрою. Інженер-землевпорядник  підготовлений до виконання таких професійних робіт:  топографа, геодезиста, картографа (без категорії), інженер-землевпорядника, керівника виробничого підрозділу, керівника функціонального підрозділу, асистента вищого навчального закладу, викладача професійного навчально-виховного закладу. 

Обґрунтування вибору спеціальності

Сучасне земельне законодавство визначає землю як об’єкт власності, і формує науково-виробничу основу для розробки теоретико-практичних засад впровадження геоінформаційних систем, автоматизації геодезичних і фотограмметричних робіт, цифрового картографування, землевпорядного проектування, оцінки об’єктів нерухомості тощо, які в сукупності дозволяють здійснювати на практиці на відповідному фаховому рівні  земельний кадастр. Реалізація земельного кадастру на рівні індивідуальних суб’єктів землекористування дозволить підвищити темпи економічного розвитку, на державному та регіональному рівнях.

Технічний прогрес, впровадження найсучасніших навігаційних геодезичних приладів та проведення земельної реформи сформувало на ринку праці високий попит на висококваліфікованих професіоналів в галузі геодезії та землеустрою. Регулювання земельних відносин на ринкових засадах у новому правовому полі, орієнтованому на гармонійний, збалансований, безконфліктний розвиток землекористування, вимагає якісної підготовки висококваліфікованих землевпорядників і геодезистів, які здатні ефективно використовувати сучасне обладнання, нові геоінформаційні системи та технології.

Для здійснення земельної реформи в межах Волинської області надзвичайно гострою є проблема нестачі на місцях фахівців-землевпорядників вищого освітньо-кваліфікаційного рівня. Дефіцит таких спеціалістів відчувається на всіх рівнях управління землевпорядним виробництвом. Слід відмітити при цьому, що Волинська область має надзвичайно велику строкатість земельних угідь, є прикордонною, радіоактивно ураженою, характеризується некоректністю попередньо проведених землевпорядних робіт, недосконалістю ґрунтознавчих досліджень тощо. Такі значні за обсягом земельно-кадастрові роботи можуть здійснювати висококваліфіковані магістри інженери-землевпорядники.

Відповідно до цього існує висока потреба підготовки науково-педагогічних кадрів в магістратурі за спеціальністю «Геодезія та землеустрій».

Освітня програма

Навчальний план (денна форма навчання)

Навчальний план (заочна форма навчання)

Пояснююча записка до навчального плану

Стратегія розвитку освітньо-професійних програм «Геодезія та землеустрій» та освітньо-наукової програми «Геопросторове моделювання, моніторинг земель та управління територіями»
 

arrow
241- Готельно-ресторанна справа
2017
Бакалавр

Освітньо-професійна програма

Навчальний план (денна форма навчання)

Навчальний план (заочна форма навчання)

Магістр

 

 

 

2019
Бакалавр

Освітньо-професійна програма

Навчальний план (денна форма навчання)

Навчальний план (заочна форма навчання)

 

2020
Бакалавр

Освітньо-професійна програма

Навчальний план (денна форма навчання)

Магістр

Освітньо-професійна програма

Навчальний план (денна форма навчання)

2021
Бакалавр

Освітня програма

Навчальний план

Магістр

Освітня програма

Навчальний план

Обов'язкові дисципліни передбачені навчальними планами для другого (магістерського) рівня вищої освіти

Цикл загальної підготовки

Нормативні навчальні дисципліни

Інтелектуальна власність Силабус 2020 Силабус 2021
Методологія та організація наукових досліджень в галузі Силабус 2020 Силабус 2021
Договірне право Силабус 2020 Силабус 2021
Психологія управління та конфліктологія   Силабус 2021
Охорона праці   Силабус 2021

Цикл професійної підготовки

Нормативні навчальні дисципліни

Управління проектами в туризмі, готельному і ресторанному господарстві Силабус 2020 Силабус 2021
Реінжиніринг бізнес-процесів Силабус 2020 Силабус 2021
Інноваційні технології в туризмі, готельному і ресторанному господарстві Силабус 2020 Силабус 2021
Стратегічний менеджмент   Силабус 2021
Стратегічний маркетинг   Силабус 2021
Курортологія Силабус 2020 Силабус 2021
Виробнича практика Силабус 2020 Силабус 2021
Асистентська практика Силабус 2020 Силабус 2021
Переддипломна практика   Силабус 2021
Кваліфікаційна робота   Силабус 2021

 

Архів

Готельно-ресторанна справа

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання)

Навчальний план (бакалавр, заочна форма навчання, М/С)

Дисципліни, передбачені навчальним планом:

Загальне землезнавство -  доц. Мельнійчук М. М.

Основи наукових досліджень   -   Ільїн Л. В.

Управління якістю  продукції та послуг в готельно-ресторанному господарстві  - Ільїн Л. В.

Історія туризму та системи гостинності  -  Ільїна О. В.
Рекреаційні комплекси світу - Ільїна О. В.

Екскурсознавство і музеєзнавство   -   Лисюк Т. В.

Організація готельного господарства  - Єрко І. В.

Організація анімаційної діяльності - Єрко І. В.

Експертиза якості надання послуг готельно-ресторанного господарства  - Єрко І. В.

Країнознавство   -  Терещук О. С.

Туроперейтинг   -  Терещук О. С.

Організація ресторанного господарства - Ляшук М. М.

Технологія продукції ресторанного господарства  - Ляшук М. М.

Етнічні кухні   -   Ляшук М. М.

Аналіз діяльності готельного підприємства - Ільїн Л. В.

Діловодство в готельно-ресторанному бізнесі та туризмі - Безсмертнюк Т. П.

 

Навчальний план (магістр, денна форма навчання)
Дисципліни, передбачені навчальним планом:

Логістика в туризмі  -  Ільїн Л. В.

Реінжиніринг бізнес процесів  - Стрішенець О. М.

Релігійний туризм і паломництво - Ільїна О. В.

Курортологія -  Ільїна О. В.

Дизайн об’єктів готельно-ресторанного господарства   -  Лисюк Т. В.

Інноваційні технології в туризмі  -  Лисюк Т. В.

Сервісологія  -  Єрко І. В.

Ринок туристичних послуг   -  Терещук О. С.

Управління проектами в туризмі, готельному і ресторанному господарстві - Каліновський Д. І.

arrow
242 - Туризм
2017
Бакалавр

Освітньо-професійна програма 

Навчальний план (денна форма навчання)

Навчальний план (заочна форма навчання)

Магістр

Освітньо-професійна програма

Навчальний план (денна форма навчання)

 

 

2019
Бакалавр

Освітньо-професійна програма 

Навчальний план (денна форма навчання)

Навчальний план (заочна форма навчання)

2020
Бакалавр

Освітньо-професійна програма

Навчальний план (денна форма навчання)

Навчальний план (заочна форма навчання)

Магістр

Освітньо-професійна програма

Навчальний план (денна форма навчання)

Навчальний план  (заочна форма навчання)

2021
Бакалавр

Освітня програма

Навчальний план (денна форма навчання)

Магістр

Освітня програма

Навчальний план (Денна форма навчання)

Навчальний план (Заочна форма навчання)

Обов'язкові дисципліни передбачені навчальними планами для першого(бакалаврського) рівня вищої освіти

 

Цикл загальної підготовки

Нормативні навчальні дисципліни

Україна в європейському історичному та культурному контексті Силабус Програма
Українська мова (за професійним спрямуванням) Силабус Програма
Іноземна мова (за професійним спрямуванням) Силабус Програма
Філософія Силабус Програма
Інформаційні системи технології в туризмі та готельно-ресторанній справі Силабус Програма
Фізичне виховання Силабус Програма
Творчий феномен Лесі Українки Силабус Програма
Основи права Силабус (2020)
Силабус(2017)
Програма
Психологія міжособистісної взаємодії Силабус Програма
Охорона праці в галузі Силабус Програма
Вища та прикладна математика Силабус (2020)
Силабус(2017)
Програма
Основи наукових досліджень   Силабус Програма
Економічна теорія Силабус Програма
Економіка підприємства Силабус Програма
Країнознавство Силабус Програма
Управління персоналом Силабус (2020)
Силабус(2017)
Програма

Цикл професійної підготовки

Нормативні навчальні дисципліни

Організація готельного господарства Силабус (2020)
Силабус(2017)
Програма
Організація ресторанного господарства Силабус Програма
Менеджмент туризму та готельно-ресторанного господарства Силабус (2020)
Силабус (2017)
Програма
Маркетинг туризму та готельно-ресторанного господарства Силабус Програма
Історія туризму та системи гостинності Силабус Програма
Правове регулювання туристичної діяльності Силабус Програма
Основи туризмознавства Силабус Програма
Географія туризму Силабус Програма
Екскурсознавство та музеєзнавство Силабус Програма
Туристичні ресурси України Силабус Програма
Курсова робота з туристичних ресурсів України Силабус Програма
Міжнародний туризм Силабус (2020)
Силабус (2017)
Програма
Курсова робота з міжнародного туризму Силабус Програма
Туроперейтинг Силабус (2020)
Силабус (2017)
Програма
Аналіз діяльності підприємств туризму Силабус (2020)
Силабус(2017)
Програма
Курсова робота з аналізу діяльності підприємств туризму Силабус Програма
Самодіяльний туризм Силабус Програма
Навчальна природничо-наукова практика (з виїздом) Силабус Програма
Виробнича практика Силабус Програма
Переддипломна практика Силабус Програма

 

Архів p>Туризм

 

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання)

Навчальний план (бакалавр, заочна форма навчання)
Дисципліни, передбачені навчальним планом:

Загальне землезнавство - доц. Мельнійчук М. М.

Основи наукових досліджень   -   Ільїн Л. В.

Аналіз діяльності підприємств туризму  -  Ільїн Л. В.

Історія туризму та системи гостинності  -  Ільїна О. В. .

Рекреаційні комплекси світу - Ільїна О. В.

Екскурсознавство і музеєзнавство   -   Лисюк Т. В.

Організація готельного господарства  - Єрко І. В.

Організація анімаційної діяльності   -  Єрко І. В.

Країнознавство   -  Терещук О. С.

Туроперейтинг   -  Терещук О. С.

Ринок туристичних послуг  -  Терещук О. С.

Міжнародні туристичні організації  -  Терещук О. С.

Планування і організація туристичного обслуговування - Каліновський Д. І.

Інформаційні системи і технології в туристичній індустрії - Каліновський Д. І.

Організація ресторанного господарства - Ляшук М. М.

Організація рекреаційних послуг - Безсмертнюк Т. П.

Самодіяльний туризм - Гринасюк А. Р. 

 

 

Навчальний план (магістр, денна форма навчання)

Навчальний план (магістр, заочна форма навчання)
Дисципліни, передбачені навчальним планом:

Логістика в туризмі  - Ільїн Л. В.

Курортологія -  Ільїна О. В. 

Релігійний туризм і паломництво - Ільїна О. В.  

Інноваційні технології в туризмі  -  Лисюк Т. В.

Ринок туристичних послуг   -  Терещук О. С.

Управління проектами та якістю туристичних послуг - Каліновський Д. І.

Управління проектами в туризмі, готельному і ресторанному господарстві - Каліновський Д. І.

Переліки вибіркових дисциплін
arrow
014 - Середня освіта. Географія
Дисципліни вільного вибору для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти
Вибіркова дисципліна 1.1. Історія географічної освіти   силабус
Вибіркова дисципліна 1.2. Географія науки і освіти    силабус
Вибіркова дисципліна 2.1. Основи соціально-економічного розвитку територій   силабус
Вибіркова дисципліна 2.2. Суспільно-географічна картографія   силабус
Вибіркова дисципліна 3.1. Регіональна соціально-економічна статистика      силабус
Вибіркова дисципліна 3.2. Геостатистика   силабус
Вибіркова дисципліна 4.1. Урбаністична географія   силабус
Вибіркова дисципліна 4.2. Географія поселень   силабус
Вибіркова дисципліна 5.1. Техніко-економічні основи виробництва  силабус
Вибіркова дисципліна 5.2. Географія якості життя населення   силабус
Вибіркова дисципліна 6.1. Географія транспорту  силабус
Вибіркова дисципліна 6.2. Географія сфери послуг   силабус
Вибіркова дисципліна 7.1. Географія промисловості   силабус
Вибіркова дисципліна 7.2. Регіональні проблеми стійкого розвитку   силабус
Вибіркова дисципліна 8.1. Географія сільського господарства та агробізнесу   силабус
Вибіркова дисципліна 8.2. Управління розвитком регіону  силабус
Вибіркова дисципліна 9.1. Розміщення продуктивних сил   силабус
Вибіркова дисципліна 9.2. Географія світового ринку   силабус
Вибіркова дисципліна 10.1. Кластерні форми територіальної організації господарства  силабус
Вибіркова дисципліна 10.2. Геомаркетинг та логістика   силабус
Вибіркова дисципліна 11.1. Географія світового господарства   силабус
Вибіркова дисципліна 11.2. Проблеми комплексного розвитку територій   силабус
Вибіркова дисципліна 12.1. Шкільний туризм та екскурсійна діяльність   силабус
Вибіркова дисципліна 12.2. Методика організації туристичної та екскурсійної діяльності   силабус

 

Дисципліни вільного вибору для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на основі молодшого спеціаліста
Вибіркова дисципліна 1.1. Ландшафтознавство Силабус
Вибіркова дисципліна 1.2. Основи раціонального природокористування та охорони природи Силабус
Вибіркова дисципліна 2.1. Краєзнавство та методика його навчання Силабус
Вибіркова дисципліна 2.2. Історія географічної освіти Силабус
Вибіркова дисципліна 3.1. Основи соціально-економічного розвитку територій Силабус
Вибіркова дисципліна 3.2 Суспільно-географічна картографія Силабус
Вибіркова дисципліна 4.1. Регіональна соціально-економічна статистика Силабус
Вибіркова дисципліна 4.2. Урбаністична географія Силабус
Вибіркова дисципліна 5.1. Соціальна географія Силабус
Вибіркова дисципліна 5.2.Політична географія з основами геополітики Силабус
Вибіркова дисципліна 6.1. Розміщення продуктивних сил Силабус
Вибіркова дисципліна 6.2. Географія транспорту Силабус
Дисципліни вільного вибору для другого (магістерського) рівня вищої освіти
Вибіркова дисципліна 1.1. Регіоналістика    силабус
Вибіркова дисципліна 1.2. Проблеми суспільної географії   силабус
Вибіркова дисципліна 2.1. Регіональна політика     силабус
Вибіркова дисципліна 2.2. Геополітика України   силабус
Вибіркова дисципліна 3.1. Організаційно-економічне забезпечення стратегії економічного розвитку  силабус
Вибіркова дисципліна 3.2. Міське управління та планування  силабус
Вибіркова дисципліна 4.1. Геоекологія урбанізованих територій.   силабус
Вибіркова дисципліна 4.2. Географічний маркетинг   силабус
Вибіркова дисципліна 5.1. Соціальна безпека регіонів.  силабус
Вибіркова дисципліна 5.2. Географія людського потенціалу.  силабус

 

Дисципліни вільного вибору для другого (магістерського) рівня вищої освіти (неактуальні)

Спеціальність 014 Середня освіта

Освітній ступінь "Магістр"

Освітньо-професійна програма: Середня освіта. Географія. Економіка

Освітня кваліфікація : Магістр середньої освіти зі спеціалізації «Середня освіта. Географія. Економіка»

Професійна кваліфікація : Вчитель географії та економіки в закладах освіти. Методист з економічної освіти.

Перелік вибіркових дисциплін

1 семестр, 180 год.(6 кредитів) 44 ауд. год. : 22 лекц., 22 год. практичних

Вибіркова дисципліна 1

1.1  Регіоналістика

1.2  Проблеми суспільної географії

2 семестр, 150 год.( 5 кредитів) 32ауд.год.: 18год. лекц., 14 год.практичних

Вибіркова дисципліна 2

2.3  Регіональна політика

2.4  Україна в сучасному геополітичному просторі

3 семестр, 150 год.( 5 кредитів) 32ауд.год.: 18год. лекц., 14 год.практичних

Вибіркова дисципліна 3

3.5  Організаційно-економічне забезпечення стратегії  економічного розвитку

3.6  Міське управління та планування

3 семестр, 150 год.( 5 кредитів) 32ауд.год.: 18год. лекц., 14 год.практичних

Вибіркова дисципліна 4

4.7  Геоекологія урбанізованих територій.

4.8  Географічний маркетинг

3 семестр, 150 год.( 5 кредитів) 36ауд.год.: 18год. лекц., 18 год.практичних

Вибіркова дисципліна 5

5.9  Соціальна безпека регіонів.

5.10  Географія людського потенціалу.

 

arrow
103 - Науки про Землю
Дисципліни вільного вибору для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти
Вибіркова дисципліна 1.1 ГІДРОМЕТРІЯ Силабус
Вибіркова дисципліна 1.2 ГІДРОЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ СУХОДОЛУ Силабус
Вибіркова дисципліна 2.1 ГІДРОЛОГІЯ ОЗЕР ТА ВОДОСХОВИЩ Силабус
Вибіркова дисципліна 2.2 ОЗЕРА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ Силабус
Вибіркова дисципліна 3.1 ГІДРОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ Силабус
Вибіркова дисципліна 3.2 ГІДРОЕКОЛОГІЯ Силабус
Вибіркова дисципліна 4.1 ГІДРОЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ Силабус
Вибіркова дисципліна 4.2 ГІДРОЛОГІЯ РІЧОК Силабус
Вибіркова дисципліна 5.1 МАТЕМАТИЧНІ МЕТОДИ В ГІДРОЛОГІЇ Силабус
Вибіркова дисципліна 5.2 ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА ВОДОКОРИСТУВАННЯ Силабус
Вибіркова дисципліна 6.1 ВОДНО-БОЛОТНІ УГІДДЯ УКРАЇНИ Силабус
Вибіркова дисципліна 6.2 ГІДРОЛОГІЯ УРБАНІЗОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ Силабус
Вибіркова дисципліна 7.1 ГІДРОЛОГІЧНІ ОБ'ЄКТИ ПЗФ Силабус
Вибіркова дисципліна 7.2 ЕКОЛООГО-ЕКОНОМІЧНІ ОСНОВИ ВОДОКОРИСТУВАННЯ Силабус
Вибіркова дисципліна 8.1 ВОДОПОСТАЧАННЯ І ВОДОВІДВЕДЕННЯ: ГІДРОЕКОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ Силабус
Вибіркова дисципліна 8.2 ВОДОПІДГОТОВКА ТА ОЧИСТКА СТІЧНИХ ВОД Силабус
Вибіркова дисципліна 9.1 ОЦІНКА ЯКОСТІ ВОДИ Силабус
Вибіркова дисципліна 9.2 ГІДРОХІМІЯ УКРАЇНИ Силабус
Вибіркова дисципліна 10.1 ОСНОВИ ГІДРОТЕХНІКИ І МЕЛІОРАЦІЇ Силабус
Вибіркова дисципліна 10.2 ВОДНОБАЛАНСОВІ РОЗРАХУНКИ Силабус
Вибіркова дисципліна 11.1 ВОДОКОРИСТУВАННЯ І КАДАСТР ВОД Силабус
Вибіркова дисципліна 11.2 ВИКОРИСТАННЯ ТА КАДАСТР РЕСУРСІВ НАДР Силабус
Вибіркова дисципліна 12.1 ЕКОЛОГО-ПРАВОВІ ОСНОВИ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ Силабус
Вибіркова дисципліна 12.2 КОРИСНІ КОПАЛИНИ УКРАЇНИ Силабус

 

Дисципліни вільного вибору для другого (магістерського) рівня вищої освіти
Вибіркова дисципліна 1.1. Міжнародна гідроекологічна співпраця     силабус
Вибіркова дисципліна 1.2. Малі річки України. силабус
Вибіркова дисципліна 2.1. Глобальні зміни клімату та їх вплив на гідросферу силабус
Вибіркова дисципліна 2.2. Небезпечні гідрологічні явища силабус
Вибіркова дисципліна 3.1. Меліоративна географія силабус
Вибіркова дисципліна 3.2. Проблеми штучних водойм силабус
Вибіркова дисципліна 4.1. Бальнеологічні ресурси України силабус
Вибіркова дисципліна 4.2. Раціональне використання підземних вод. силабус
Вибіркова дисципліна 5.1. Управління водокористуванням та якістю вод силабус
Вибіркова дисципліна 5.2. Техніко-економічне обгрунтування та проєктування водоохоронних заходів силабус

 

Дисципліни вільного вибору для другого (магістерського) рівня вищої освіти (неактуальні)

Спеціальність 103  Науки про Землю

Освітній ступінь "Магістр"

Освітньо-професійна програма (Спеціалізація): Гідрологія

Освітня кваліфікація Магістр географії зі спеціалізації «Гідрологія»

Професійна кваліфікація Викладач. Молодший науковий співробітник (Гідрологія)

Перелік вибіркових дисциплін

1 семестр, 180 год.(6 кредитів) 54 ауд. год : 28 год лекцій, 26 год практичних

Вибіркова дисципліна 3

3.1  Меліоративна географія

3.2  Проблеми штучних водойм

2 семестр, 180 год.(6 кредитів) 44 ауд. год: 22 год лекцій, 22 год. практичних

Вибіркова дисципліна 1

1.1  Міжнародна гідроекологічна співпраця

1.2  Малі річки України

3 семестр, 150 год(5 кредитів) 36 ауд. год.: 18 год. лекцій, 18 год. практичних

Вибіркова дисципліна 2

2.1  Глобальні зміни клімату та їх вплив на гідросферу

2.2  Небезпечні гідрологічні явища

3 семестр, 150 год (5 кредитів) 36 ауд. год: 18 год лекції, 18 год. практичних

Вибіркова дисципліна 4

4.1  Бальнеологічні ресурси України

4.2  Раціональне використання підземних вод

3 семестр, 150 год (5 кредитів) 36 ауд. год: 18 год. лекції, 18 год практичних

Вибіркова дисципліна 5

5.1  Управління водокористуванням та якістю вод

5.2  Техніко-економічне обгрунтування та проєктування водоохоронних заходів

arrow
106 - Географія
Дисципліни вільного вибору для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (навчальні плани 2017-2019 рр.)

 

Географія населення з основами демографії силабус програма
Урбаністична географія   силабус програма
Методи прикладних досліджень силабус програма
Географія природних ресурсів силабус програма
Географічне моделювання  і прогнозування силабус програма
Ландшафтна експертиза  силабус програма
Основи соціально-економічного розвитку   силабус програма
Основи економічних теорій силабус програма
Історична географія з основами етнографії силабус програма
Рекреаційна географія силабус програма
Екологічна безпека   силабус програма
Використання та охорона ґрунтів силабус програма
Заповідна справа силабус програма
Використання та кадастр ресурсів надр силабус програма
Охорона атмосфери  силабус програма
Охорона водних ресурсів   силабус програма
Суспільно-географічна картографія   силабус програма
Економічний потенціал регіону  силабус програма
Регіонознавство  силабус програма
Управління розвитком регіону   силабус програма
Географія сфери обслуговування силабус програма
Географічні аспекти охорони здоров’я    силабус програма
Географія рівня і якості життя    силабус програма
Екологічний туризм   силабус програма
Краєзнавство    силабус програма
Політична географія  силабус програма
Політологія силабус програма
Соціологія   силабус програма
Дисципліни вільного вибору для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (навчальний план 2020 р.)
Вибіркова дисципліна 1.1. Географія природних ресурсів силабус
Вибіркова дисципліна 1.2. Географія сфери обслуговування силабус
Вибіркова дисципліна 2.1. Урбаністична географія силабус
Вибіркова дисципліна 2.2. Геоурбаністика  силабус
Вибіркова дисципліна 3.1. Прикладне ландшафтознавство силабус
Вибіркова дисципліна 3.2. Ландшафтна екологія силабус
Вибіркова дисципліна 4.1. Географія науки і культури силабус
Вибіркова дисципліна 4.2. Географія науки і освіти силабус
Вибіркова дисципліна 5.1. Економічний потенціал регіону силабус
Вибіркова дисципліна 5.2. Управління територіально-галузевим розвитком регіону силабус
Вибіркова дисципліна 6.1. Географія промисловості силабус
Вибіркова дисципліна 6.2. Географія міграцій населення силабус
Вибіркова дисципліна 7.1. Заповідна справа силабус
Вибіркова дисципліна 7.2. Заповідні гідрологічні об’єкти силабус
Вибіркова дисципліна 8.1. Екологічна безпека силабус
Вибіркова дисципліна 8.2. Екологічна безпека водокористування силабус
Вибіркова дисципліна 9.1. Геомаркетинг і логістика силабус
Вибіркова дисципліна 9.2. Географія світового господарства силабус
Вибіркова дисципліна 10.1. Охорона водних ресурсів силабус
Вибіркова дисципліна 10.2. Гідроекологічні проблеми суходолу силабус
Вибіркова дисципліна 11.1. Використання та охорона грунтів силабус
Вибіркова дисципліна 11.2. Використання та кадастр ресурсів надр силабус
Вибіркова дисципліна 12.1. Охорона атмосфери силабус
Вибіркова дисципліна 12.2. Урбометеорологія силабус

 

Дисципліни вільного вибору для другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП Фізична географія (навчальний план 2020 р.)

 

Вибіркова дисципліна 1.1. Формування екологічної мережі  силабус
Вибіркова дисципліна 1.2. Природно-заповідний фонд України силабус
Вибіркова дисципліна 2.1. Регіональні прояви глобальних проблем      силабус
Вибіркова дисципліна 2.2. Регіональні екологічні проблеми силабус
Вибіркова дисципліна 3.1. Медична географія силабус
Вибіркова дисципліна 3.2. Екскурсознавство та музеєзнавство силабус
Вибіркова дисципліна 4.1. Географічна екологія   силабус
Вибіркова дисципліна 4.2. Екологічна географія силабус
Вибіркова дисципліна 5.1. Конструктивна географія силабус
Вибіркова дисципліна 5.2. Прикладна географія силабус

 

Дисципліни вільного вибору для другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП Економічна та соціальна географія
Вибіркова дисципліна 1.1. Регіональна соціально-економічна статистика    силабус
Вибіркова дисципліна 1.2. Сучасні теорії суспільної географії   силабус
Вибіркова дисципліна 2.1. Регіональне бізнес-планування. силабус
Вибіркова дисципліна 2.2. Регіональна стратегія економічного зростання    силабус
Вибіркова дисципліна 3.1. Фінансове забезпечення регіонального розвитку. силабус
Вибіркова дисципліна 3.2. Національна економіка та адміністративно-територіальне реформування України силабус
Вибіркова дисципліна 4.1. Сучасні системи розселення. силабус
Вибіркова дисципліна 4.2. Економіка міського господарства силабус
Вибіркова дисципліна 5.1. Геоглобалістика. силабус
Вибіркова дисципліна 5.2. Просторові аспекти регулювання міграційних процесів силабус
Дисципліни вільного вибору для третього (доктор філософії) рівня вищої освіти

Вибіркові навчальні дисципліни загальної підготовки 

 • Інформаційний пошук і робота з бібліотечними ресурсами
 • Академічна риторика
 • Аналіз даних
 • Математичні методи, моделі та інформаційні технології у наукових дослідженнях
 • Промоція наукового продукту та управління проєктами
 • Технології інтерактивного навчання
 • Бізнес-моделювання наукових досліджень
 • Методологія та організація наукових досліджень

Вибіркові навчальні дисципліни професійної підготовки

 • Математичне моделювання в географії
 • Сталий розвиток
 • Глобальні проблеми людства
 • Конструктивна географія
 • Раціональне використання природних ресурсів
 • Тематичний курс з магістерської програми за вибором

 

arrow
193 - Геодезія та землеустрій
Дисципліни вільного вибору для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти
Вибіркова дисципліна 1.1 «Інженерна та комп'ютерна графіка» силабус програма
Вибіркова дисципліна 1.2 «Основи систем автоматизованого проектування» силабус програма
Вибіркова дисципліна 2.1 «Інженерна геодезія» силабус програма
Вибіркова дисципліна 2.2 «Прикладна геодезія» силабус програма
Вибіркова дисципліна 3.1 «Сфероїдна геодезія» силабус програма
Вибіркова дисципліна 3.2 «Теорія фігури Землі» силабус програма
Вибіркова дисципліна 4.1 «Геоінформаційне картографування» силабус програма
Вибіркова дисципліна 4.2 «Геопросторовий аналіз» силабус програма
Вибіркова дисципліна 5.1 «Історія земельних відносин і землеустрою» силабус програма
Вибіркова дисципліна 5.2 «Земельні ресурси» силабус програма
Вибіркова дисципліна 6.1 «Тематична картографія» силабус програма
Вибіркова дисципліна 6.2 «Цифрова картографія» силабус програма
Вибіркова дисципліна 7.1 «Кадастр населених пунктів» силабус програма
Вибіркова дисципліна 7.2 «Кадастр природних ресурсів» силабус програма
Вибіркова дисципліна 8.1 «Грошова оцінка земель» силабус програма
Вибіркова дисципліна 8.2 «Оцінка об’єктів нерухомості» силабус програма
Вибіркова дисципліна 9.1 «Новітні методи цифрової фотограмметрії» силабус програма
Вибіркова дисципліна 9.2 «Основи наземного лазерного сканування у фотограмметрії» силабус програма
Вибіркова дисципліна 10.1 «Генеральне планування населених пунктів» силабус програма
Вибіркова дисципліна 10.2 «Інженерна підготовка міських територій» силабус програма

 

Дисципліни вільного вибору для другого (магістерського) рівня вищої освіти
Вибіркова дисципліна 1.1 «Методи експертної грошової оцінки земель» силабус програма
Вибіркова дисципліна 1.2 «Теорія і методи кадастрового картографування» силабус програма
Вибіркова дисципліна 2.1 «Геодезичні референцні системи» силабус програма
Вибіркова дисципліна 2.2 «Комп’ютерне проектування» силабус програма
Вибіркова дисципліна 3.1 «Аерокосмічний моніторинг» силабус програма
Вибіркова дисципліна 3.2 «Фотограмметрія коротких відстаней» силабус програма
Вибіркова дисципліна 4.1 «Землевпорядна експертиза» силабус програма
Вибіркова дисципліна 4.2 «Ринок нерухомості» силабус програма
Вибіркова дисципліна 5.1 «Картографічне моделювання» силабус програма
Вибіркова дисципліна 5.2 «Картографічний метод дослідження» силабус програма
arrow
241 - Готельно-ресторанна справа
Дисципліни вільного вибору для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти
Вибіркова дисципліна 1.1 Етнічні кухні силабус
Вибіркова дисципліна 1.2 Інженерна графіка     силабус
Вибіркова дисципліна 2.1 Організація анімаційної діяльності силабус
Вибіркова дисципліна 2.2 Ціноутворення силабус
Вибіркова дисципліна 3.1 Барна справа силабус
Вибіркова дисципліна 3.2 Товарознавство силабус
Вибіркова дисципліна 4.1 Реклама та PR-технології в готельно-ресторанному бізнесі силабус
Вибіркова дисципліна 4.2 PR-технології та брендинг в готельно-ресторанному господарстві силабус
Вибіркова дисципліна 5.1 Готельна індустрія силабус
Вибіркова дисципліна 5.2 Рекреаційно-туристичні ресурси Волинської області силабус
Вибіркова дисципліна 6.1 Рекреаційні комплекси силабус
Вибіркова дисципліна 6.2 Правове регулювання туристичної діяльності силабус
Вибіркова дисципліна 7.1 Культура обслуговування силабус
Вибіркова дисципліна 7.2 Міжнародний туризм силабус
Вибіркова дисципліна 8.1 Організація виставкової діяльності силабус
Вибіркова дисципліна 8.2 Організація туристичних подорожей     силабус
Вибіркова дисципліна 9.1 Інфраструктура готельного і ресторанного господарства силабус
Вибіркова дисципліна 9.2 Туристична інфраструктура регіонів силабус
Вибіркова дисципліна 10.1 Курортна справа силабус
Вибіркова дисципліна 10.2 Управління якістю продукції та послуг в готельно-ресторанному господарстві силабус

 

Дисципліни вільного вибору для другого (магістерського) рівня вищої освіти
2020
Вибіркова дисципліна 1.1 Рекреаційно-туристичний комплекс Західного регіону України силабус
Вибіркова дисципліна 1.2 Економіка і ціноутворення в туризмі та готельній індустрії силабус
Вибіркова дисципліна 1.3 Інвестування в готельно-ресторанному господарстві силабус
Вибіркова дисципліна 2.1 Релігійний туризм і паломництво силабус
Вибіркова дисципліна 2.2 Реінжиніринг бізнес-процесів силабус
Вибіркова дисципліна 2.3 Ринок праці і політика зайнятості силабус
Вибіркова дисципліна 3.1 Діловий та дипломатичний протокол силабус
Вибіркова дисципліна 3.2 Діловодство на підприємствах туризму, готельного і ресторанного господарства силабус
Вибіркова дисципліна 3.3 Гастрономічний туризм силабус
Вибіркова дисципліна 4.1 Ринок туристичних послуг силабус
Вибіркова дисципліна 4.2 Комунікативний менеджмент силабус
Вибіркова дисципліна 4.3 Рекреаційне природокористування силабус
Вибіркова дисципліна 5.1 Туризмологія силабус
Вибіркова дисципліна 5.2 Управління курортами силабус
Вибіркова дисципліна 5.3 Корпоративне управління силабус
2021

Вибіркова дисципліна 1.1. Економіка і ціноутворення в туризмі та готельній індустрії

силабус
Вибіркова дисципліна 1.2. Рекреаційно-туристичний комплекс Західного регіону України силабус
Вибіркова дисципліна 2.1. Релігійний туризм і паломництво силабус
Вибіркова дисципліна 2.2. Інвестування в готельно-ресторанному господарстві силабус
Вибіркова дисципліна 3.1. Діловий та дипломатичний протокол   силабус
Вибіркова дисципліна 3.2. Сервісологія силабус
Вибіркова дисципліна 4.1. Ринок туристичних послуг силабус
Вибіркова дисципліна 4.2. Гастрономічний туризм силабус
Вибіркова дисципліна 5.1. Туризмологія силабус
Вибіркова дисципліна 5.2. Комунікативний менеджмент силабус
Вибіркова дисципліна 6.1. Корпоративне управління силабус
Вибіркова дисципліна 6.2. Управління курортами силабус

 

arrow
242 - Туризм
Дисципліни вільного вибору для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти
Вибіркова дисципліна 1.1 Етнічні кухні силабус
Вибіркова дисципліна 1.2 Страхування в туризмі     силабус
Вибіркова дисципліна 2.1 Екологічний туризм силабус
Вибіркова дисципліна 2.2 Організація анімаційної діяльності силабус
Вибіркова дисципліна 3.1 Туризм на природоохоронних територіях силабус
Вибіркова дисципліна 3.2 Туристська картографія силабус
Вибіркова дисципліна 4.1 Інклюзивний туризм силабус
Вибіркова дисципліна 4.2 Географія спелеотуризму і спелеорекреації силабус
Вибіркова дисципліна 5.1 Рекреаційно-туристичні ресурси Волинської області силабус
Вибіркова дисципліна 5.2 Готельна індустрія силабус
Вибіркова дисципліна 6.1 Рекреаційні комплекси силабус
Вибіркова дисципліна 6.2 Туристична статистика силабус
Вибіркова дисципліна 7.1 Культура обслуговування силабус
Вибіркова дисципліна 7.2 Економіка туризму     силабус
Вибіркова дисципліна 8.1 Організація туристичних подорожей силабус
Вибіркова дисципліна 8.2 Організація виставкової діяльності     силабус
Вибіркова дисципліна 9.1 Сільський (зелений) туризм силабус
Вибіркова дисципліна 9.2 Естетика ландшафту силабус
Вибіркова дисципліна 10.1 Курортна справа силабус
Вибіркова дисципліна 10.2 Технологія продажів в туризмі силабус

 

Дисципліни вільного вибору для другого (магістерського) рівня вищої освіти
Вибіркова дисципліна 1.1 Рекреаційно-туристичний комплекс Західного регіону України силабус
Вибіркова дисципліна 1.2 Економіка і ціноутворення в туризмі та готельній індустрії силабус
Вибіркова дисципліна 1.3 Соціологія подорожей силабус
Вибіркова дисципліна 2.1 Релігійний туризм і паломництво силабус
Вибіркова дисципліна 2.2 Державне і регіональне управління туризмом силабус
Вибіркова дисципліна 2.3 Ринок праці і політика зайнятості силабус
Вибіркова дисципліна 3.1 Діловий та дипломатичний протокол силабус
Вибіркова дисципліна 3.2 Діловодство на підприємствах туризму, готельного і ресторанного господарства силабус
Вибіркова дисципліна 3.3 Стратегія розвитку національного туризму силабус
Вибіркова дисципліна 4.1 Рекреаційне природокористування силабус
Вибіркова дисципліна 4.2 Комунікативний менеджмент силабус
Вибіркова дисципліна 4.3 Проблеми суспільної географії та просторовий аналіз господарства силабус
Вибіркова дисципліна 5.1 Планування діяльності туристичних підприємств силабус
Вибіркова дисципліна 5.2 Індустріальний туризм силабус
Вибіркова дисципліна 5.3 Корпоративне управління силабус

 

Графіки навчального процесу (денна і заочна форми навчання)

Графіки навчального процесу для першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня освіти на 2020-2021 н.р.

Денна форма навчання

Спеціальність: Науки про Землю (Гідрологія), (бакалавр, магістр, денна)

Спеціальність: Географія, (бакалавр, денна)

Спеціальність: Геодезія та землеустрій, (бакалавр,магістр, денна)

Спеціальність: Готельно-ресторанна справа, (бакалавр,магістр, денна)

Спеціальність: Середня освіта м/с (Географія), (бакалавр, денна)

Спеціальність: Середня освіта (Географія. Економіка), (бакалавр, магістр, денна)

Спеціальність: Туризм, (бакалавр, магістр, денна)

Спеціальність: Географія (Економічна і соціальна географія) (магістр, денна)

Заочна форма навчання

Середня освіта (Географія. Економіка) (бакалавр, заочна)

Спеціальність: Геодезія та землеустрій, (магістр, заочна)

Спеціальність: Туризм, 2021 (магістр, заочна)


Графіки навчального процесу для першого (бакалаврського) рівня освіти на 2020-2021 н.р.

Денна форма навчання

Спеціальність: Науки про Землю (Гідрологія), (бакалавр, денна)

Спеціальність: Географія, (бакалавр, денна)

Спеціальність: Геодезія та землеустрій, (бакалавр, денна)

Спеціальність: Готельно-ресторанна справа, (бакалавр, денна)

Спеціальність: Середня освіта м/с (Географія), (бакалавр, денна)

Спеціальність: Середня освіта (Географія. Економіка), (бакалавр, денна)

Спеціальність: Туризм, (бакалавр, денна)

Заочна форма навчання

Cпеціальність: Середня освіта. (Географія. Економіка), (бакалавр, заочна)

Спеціальність: Науки про Землю (Географія), (бакалавр, заочна)

Спеціальність: Туризм (Туризм), (бакалавр, заочна)

Спеціальність: Геодезія та землеустрій, (бакалавр, заочна)

 

Графіки навчального процесу для другого (магістерського) рівня освіти на 2020-2021 н.р.

Денна форма навчання

Спеціальність: Науки про Землю (Гідрологія), 2020 (магістр, денна)

Спеціальність: Геодезія та землеустрій, (магістр, денна)

Спеціальність: Готельно-ресторанна справа, 2020 (магістр, денна)

Спеціальність: Географія (Економічна і соціальна географія), (магістр, денна)

Спеціальність: Середня освіта (Географія. Економіка), (магістр, денна)

Спеціальність: Туризм, (магістр, денна)

Спеціальність: Географія (Фізична географія), (магістр, денна)

Заочна форма навчання

Спеціальність: Середня освіта (Географія. Економіка), (магістр, заочна)

Спеціальність: Географія (Фізична географія), (магістр, заочна)

Спеціальність: Географія (Економічна та соціальна географія), (магістр, заочна)

Спеціальність: Туризм (Туризм), (магістр, заочна)

Спеціальність: Науки про Землю (Гідрологія), (магістр, заочна)

Спеціальність: Геодезія та землеустрій, (магістр, заочна)

 

 

 

Науки про Землю. Географія 

Науки про Землю. Гідрологія

Графік навчального процесу (Географія, бакалавр, денна ф. н.) 1-4 курс.

Графік навчального процесу (Гідрологія, бакалавр, денна ф. н.) 1-3 курс.
Графік навчального процесу (Гідрологія, магістр, денна ф. н.) 5-6 курс.

Графік навчального процесу (Географія, бакалавр, заочна ф. н.) 4 курс.

Графік навчального процесу (6.040104 Географія, бакалавр, заочна ф. н.) 5 курс.

Графік навчального процесу (Гідрологія, магістр, заочна ф. н.)     6 курс.

Графік навчального процесу (Гідрологія, магістр, заочна ф. н.) 7 курс.

Середня освіта. Географія. Економіка

Графік навчального процесу (Середня освіта, бакалавр, денна ф. н.) 1-4 курс.

Графік навчального процесу (Середня освіта, бакалавр М/С, денна ф. н.) 1-2 курс.

Графік навчального процесу (Середня освіта, магістр, денна ф. н.) 5-6 курс.

Графік навчального процесу (Середня освіта. Географія. Економіка, бакалавр, заочна ф. н.) 1 курс.

Графік навчального процесу (Середня освіта. Географія. Економіка, бакалавр, заочна ф. н.) 2курс.

Графік навчального процесу (Середня освіта. Географія. Економіка, бакалавр, заочна ф. н.) 3курс.

Графік навчального процесу (Середня освіта. Географія. Економіка, бакалавр, заочна ф. н.) 4 курс

Графік навчального процесу (Середня освіта. Географія. Економіка., магістр, заочна ф. н.) 6 курс.

Графік навчального процесу (Середня освіта. Географія. Економіка., магістр, заочна ф. н.) 7 курс.
 

Геодезія та землеустрій

Графік навчального процесу (Геодезія та  землеустрій, бакалавр, денна ф. н.) 1-4 курси.

Графік навчального процесу (Геодезія та землеустрій, магістр, денна ф. н.) 5-6 курс.

Графік навчального процесу (Геодезія картографія та землеустрій, бакалавр, заочна ф. н.) 4 курс.

Графік навчального процесу (Геодезія картографія та землеустрій, бакалавр, заочна ф. н.) 5 курс.

Графік навчального процесу (Геодезія та землеустрій, магістр, заочна ф. н.) 6 курс.

Графік навчального процесу (Землеустрій та кадастр, магістр, заочна ф. н.) 7 курс.

 

Готельно-ресторанна справа

Графік навчального процесу (Готельно-ресторанна справа, бакалавр, денна ф. н.) 1-4 курс.

Графік навчального процесу (Готельна і ресторанна справа, магістр, денна ф. н.) 5-6 курс.

Графік навчального процесу (Готельно-ресторанна справа, бакалавр, заочна ф. н.)  3 курс. (м/с).

Туризм

Графік навчального процесу (Туризм, бакалавр, денна ф.н.) 1-4 курс.

Графік навчального процесу (Туризм, магістр, денна ф. н.) 5-6 курс.

Графік навчального процесу (Туризм, бакалавр, заочна ф. н.) 4 курс.

Графік навчального процесу (Туризм, бакалавр, заочна ф. н.) 5 курс.

Графік навчального процесу (Туризм, магістр, заочна ф. н.) 6 курс.

Економічна та соціальна географія

Графік навчального процесу (Економічна та соціальна географія, магістр, денна ф. н.) 5-6 курс.

Графік навчального процесу (Економічна та соціальна географія, магістр, заочна ф. н.) 6 курс.

Графік навчального процесу (Економічна та соціальна географія, магістр, заочна ф. н.) 7 курс.

Фізична географія

Графік навчального процесу (Фізична географія, магістр, денна ф.н.) 5-6 курс

Графік навчального процесу (Фізична географія, магістр, заочна ф.н.) 6 курс

Розклади навчальних занять, розклади сесій (денна і заочна форми навчання)

ОНЛАЙН РОЗКЛАД НАВЧАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ ВСІХ ФОРМ НАВЧАННЯ

Денна форма навчання

Перший (бакалаврський) рівень 

Розклад занять для 1 курсу

Розклад занять для 2 курсу

Розклад занять для 3 курсу

Розклад занять для 4 курсу

Другий (магістерський) рівень

Розклад занять для 1 курсу

Розклад занять для 2 курсу

Заочна форма навчання

Перший (бакалаврський) рівень 

Розклад занять для 2 курсу

Розклад занять для 3 курсу

Другий (магістерський) рівень

Розклад занять для групи ГеоФГ-72Мз

Розклад занять для групи ЕкСГ-71МОз

Розклад занять для групи Земл-73Мз

Розклади сесій

Розклад сесії для ІІ курсу

Розклад сесії для групи Гео-31Оз

Розклад сесії для групи ГеоФГ-72Мз

Розклад сесії для групи Земл-73Мз

Розклад сесії для групи ЕкСГ-71МОз

Розклади занять на 2 тиждень

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

6 курс

Розклади занять на 1-3.09.2021 року

1 курс

2 курс 

3 курс

4 курс

5 курс

6 курс

Графік ліквідації заборгованостей заліково-екземенаційної сесії на весняний семестр 2020-2021 н.р. для УСІХ курсів

 

 

 

АРХІВ

Розклад ліквідацій екземенів ДЕННОЇ форми навчання на зимовий семестр 2020-2021 н.р. (Всі курси)

Розклад ліквідацій заліків ДЕННОЇ форми навчання на зимовий семестр 2020-2021 н.р. (Всі курси)

Розклад заліково-екземенаційної сесії ДЕННОЇ форми навчання на 1 семестр 2020-2021 н.р. (Бакалавр)

Розклад заліково-екземенаційної сесії ДЕННОЇ форми навчання на 3 семестр 2020-2021 н.р. (Бакалавр)

Розклад заліково-екземенаційної сесії ДЕННОЇ форми навчання на 5 семестр 2020-2021 н.р. (Бакалавр)

Розклад заліково-екземенаційної сесії ДЕННОЇ форми навчання на 7 семестр 2020-2021 н.р. (Бакалавр)

Розклад заліково-екземенаційної сесії ДЕННОЇ форми навчання на 1 семестр 2020-2021 н.р. (Магістр)

Розклад заліково-екземенаційної сесії ЗАОЧНОЇ форми навчання на 1 семестр 2020-2021 н.р. (Магістр)

Розклад заліково-екземенаційної сесії ЗАОЧНОЇ форми навчання на 3 семестр 2020-2021 н.р. (Магістр)

Розклад заліково-екземенаційної сесії ЗАОЧНОЇ форми навчання на 1 семестр 2020-2021 н.р. (Бакалавр)

Розклад заліково-екземенаційної сесії ЗАОЧНОЇ форми навчання на 7 семестр 2020-2021 н.р. (Бакалавр)

Розклад державної атестації 2020-2021 н.р. Денної форми навчання ОС Магістр

Розклад державної атестації 2020-2021 н.р. Заочної форми навчання ОС Магістр

Розклад на зимову заліково-екзаменаційну сесію ДЕННОЇ форми навчання на 3 семестр 2020-2021 н.р. (Магістр)

Розклад ліквідацій на зимову заліково-екзаменаційну сесію ДЕННОЇ форми навчання на 3 семестр 2020-2021 н.р. (Магістр)

Розклад комісій на зимову заліково-екзаменаційну сесію ДЕННОЇ форми навчання на 3 семестр 2020-2021 н.р. (Магістр)

Силабуси атестації здобувачів вищої освіти (ДЕК)

Орієнтовні переліки питань, що виносяться на Державний екзамен містяться в СИЛАБУСАХ!!!  

СИЛАБУСИ ДЕК

Силабус атестації здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 103 Науки про Землю за ОПП Географія (заочна форма навчання)

Силабус атестації здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 103 Науки про Землю за ОПП Гідрологія (денна форма навчання)

Силабус атестації здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 106 Географія за ОПП Географія (денна форма навчання)

Силабус атестації здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня cпеціальності 014 Середня освіта. Географія за ОПП Середня освіта. Географія. Економіка (денна форма навчання)

Силабус атестації здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня cпеціальності 014 Середня освіта. Географія за ОПП Середня освіта. Географія. Економіка (заочна форма навчання)

Силабус атестації здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 014 Середня освіта. Географія за ОПП Середня освіта. Географія. Економіка, на основі раніше здобутих освітньо кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», освітнього ступеня «фаховий молодший бакалавр» (денна форма здобуття освіти)

Силабус атестації здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 193 Геодезія та землеустрій за ОПП Геодезія та землеустрій (денна та заочна форма навчання)

Силабус атестації здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа за ОПП Готельно-ресторанна справа (денна форма навчання)

Силабус атестації здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 242 Туризм за ОПП Туризм (денна та заочна форма навчання)

Аспірантура

Третій  рівень вищої освіти (доктор філософії)

Підготовка здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії на географічному факультеті здійснюється за наступними спеціальностями:

103 Науки про Землю

Анотація

освітньо-наукової програми «Науки про Землю» третього (доктор філософії) рівня вищої освіти спеціальності 103 Науки про Землю

Освітньо-професійна програма ґрунтується на методології та фундаментальних засадах науки, а також на результатах сучасних наукових досліджень у сфері наук про Землю.

Метою реалізації програми є набуття здобувачами системи знань з дисциплін загальної та професійної підготовки для дослідження Землі як комплексної планетарної системи, її геосфер, процесів і явищ, що в них відбуваються у взаємозв’язку, перетвореннях і розвитку в просторі й часі.

Завдання, визначені програмою: 

 • формування компетентностей, необхідних для інноваційної науково-дослідницької діяльності та впровадження сучасних технологій дослідження геосфер та їх компонентів, розв’язання складних наукових задач та практичних проблем, включно з прийняттям рішень щодо відбору даних та вибору методів дослідження в умовах недостатності інформації та невизначеності умов і вимог;
 • формування загальних компетентностей, зокрема: викладацьких і особистісних, мовних і комунікативних, дослідницьких і управлінських, готовність до роботи у команді та дотримання правових  та етичних норм у професійній діяльності;
 • набуття фахових компетентностей щодо формулювання наукової проблеми, переосмислення наявної інформації, проведення фундаментальних та прикладних наукових досліджень геосфер, впровадження теорій і концепцій вивчення Землі, створення нових цілісних знань.

Програма передбачає здобуття студентами освітнього рівня доктора філософії з наук про Землю

 

Освітньо-наукова програма затверджена у 2016 році

Навчальний план затверджений у 2016 році

ПЕРЕЛІК ДИСЦИПЛІН ЗА НАВЧАЛЬНИМ ПЛАНОМ
підготовки докторанта
за ОНП Науки про Землю
2016 рік
 

Нормативні дисципліни

 1. Іноземна мова (англійська мова) (німецька мова) (французька мова)
 2. Планування та стандарти наукової діяльності
 3. Філософія та методологія науки
 4. Сучасні методи викладання у вищій школі
 5. Методологія та організація наукових досліджень в галузі знань.
 6. Світова та регіональна економіка
 7. Педагогічна асистентська практика

Вибіркові дисципліни

 1. Промоція наукового продукту та управління проектами
 2. Інформаційний пошук і робота з бібліотечними ресурсами
 3. Академічна риторика
 4. Сучасні інформаційні технології
 5. Реєстрація прав інтелектуальної власності
 6. Географічні атласи та галузеві карти - основа виробничо-наукової інформації
 7. Соціально-економічні проблеми малих міст
 8. Тематичний курс з магістерської програми за вибором

Освітньо-наукова програма затверджена у 2020 році

Навчальний план затверджений у 2020 році

ПЕРЕЛІК ДИСЦИПЛІН ЗА НАВЧАЛЬНИМ ПЛАНОМ
підготовки докторанта
за ОНП Науки про Землю
2020 рік

Нормативні дисципліни

Просторовий аналіз та ГІС. силабус програма
Географічний моніторинг і дистанційне зондування Землі. силабус програма
Методика викладання наук про Землю. силабус програма
Педагогічна практика   програма
Вибіркові дисципліни
Методологія та організація наукових досліджень в галузі знань. силабус програма
Математичне моделювання в географії силабус програма
Сталий розвиток силабус програма
Глобальні проблеми людства силабус програма
Конструктивна географія силабус програма
Раціональне використання природних ресурсів силабус програма
Тематичний курс з магістерської програми за вибором силабус програма
193 Геодезія та землеустрій

 

Галузь знань 19 – «Архітектура та будівництво»

Напрям підготовки 193 «Геодезія та землеустрій»

Спеціальність 193 – «Геодезія та землеустрій»

Освітньо-наукова програма "ГЕОПРОСТОРОВЕ МОДЕЛЮВАННЯ, МОНІТОРИНГ ЗЕМЕЛЬ ТА УПРАВЛІННЯ ТЕРИТОРІЯМИ"

ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ

Нормативний термін навчання

на денній формі - 4 роки

на вечірній формі - 4 роки

Ліцензований обсяг: 5 осіб

Мета освітньо-наукової програми – забезпечення системного підходу у підготовці здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій».

Завдання освітньої програми:

поглибити теоретичні знання та практичні уміння і навики у галузі геодезії, картографії, фотограмметрії, геоінформаційних систем та технологій, землеустрою, земельного кадастру, моніторингу та охорони земель, управління територіями тощо, розвинути мовні компетентності, сформувати універсальні навики дослідника, достатні для проведення та успішного завершення наукового дослідження і подальшої професійно-наукової діяльності.

Освітньо-наукова програма ґрунтується на загально відомих положеннях та результатах сучасних наукових досліджень з геодезії, картографії, землеустрою та кадастру, оцінки землі та нерухомого майна, геоінформаційних систем і технологій, фотограмметрії та дистанційного зондування та орієнтує на подальшу професійну і наукову кар’єру. 

Освітньо-наукова програма охоплює широке коло сучасних інноваційних векторів розвитку теорії і практики геодезичної науки (геоматики), що формує актуалізовану теоретико-прикладну базу для проведення наукових досліджень.

Придатність до працевлаштування:

Робочі місця у державних таприватних вищих навчальних закладах, наукових інауково-дослідних установах на посадах викладачів тадослідників, на підприємствах та в організаціях різних видів діяльності та форм власності на керівних посадах.

Наукова складова освітньо-наукової програми

Наукова складова освітньо-наукової програми передбачає проведення аспірантом власного наукового дослідження під керівництвом одного або двох наукових керівників та оформлення його результатів у вигляді дисертації. Дисертація на здобуття ступеня доктора філософії є самостійним розгорнутим дослідженням, що пропонує розв’язання актуального наукового завдання за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій, результати якого становлять оригінальний внесок у суму знань за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрійта оприлюднені у відповідних публікаціях. Наукова складова освітньо-наукової програми оформляється у вигляді індивідуального плану наукової роботи аспіранта і є невід’ємною частиною навчального плану аспірантури. Невід’ємною частиною наукової складової освітньо-наукової програми аспірантури є підготовка та публікація наукових статей, виступи на наукових конференціях, наукових фахових семінарах, круглих столах, симпозіумах.

Тематики наукових досліджень за спеціальністю

193 Геодезія та землеустрій:

 • Методи фотограмметрії та дистанційного зондування в дослідженні наслідків надзвичайних ситуацій.
 • Методи фотограмметрії та дистанційного зондування в організації моніторингу розвитку небезпечних природних та антропогенних процесів.
 • Формування систем аерокосмічного моніторингу руслових процесів.
 • Дослідження методів короткобазистної фотограмметрії в галузі архітектури та будівництва.
 • Дослідження методів короткобазистної фотограмметрії в грунтознавчих дослідженнях.
 • Дослідження сучасних методів геодезичних вимірювань, підвищення їхточності та умов їх виконання і опрацювання.
 • Дослідження просторових деформацій інженерних споруд.
 • Оптимізація побудови геодезичних мереж супутниковими радіонавігаційними технологіями.
 • Комплексні геодезичні спостереження за стійкістю планово-висотних мереж АЕС.
 • Моніторинг земель водного фонду.
 • Управління територіями в межах населених пунктів.
 • Прикладні дослідження в геоінформаційній системі містобудівного кадастру.
 • Оптимізація робіт з кадастру.
 • Вимірювання та моделювання швидкостей деформації Землі.
 • Моніторинг геопросторових даних.
 • Проектування системи умовних знаків.
 • Дослідження, систематизація, унормування і збереження топонімів.
 • Прогнозування розвитку територій методами геоінформаційного моделювання.
 • Математико-картографічне моделювання.
 • Методи автоматизованої генералізації.
 • Картографічний метод дослідження.
 • Теорія картографічних проекцій.
 • Інфраструктура геопросторових даних.
 • Технології геоінформаційного картографування.
 • Дослідження сучасних просторових рухів земної поверхні за результатами ГНСС спостережень.
 • Дослідження параметрів ерозійних процесів.
 • Математичне моделювання деформаційних процесів за результатами геодезичних спостережень на геодинамічних полігонах.
 • Застосування БПЛА для екологічного моніторингу водних об’єктів.
 • Застосування сучасних геодезичних технологій для вивчення динамічних процесів на потенційно-небезпечних екологічних об’єктах.
 • Розробка методики виконання інженерно-геодезичних робіт із застосуванням супутникових методів.
 • Сучасні методи геодезичного забезпечення інженерних робіт.
 • Розвиток методів великомасштабного картографування із застосуванням БПЛА.

Освітньо-наукова програма

 

Навчальний план

Наші випускники

Шановні випускники!

Географічний факультет чекає від Вас інформацію про навчання у ВУЗі та досягнення на життєвій ниві для подальшого розміщення на сайті факультету. Просимо надсилати на адресу: geographical@vnu.edu.ua.

arrow
Випускники природничо-географічного та географічного факультетів

 

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Місце роботи, посада
1
Адамович Аліна Олександрівна Міжнародні авіалінії України (МАУ), бортпровідник
2
Андріюк Роман Олександрович 1+1 Media, менеджер комерційних проектів,
3
Бенещук Лідія Анатоліївна Головне управління Держгеокадастру у Волинській області, заступник начальника управління - начальник загального відділу управління адміністративно-організаційного забезпечення
4
Бусел Ірина Богданівна Туруристична агенція TUI, старший менеджер з туризму
5
Волчок Сергій Володимирович Головне управління Держгеокадастру у Волинській області, начальник управління землеустрою та охорони земель
6
Ганущак Мар'яна Михайлівна Волинський обласний центр з гідрометеорології, завідувач сектору гідрологічного прогнозування, кандидат географічних наук
7
Дембіцька Тетяна Олександрівна СП ТОВ «Модерн-Експо», фахівець ІІІ категорії  відділ підтримки проектів департаменту розвитку продаж
8
Демчук Лілія Адамівна Луцький НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. № 24 – технологічний ліцей», учитель географії вищої кваліфікаційної кА тегорії, учитель методист
9
Демчук Юрій Павлович Луцький НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. № 10 – професійний ліцей», учитель географії  вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель, відмінник освіти
10
Жучко Валентина Сергіївна Головне управління Держгеокадастру у Волинській області, начальник відділу розпорядження землями сільськогосподарського призначення
11
Здіховська Лідія Фадіївна Володимир-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів школи № 2, заступник директора з виховної роботи, відмінник освіти України
12
Зейко Віталій Олегович Туристичне агентство «МіксТур», директор
13
Книш Людмила Федорівна ТзОВ «ГЕО-ЛЕНДС», директор
14
Козюк Віктор Павлович Волинська філія ТОВ «Спектр-Агро», директор
15
Кошкіна Ольга Миколаївна DB Hotel (Вроцлав), заступник керівника F&B
16
Краснопольська Надія Володимирівна Кандидат географічних наук
17
Кулик Роман Віталійович Луцька міська рада, заступник директора, начальник відділу демонтажів та евакуації департаменту муніципальної варти Луцької міської ради
18
Кучинський Сергій Ігорович Міжрайонне управління у Ківерцівському та Рожищенському районах Головного управління Держгеокадастру у Волинській області, начальник відділу
19
Лагода Ольга Олександрівна Власник проекту "Лагідна майстерня" https://www.etsy.com/shop/lagidnamaisternia https://www.facebook.com/lagidno/
20
Лукасюк Олена Сергіївна Виконавчий комітет Луцької міської ради, головний спеціаліст відділу оренди землі управління земельних ресурсів
21
Мартинюк Оксана Володимирівна Луцька гімназія № 21 ім. Михайла Кравчука, учитель економіки, заступник директора
22
Мельник Віталій Володимирович Приватний підприємець, інженер-землевпорядник
23
Мельник Дмитро Володимирович Міжнародні авіалінії України (МАУ), бортпровідник
Мельницький Федір Іванович ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Підцир’я Камінь-Каширського район, директор
24
Миронюк Ірина Василівна Городищенська сільська рада, Луцького району Волинської області, головний спеціаліст-адміністратор відділу надання адміністративних послуг
25
Неспай Вікторія Юріївна Управління патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції, поліцейський
26
Онищук Юлія Володимирівна Головне управління Держгеокадастру у Волинській області, начальник відділу організації, планування та аналізу інспекторської діяльності
27
Пархомчук Тетяна Іванівна Виконавчий комітет Луцької міської ради, головний спеціаліст відділу оренди землі управління земельних ресурсів
28
Петрук Наталія Петрівна Головне управління Держгеокадастру у Волинській області, головний спеціаліст відділу державного геодезичного нагляду
29
Пилипчук Максим Миколайович Рекреаційно-туристичний комплекс „Рестпарк”, сервіс-менеджер, управлінець з персоналу
30
Пилипюк Петро Павлович СП ТОВ «Модерн-Експо», генеральний директор
31
Половинко Іванна Юріївна Головне управління Держгеокадастру у Волинській області, заступник начальника управління, начальник відділу інформаційного забезпечення державного земельного кадастру
32
Рак Анатолій Анатолійович ТзОВ Волинь-експерт, експерт-оцінювач, підприємець
33
Романовська Світлана Леонідівна Відділ земельних ресурсів та з питань благоустрою, житлово–комунального господарства та розвитку інфраструктури Заборольської сільської ради (ОТГ), начальник відділу
34
Рудик Тетяна Олександрівна Американський університет в ОАЕ, Дубай, адміністратор навчального процесу  
35
Савич Катерина Василівна Готель „ Світязь”, заступник директора
36
Савчук Людмила Юріївна Львівський національний академічний театр опери та балету, народна артистка України
37
Самохвал Олександр Петрович Кандидат географічних наук
38
Сидун Володимир Миколайович ТзОВ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП», головний інженер-землевпорядник
39
Скороход Сергій Андрійович Луцька гімназія №18, директор
40
Смолярчук Наталія Степанівна Регіональний центр з надання безоплатної вторинної  правової допомоги у Волинській області, директор
41
Стасюк Марія Пилипівна Луцька гімназія № 21 ім. Михайла Кравчука, учитель географії
42
Стернійчук Валерій Олександрович Український громадський активіст, організатор культурно-розважальних заходів, івент-менеджер, народний депутат України 9-го скликання
43
Стронк Оксана Іванівна ТзОВ «88 Логістікс», директор
44
Ткачук Надія Михайлівна Заступник директора з наукової  та міжнародної діяльності ВІППО, кандидат педагогічних наук
45
Ткачук Олександр Олександрович Заступник начальника Управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації, начальник відділу професійної освіти
46
Трохимчук Ірина Михайлівна Рівненський державний гуманітарний університет, доцент кафедри біології та здоров’я людини, кандидат педагогічних наук
47
Тур Віталій Вікторович Княгининівська сільська рада, Луцького району Волинської області, провідний спеціаліст відділу землевпорядкування, комунальної власності та екології
48
Фельмецгер Віктор Володимирович Головний спеціаліст сектору цивільного захисту, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату Любомльської РДА
49
Чепчук Яна Ігорівна Головне управління Держгеокадастру у Волинській області, головний спеціаліст відділу ринку та оцінки землі
50
Чижук Лілія  Андріївна Комунальний заклад «Луцька ЗОШ І – ІІІ ст. № 25»,уитель географії вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.
51
Чир Надія Вікторівна Ужгородський національний університет, доцент кафедри туризму, кандидат географічних наук
52
Шворак Василь Григорович ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 м. Ковеля, директор
53
Шевчик Василь Леонович Канівський держаний заповідник, старший науковий співробітник, кандидат біологічних наук, м.Канів Черкаської області

 

arrow
Випускники природничо-географічного та географічного факультетів, які працюють у Волинському національному університеті імені Лесі Українки
№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Посада
1 Безсмертнюк Тарас Петрович   Старший викладач кафедри туризму та готельного господарства, кандидат географічних наук
2 Бенедюк Валентина Володимирівна Доцент кафедри економічної та соціальної географії, кандидат педагогічних наук
3 Вакулюк Лариса Адамівна Старший викладач кафедри геодезії, землевпорядкування і кадастру
4 Голод Олена Миколаївна Старший лаборант кафедри туризму та готельного господарства
5 Голуб Геннадій Сергійович Доцент кафедри економічної та соціальної географії, кандидат географічних наук
6 Гринасюк Анастасія Русланівна Старший викладач кафедри туризму та готельного господарства, кандидат географічних наук
7 Дучимінська Тамара Іванівна Декан факультету психології та соціології, доцент кафедри практичної та клінічної психології, кандидат психологічних наук
8 Єрко Ірина Володимирівна Доцент кафедри туризму та готельного господарства, кандидат географічних наук
9 Качаровський Роман Євгенович Інженер ІІ категорії навчальної лабораторії краєзнавчих атласів кафедри фізичної географії
10 Ковальчук Сергій Ігорович Старший лаборант кафедри фізичної географії
11 Коцан Наталія Несторівна Завідувач кафедри міжнародних відносин і регіональних студій, доктор географічних наук, професор
12 Коцан Ігор Ярославович Доктор біологічних наук, професор кафедри фізіології людини і тварин
13 Лисюк Тетяна Василівна Доцент кафедри туризму та готельного господарства, кандидат педагогічних наук
14 Маковецька Лариса Олексіївна Доцент кафедри економічної та соціальної географії, кандидат географічних наук
15 Мандрик Ірина Петрівна Доцент кафедри економічної та соціальної географії, кандидат географічних наук
16 Мельник Олег Володимирович Лаборант кафедри фізичної географії
17 Мельник Олександр Валентинович Доцент кафедри геодезії, землевпорядкування та кадастру, кандидат технічних наук
18 Мельнійчук Михайло Михайлович Доцент кафедри фізичної географії, кандидат географічних наук
18 Нетробчук Ірина Марківна Доцент кафедри фізичної географії, кандидат географічних наук
20 Остапйовський Ігор Євгенович Доцент кафедри соціальної роботи та педагогіки вищої школи, кандидат педагогічних наук,
21 Павліха Наталія Володимирівна Професор кафедри міжнародних економічних відносин та управління проектами, доктор економічних наук, професор
22 Павловська Тетяна Сергіївна Доцент кафедри фізичної географії, кандидат географічних наук
23 Пасічник Михайло Петрович Асистент кафедри туризму та готельного господарства, кандидат географічних наук
24 Погребський Тарас Георгійович Доцент кафедри економічної та соціальної географії, кандидат географічних наук
25 Полянський Сергій Володимирович Доцент кафедри фізичної географії, кандидат географічних наук
26 Поручинський Володимир Іванович Доцент кафедри економічної та соціальної географії, кандидат географічних наук
27 Поручинська Ірина Володимирівна Доцент кафедри економічної та соціальної географії, кандидат географічних наук
28 Пугач Сергій Олександрович Доцент кафедри економічної та соціальної географії, кандидат географічних наук
29 Радзій Володимир Феофілович Доцент кафедри геодезії, землевпорядкування і кадастру, кандидат географічних наук
30 Рудик Олександр Володимирович Старший викладач кафедри геодезії, землевпорядкування і кадастру
31 Сосницька Ярослава Сергіївна Доцент кафедри економічної та соціальної географії, кандидат географічних наук
32 Тарасюк Ніна Адамівна Доцент кафедри фізичної географії, кандидат географічних наук
33 Терещук Оксана Степанівна Доцент кафедри туризму та готельного господарства, кандидат географічних наук
34 Фесюк Василь Олександрович Завідувач кафедри фізичної географії, доктор географічних наук, професор
35 Цвид-Ендрю Наталія Василівна Доцент кафедри фізичної географії, кандидат географічних наук
36 Чабанчук Валентина Юріївна Старший викладач кафедри фізичної географії, кандидат географічних наук
37 Чижевська Лариса Тарасівна Доцент кафедри фізичної географії, кандидат географічних наук
arrow
«ЗОЛОТИЙ ФОНД Університету імені Лесі Українки

«ЗОЛОТИЙ ФОНД Університету імені Лесі Українки: енциклопедія найвідоміших випускників»

- серед них є і випускники природничо-географічного та географічного факультетів

Грановський Василь Григорович – голова Волинської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, заслужений працівник Профспілки працівників освіти і науки України,  кандидат педагогічних наук. У 1982 р. закінчив природничо-географічний факультет Луцького державного педагогічного інституту імені Лесі Українки та отримав диплом учителя біології і географії. Нагороджений Грамотою Міністерства освіти і науки України, нагрудними знаками «Відмінник освіти України», «Заслужений працівник Профспілки працівників освіти і науки України», нагрудними знаками ФПУ «Заслужений працівник профспілок України» та «Профспілкова відзнака», Подякою Волинської обласної державної адміністрації та Почесною грамотою Волинської обласної Ради.  

Дзявульський Микола Степанович (1958–2014) – Герой України, педагог, громадський та політичний діяч. У 1983 р. закінчив Луцький державний педагогічний інститут імені Лесі Українки за спеціальністю «Географія і біологія». Узимку 2013–2014 рр. – був координатором Шепетівської міської громадської організації Всеукраїнського громадського об’єднання «Майдан», активний учасник Революції Гідності. 20 лютого 2014 р. загинув унаслідок вогнепального поранення. Указом Президента України за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння українському народу, виявлені під час Революції Гідності, Миколі Степановичу Дзявульському посмертно надано звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка». Удостоєний медалі «За жертовність і любов до України» Української православної церкви Київського патріархату.  

Дулапчій Катерина Миколаївна – журналістка, медійниця, психологиня, лайф-коуч, член Наглядової ради ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України». Вищу освіту здобула за двома спеціальностями – спеціаліст з економічної і соціальної географії та магістр управління державними інституціями. Навчалася у Східноєвропейському національному університеті  імені Лесі Українки та у Національній академії державного управління при Президентові України. У 2019 р. очолила громадську організацію  «Асоціація журналістів західної України», член Наглядової ради ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України».   

Зінчук Володимир Володимирович – учитель-методист, директор навчально-виховного комплексу  «ЗОШ І–ІІІ ступеня-гімназія» міста  Горохова Волинської області. Природничо-географічний факультет закінчив у 1988 р. За сумлінну працю в галузі освіти нагороджений знаком «Відмінник освіти України», Подякою Управління освіти і науки Волинської ОДА, почесними грамотами Управління освіти і науки Волинської ОДА, Горохівської районної ради та Горохівської РДА,  Подякою голови Волинської ОДА.

Ільїн Леонід Володимирович – доктор географічних наук, професор, завідувач кафедри туризму та готельного господарства Волинського національного університету імені Лесі Українки. Диплом з відзнакою про вищу освіту отримав у1991 р. Відзначений нагородами МОН України, нагрудним знаком «Відмінник освіти», Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Національного еколого-натуралістичного центру МОН України, Волинської обласної державної адміністрації, Управління освіти Луцького міської ради, ВНУ імені Лесі Українки, серед яких Золотий нагрудний знак.  

Карпюк Зоя Костянтинівна – кандидат географічних наук, доцент кафедри фізичної географії Волинського національного університету імені Лесі Українки. 1992 р. отримала диплом за фахом  вчителя географії та біології середньої школи. Відзначена Подякою Луцької  міської ради.  

Коніщук Василь Васильович  -  завідувач відділу охорони ландшафтів, збереження біорізноманіття і природозаповідання Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України, м. Київ, доктор біологічних наук. У 2000 р. із відзнакою закінчив географічний факультет Волинського державного університету імені Лесі Українки. Спеціальність – географія, кваліфікація – магістр географії. Лауреат Премії Президента України для молодих вчених, стипендіат Кабінету Міністрів України, нагороджений іменним годинником Голови Державного агентства лісових ресурсів України, відзначений почесними грамотами, подяками Міністерства екології та природних ресурсів України, НААН України. Нагороджений орденом «За мужність 1-го ступеня» за високий професіоналізм при ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Лауреат премії «Еколог року».  

Міщенко Олена Віталіївна – кандидат географічних наук, доцент кафедри фізичної географії Волинського національного університету імені Лесі Українки. У 1991 р. закінчила Луцький державний педагогічний інститут імені Лесі Українки, отримавши диплом за кваліфікацією «Вчитель географії і біології». Нагороджена Золотим нагрудним знаком Волинського національного університету імені Лесі Українки, Почесною грамотою Волинської обласної ради.  

Недопад Григорій Вікторович – бізнесмен, політик, посадовець, голова Волинської обласної ради.  Вищу освіту здобув у Волинському державному університеті імені Лесі Українки, навчаючись на географічному факультеті (1998–2004 рр.). У 2015 р. розпочав свою політичну кар’єру, обраний депутатом Ківерцівської районної ради, упродовж 2015–2017 рр. був головою ради. 25 листопада 2020 р. Григорій Недопад був обраний депутатом Волинської ради VIII скликання. Голова Волинської обласної ради. За його кандидатуру проголосували 60 депутатів із 61.     Потапова Алла Геннадіївна – кандидат географічних наук, доцент кафедри економічної та соціальної географії Волинського національного університету імені Лесі Українки. У 1992 р. закінчила  природничо-географічний факультет та здобула кваліфікацію вчителя географії середньої школи. Нагороджена Золотим  нагрудним знаком, подяками і грамотами Волинського національного університету імені Лесі Українки, Подякою Міністерства освіти і науки України.  

Слащук Андрій Миколайович – кандидат географічних наук, доцент кафедри економічної та соціальної географії Волинського національного університету імені Лесі Українки. У 1981 р.  здобув кваліфікацію вчителя географії та біології. Відзначений почесними грамотами Волинської державної адміністрації та Волинської обласної ради, знаком «Відмінник освіти України», Почесною Грамотою Верховної Ради України, Золотим нагрудним знаком Волинського національного університету імені Лесі Українки, Подякою Прем’єр-міністра України.  

Судима В’ячеслав Павлович - вчитель географії та біології Рокинівського навчально-виховного комплексу. Вчитель географії вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист. У 1982 році закінчив природничо-географічний факультет. Нагороджений Грамотами Верховної Ради України, Міністерства культури і мистецтв України, Орденом Святого Миколая Чудотворця, відзнакою  “Патріот України” Конгресу громадянського суспільства України,  присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України», Відмінник освіти України.

Студентське самоврядування

Студентське самоврядування

Студентське самоврядування – це сукупність прав та обов’язків студентів, які навчаються в університеті,  та їх можливість самостійно, або через представницькі органи вирішувати питання студентського життя: навчання, побуту, захисту прав та інтересів тощо.

Студентське самоврядування передбачає можливість студентів брати активну участь у навчальному, культурному та суспільному житті географічного факультету.

Наша команда активних та амбітних студентів допоможе тобі втілити в реальність всі твої організаційні та лідерські якості, побувати на цікавих заходах та дізнатись більше про студентське життя.

Метою студентського самоврядування є:

захист законних прав та інтересів осіб, які навчаються на географічному факультеті, надання їм можливості гармонійного, творчого та інтелектуального розвитку, а також сприяння сумлінному виконанню студентами своїх обов’язків.

Органи студентського самоврядування

На географічному факультеті успішно працюють та співпрацюють наступні гілки самоврядування студентів:

 

Як приєднатися до нас:

 • обери напрям діяльности: визнач, чим саме ти хочеш займатися в нашій команді;
 • зв’яжись з нами: Голова Студентської Ради географічного факультету допоможе або напиши нам у соціальні мережі;
 • чекай на повідомлення: у найближчий час ми запросимо тебе до співпраці.

 

Отримати детальну інформацію про заходи, проєкти, подивитися фото та відео Ви маєте змогу в нашій спільноті в соціальних мережах:

Серед студентів було проведено опитування щодо ситуації із захворюваністю на COVID-19 та доцільності продовження навчання в дистанційному режимі. З результатами можна ознайомитись за посиланням.

Скринька довіри

На географічному факультеті функціонує “Електронна скринька довіри”, на яку кожен, кому небайдужа доля факультету: студенти, абітурієнти, співробітники, батьки, випускники, гості – можуть повідомити інформацію, яка важлива для забезпечення повноцінного функціонування та покращення діяльності факультету.

Усі повідомлення будуть вивчені та взяті до уваги, в тому числі – анонімні. Повна конфіденційність гарантується.

 

“Електронна скринька довіри”

Вчена рада географічного факультету

CКЛАД ВЧЕНОЇ РАДИ ГЕОГРАФІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

 1. Голова ради – декан професор Барський Ю.М.
 2. Секретар ради – заступник декана з виховної роботи, старший викладач кафедри фізичної географії Стельмах В.Ю.
 3. Заступник декана з навчально-методичної та міжнародної діяльності, доцент кафедри туризму та готельного господарства  Єрко І.В.
 4. Заступник декана з інформаційної, грантової та профорієнтаційної діяльності, доцент кафедри геодезії, землевпорядкування і кадастру Мельник О.В.
 5. Заступник декана з наукової діяльності, доцент кафедри економічної та соціальної географії Погребський Т.Г.
 6. Завідувач кафедри фізичної географії, професор Фесюк В.О.
 7. Професор кафедри фізичної географії Петлін В.М.
 8. Доцент кафедри фізичної географії Забокрицька М.Р.
 9. Доцент кафедри фізичної географії Нетробчук І.М.
 10. Доцент кафедри фізичної географії Тарасюк Н.А.
 11. Завідувач кафедри туризму та готельного господарства, професор Ільїн Л.В.
 12. Доцент кафедри туризму та готельного господарства Ільїна О.В.
 13. Доцент кафедри туризму та готельного господарства Лисюк Т.В.
 14. Доцент кафедри туризму та готельного господарства Терещук О.С.
 15. Старший викладач кафедри туризму та готельного господарства Безсмертнюк Т.П.
 16. Завідувач кафедри геодезії, землевпорядкування і кадастру, професор Уль А.В.
 17. Доцент кафедри геодезії, землевпорядкування і кадастру Волошин В.У.
 18. Доцент кафедри геодезії, землевпорядкування і кадастру Радзій В.Ф.
 19. Старший викладач кафедри геодезії, землевпорядкування і кадастру Вакулюк Л.А.
 20. Старший викладач кафедри геодезії, землевпорядкування і кадастру Рудик О.В.
 21. Доцент кафедри економічної та соціальної географії Бенедюк В.В.
 22. Доцент кафедри економічної та соціальної географії Голуб Г.С.
 23. Доцент кафедри економічної та соціальної географії Маковецька Л.О.
 24. Доцент кафедри економічної та соціальної географії Слащук А.М.
 25. Голова студентської ради, студент групи Гео-33О Петрик Арсентій  
 26. Заступник голови студентської ради, студент групи Гео-33О Ляховський Дмитро  
 27. Голова наукового товариства аспірантів і студентів, студентка групи Гідр-52М Горбач Вікторія
 28. Голова студентського профбюро, студентка групи Тур-27 Вишневська Яна  
 29. Секретар студентської ради, студентка групи Гео-44О Ващук Катерина

План роботи вченої ради географічного факультету на 2020-2021 н. р.

План роботи вченої ради географічного факультету на 2019-2020 н. р.

Геологічний музей

Довідка про геологічний музей   

Ідея створення геологічного музею виникла на початку 80-х років XX cт. і почала втілюватись у життя в Луцькому педагогічному інституті імені Лесі Українки завдяки підтримці тодішнього ректора Н.В. Бурчака.
Над формуванням колекції мінералів, гірських порід та палеонтологічних решток відмерлих організмів працювали доктор геологічних наук, професор кафедри фізичної географії Ф.В. Зузук та тодішній декан природничо-географічного факультету, кандидат біологічних наук, професор В. В. Демчук. Активну участь у зборі музейних матеріалів приймали студенти факультету під час проведення практик у різних куточках колишнього Радянського Союзу – Далекому Сході і Примор’ї, Забайкаллі, Середньої Азії, Кольському півострові, Уралі та Кавказі.
Зібрана колекція стала основою для відкриття 18 вересня 1998 року ректором, доктором хімічних наук, професором І. Д. Олексеюком лабораторії мінералів на правах геологічного музею. Керівником лабораторії був призначений кандидат геолого-мінералогічних наук, доцент Г. В. Бельський.
У 2009 році з ініціативи професора Зузука Ф. В. була розпочата робота над реорганізацією лабораторії мінералів кафедри географії у геологічний музей. Згідно наказу ректора Волинського національного університету імені Лесі Українки доктора біологічних наук, професора І. Я. Коцана, лабораторія мінералів отримала з 1 вересня 2010 року статус геологічного музею. Цього ж року музей отримав відповідні установчі документи: свідоцтво і паспорт.
Геологічний музей Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки перебуває у сфері управління Міністерства освіти і науки України і є складовою навчально-виховної роботи. Він створений для демонстрації природних геологічних експонатів Волині, України, регіонів Європи, Азії та Африки з метою поглибленого вивчення курсів геології, геоморфології, екології студентами географічного, біологічного, хімічного факультетів та педагогічного інституту. Він також розрахований для гурткової роботи із учнями старших класів загальноосвітніх шкіл і гімназій та проведення занять із слухачами Малої Академії.

У музеї експонуються колекції мінералів та гірських порід.

 

ФОТОАЛЬБОМ ГЕОЛОГІЧНОГО МУЗЕЮ

 

 

БУКЛЕТ

 

Тип самородних мінералів. У колекції музею  поданий самородною міддю із родовища Жиричі біля Ратно та різними морфологічними типами сірки із Нового Роздолу та Яворова, що на Львівщині.

Тип сульфідів. У колекції є зразки сфалериту, галеніту, халькопіриту, піриту, піротину із різних регіонів Російської Федерації та Казахстану. Серед них є друзи піриту і галеніту.

Тип оксидів.

Клас власне оксидів і гідроксидів. Досить широко поданий у вигляді зразків гематиту, магнетиту, марказиту, оксидів марганцю, алюмінію із Кривого Рогу, Уралу, Казахстану тощо.

Клас силікатів відзначається найбільшою і найрізноманітнішою колекцією. Це, насамперед, група кварцу – кварц, халцедон, опал. Кварц у музеї поданий у вигляді великих кристалів моріону, друз кришталю, бузкового аметисту, суцільного молочно-білого і рожевого оніксу, золотистого цитрину, є різних відтінків халцедони і опали із України, Європи, Азії та Африки.

Польові шпати Житомирщини, Російської Федерації, Казахстану, Південної Америки також різноманітні – це безбарвний ортоклаз, синьо-зелений амазоніт, жовто-сірий плагіоклаз, чорний з іризацією лабрадор.

У колекції є великі красиві кристали берилу і топазу із знаменитого Володарськ-Волинського родовища на Україні. Велика різноманітність слюд і гідрослюд від прозорих мусковітів до чорних біотитів, є також піроксени, амфіболи, глинисті мінерали – каолін і монтморіоніт.

Клас боратів подається у вигляді красивих кристалів бішофіту.

Клас фосфатів – це насамперед цукроподібні апатити з Кольського півострова, велике «ядро» Подільських фосфоритів вагою 35 кг., керченіт із Керченського залізорудного родовища.

Клас карбонатів – це насамперед друзи кальциту із різних регіонів колишнього Радянського Союзу: молочно-білий і сірий кальцит, волокнистий арагоніт, рожевий родоніт і, звичайно, зелений різних відтінків із красивим рисунком на приполірованих штуфах амазоніт з малахітом із Уралу, Казахстану і Африки.

Клас вольфраматів подається чорним вольфрамітом і сірувато-білим шеєлітом.

Клас сульфатів – це насамперед гіпс у вигляді друз, прозорих кристалів, суцільних сірих мас, волокнистих утворень (селеніт) із родовищ України, Казахстану, Російської Федерації.

Тип галоїдів подається галітом – друзи прозорих і голубих кристалів суцільної маси, сильвіном – рожевої суцільної маси із родовищ Прикарпаття, Російського Солікамська та Казахстану.

 

У музеї є велика колекція гірських порід: магматичних – насамперед гранітів із різних регіонів України, Карелії, діоритів, сієнітів, габро, базальтів, ліпаритів тощо; осадових – піщаників, конгломератів, алевролітів, глин, вапняків, мергелів, туфів тощо; метаморфічних – гнейсів, мігматитів, сланців, мармурів та ін..

Музей має невелику фауністичну колекцію, а також колекцію морських коралів із Чорного і Червоного морів, та центральної частини Індійського океану.

Загалом експозиція побудована відповідно до навчальної програми з геології. Вона є досить багатою і добре сформованою. Її основу становлять 16 тематичних розділів.

 

Загальна кількість  експонатів в експозиції – 650.

Загальна кількість експонатів  допоміжного фонду – 1535.

Загальна площа музею: 187,5 м2, з них – експозиційна – 90,8 м2, фондосховище – 68,8 м2, підсобне приміщення – 27,9 м2.

 

Пам’ятні дати:

дата заснування – 18.09.1998 р. – лабораторія мінералів;

дата створення – 01.09.2010 р. – геологічний музей;

дата отримання  свідоцтва і паспорта – 03.12.2010 р.

Засновник, власник: Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

Основні послуги: проведення планових, тематичних та ознайомлювальних екскурсій.

Керівник музею: Мельник Олег Володимирович.

Профіль музею: природничий.

Форма власності: державна.

Статус: університетський музей.

Навчальна лабораторія краєзнавчих атласів

Навчальна лабораторія краєзнавчих атласів

 

Підпорядкування лабораторії: кафедра  фізичної географії географічного факультету.

Рік створення лабораторії: 2007.

Адреса: м. Луцьк, вул. Потапова, 9, корпус С, 6 поверх (аудиторія 613).

Мета створення: практична підготовка студентів географічного факультету з дисциплін географічного, природоохронного та краєзнавчого спрямування, забезпечення проведення науково-практичних та навчальних семінарів з даної тематики, розробки картографічного матеріалу та формування макетів карт та атласів.

Кадрове забезпечення: інженер ІІ категорії - Качаровський Р.Є. (0,75 ставки) з квітня 2007 р. і донині та інженер ІІ категорії Антипюк О.В. (0,25 ставки за сумісництвом) з травня 2017 р. і донині (з квітня 2007 р. по травень 2017 р.- інженер І категорії)

Основні напрями діяльності навчальної лабораторії:

 1. Забезпечення практичної підготовки студентів з використанням новітніх технологій у пошуковій діяльності при проведенні досліджень на краєзнавчу, географічну та природоохоронну тематику;
 2. Забезпечення практичної підготовки студентів з використанням новітніх технологій у географічному картографуванні;
 3. Надання освітніх, наукових та інших послуг у сфері краєзнавства та географії;
 4. Розробка навчальних карт, атласів краєзнавчого та географічного спрямування, поєднання теоретичного і практичного навчання з продуктивною працею;
 5. Формування у студентів навичок організаторської і суспільно-виховної роботи;
 6. Забезпечення проведення навчальних занять з дисциплін краєзнавчого та географічного спрямування;
 7. Проведення науково-практичних та навчальних семінарів; рецензування картографічних матеріалів;
 8. Здійснення технічних робіт для проведення наукових досліджень за заданою тематикою (природний рекреаційний потенціал Волинської області; природно-заповідний фонд, екологічна мережа Волинської області), зокрема комп’ютерна обробка графічних матеріалів, передвидавнича підготовка макетів карт, монографій фотоальбомів, методичних вказівок, великорозмірне сканування, професійний кольоровий друк А– 4.

Навчальна лабораторія забезпечує навчальний процес, здійснюючи навчально-методичне забезпечення дисциплін при підготовці магістрів із спеціальності 103 Науки про Землю ОПП Гідрологія – «Управління природоохоронною діяльністю», «Географія рекреаційно-туристського потенціалу України»; магістрів із спеціальності 106 Географія ОПП Фізична географія – «Медична географія», «Формування екологічної мережі», «Природно-заповідний фонд України»; бакалаврів із спеціальностей 103 Науки про Землю ОПП Гідрологія – «Гідрологічні об’єкти природно-заповідного фонду», «Еколого-економічні основи водокористування», «Океанологія» та «Гідрохімія Світового океану» та 106 Географія ОПП Географія – «Заповідна справа», «Заповідні гідрологічні об’єкти».

Основні напрямки наукових досліджень навчальної лабораторії:

 1. Природний рекреаційний потенціал Волинської області

 2. Природно-заповідний фонд, екологічна мережа Волинської області

 3. Туристично-рекреаційна потенціал  адміністративно-територальних  одиниць Волинської області

Плани та перспективи розвитку лабораторії

 1. Підтримка працездатності обладнання лабораторії.
 2. Підготовка, проведення та відпрацювання лабораторних робіт у відповідності до навчальних дисциплін, що проводяться на базі лабораторії.
 3. Публікація тез, статей за матеріалами науково-дослідної роботи, що здійснюється на базі лабораторії та апробація їх на міжнародних, всеукраїнських конференціях.
 4. Забезпечувати технічні умови виконання кваліфікаційних робіт студентів, які спеціалізуються на кафедрі фізичної географії.
 5. Забезпечення належних умов для надання платних послуг фізичним або юридичним особам відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. № 796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності» із змінами, внесеними згідно з постановою КМУ № 305 від 20.05.2015 р.
 6. Підвищувати рівень теоретичної та практичної підготовки студентів-географів.

Матеріально-технічна база

Площа 16,24 м2, висота приміщення 3 м, укомплектовано офісними меблями, радіаторне опалення, денне світло двома світильниками.

            Обладнання лабораторії

 • Комп’ютери повної комплектації 2 штуки;
 • Сканер А–3 формату 1 штука;
 • Кольоровий принтер1 штука;
 • Мультимедійний проектор 1 штука;
 • Ліцензійне програмне забезпечення Windows Vista.

Обладнання лабораторії відповідає її профілю та використовується в навчальному процесі й наукових дослідженнях.

Документальне укомплектування

Документація, що наявна в лабораторії:

 1. Положення про лабораторію;
 2. Паспорт лабораторії;
 3. Технічний паспорт лабораторії;
 4. Функціональні обов’язки інженера ІІ категорії лабораторії;
 5. Плани роботи лабораторії за 2007–2020 рр.;
 6. Звіти про виконання планів роботи за 2017–2019 рр.;
 7. Графік роботи лабораторії;
 8. Графік роботи інженера ІІ категорії;
 9. Інструкція з техніки безпеки;
 10. Інструкція з протипожежної безпеки.

 

Адреса лабораторії: м. Луцьк, вул. Потапова, 9, корпус С, 6 поверх (аудиторія 613).

Кафедра фізичної географії 43025, м. Луцьк, вул. Потапова, 9 (корпус С)

(0332) 24-04-21, 24-89-47

 

Опитування "Освіта очима студетів"
arrow
Результати опитування студентів по дисциплінах

Бакалаврат (на базі молодшого спеціаліста). ОПП Середня освіта. Географія. Економіка_ 2019 рік вступу

Бакалаврат (на базі молодшого спеціаліста). ОПП Середня освіта. Географія. Економіка_ 2020 рік вступу

Бакалаврат. ОПП Гідрологія 2017 рік вступу

Бакалаврат. ОПП Гідрологія_ 2018 рік вступу

Бакалаврат. ОПП Гідрологія_ 2019 рік вступу

Бакалаврат. ОПП Гідрологія_ 2020 рік вступу

Бакалаврат. ОПП Географія_ 2017 рік вступу

Бакалаврат. ОПП Географія_ 2018 рік вступу

Бакалаврат. ОПП Географія_ 2019 рік вступу

Бакалаврат. ОПП Географія_ 2020 рік вступу

Бакалаврат. ОПП Геодезія та землеустрій_ 2017 рік вступу

Бакалаврат. ОПП Геодезія та землеустрій_ 2018 рік вступу

Бакалаврат. ОПП Геодезія та землеустрій_ 2019 рік вступу

Бакалаврат. ОПП Геодезія та землеустрій_ 2020 рік вступу

Бакалаврат. ОПП Готельно-ресторанна справа_ 2017 рік вступу

Бакалаврат. ОПП Готельно-ресторанна справа_ 2018 рік вступу

Бакалаврат. ОПП Готельно-ресторанна справа_ 2019 рік вступу

Бакалаврат. ОПП Готельно-ресторанна справа_ 2020 рік вступу

Бакалаврат. ОПП Середня освіта. Географія. Економіка_ 2017 рік вступу

Бакалаврат. ОПП Середня освіта. Географія. Економіка_ 2018 рік вступу

Бакалаврат. ОПП Середня освіта. Географія. Економіка_ 2019 рік вступу

Бакалаврат. ОПП Середня освіта. Географія. Економіка_ 2020 рік вступу

Бакалаврат. ОПП Туризм_ 2017 рік вступу

Бакалаврат. ОПП Туризм_ 2018 рік вступу

Бакалаврат. ОПП Туризм_ 2019 рік вступу

Бакалаврат. ОПП Туризм_ 2020 рік вступу

Наші практики
arrow
Практика навчальна комплексна природничо-наукова

 


 


 

arrow
Практика а навчальна професійно-профорієнтована

 


 

arrow
Силабуси практик

Перший (бакалаврський) рівень

Середня освіта. Географія. Економіка (на основі молодшого спеціаліста)

 

Виробнича економіко-географічна практика (за спеціальністю)

силабус

Психолого-педагогічна практика

силабус

Педагогічна практика

силабус

Середня освіта. Географія. Економіка

Навчальна комплексна природничо-наукова практика (за спеціальністю)

силабус

Навчальна професійно-орієнтована практика

силабус

Виробнича економіко-географічна практика (за спеціальністю)

силабус

Психолого-педагогічна практика

силабус

Педагогічна практика

силабус

Готельно-ресторанна справа

Навчальна професійно-орієнтована практика (з виїздом)

силабус

Виробнича практика

силабус

Виробнича практика.

силабус

Переддипломна практика

силабус

Геодезія та землеустрій

Навчальна практика з топографії

силабус

Навчальна практика з геодезії

силабус

Навчальна практика зі спеціальності

силабус

Виробнича практика

силабус

Географія

Навчальна комплексна природничо-наукова практика

силабус

Навчальна професійно-орієнтована практика

силабус

Виробнича практика з фаху

силабус

Гідрологія

Навчальна комплексна природничо-наукова практика

силабус

Навчальна професійно-орієнтована практика

силабус

Виробнича практика з фаху

силабус

Туризм

Навчальна природничо-наукова практика (з виїздом)

силабус

Виробнича практика

силабус

Виробнича практика.

силабус

Переддипломна практика

силабус

Другий (магістерський) рівень

Економічна та соціальна географія

Асистентська практика

силабус

Готельно-ресторанна справа

Виробнича практика

силабус

Асистентська практика

силабус

Переддипломна практика

силабус

Туризм

Виробнича практика

силабус

Асистентська практика

силабус

Переддипломна практика

силабус

Геодезія та землеустрій

Виробнича (дослідницька) практика

силабус

Магістерська переддипломна практика

силабус

Середня освіта. Географія. Економіка

Переддипломна практика

силабус

Педагогічна практика

силабус

Гідрологія

Переддипломна практика

силабус

Виробнича практика з фаху

силабус

Фізична географія

Асистентська практика

силабус

Переддипломна практика

силабус

 

 

Наукові конференції
arrow
Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «СУСПІЛЬНО-ГЕОГРАФІЧНІ ЧИННИКИ РОЗВИТКУ РЕГІОНІВ»

arrow
Міжнародна науково-практична конференція «ІНДУСТРІЯ ТУРИЗМУ І СФЕРА ГОСТИННОСТІ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ: СУЧАСНИЙ СТАН, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»

arrow
Фестиваль науки 2021

arrow
Міжнародна науково-практична конференція "Шацьке поозер’я в контексті змін клімату"

Рада роботодавців географічного факультету

Спеціальність

Освітня програма

Прізвище, ім'я, по батькові

Посада

Установа

014.07 Середня освіта. Географія

Середня освіта. Географія. Економіка

Мартинюк Оксана Володимирівна

заступник директора з методичної роботи, заслужений вчитель України

Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука

014.07 Середня освіта. Географія

Середня освіта. Географія. Економіка

Яручик Сергій Олександрович

Сільський голова

Боратинська сільська рада

106 Географія

Економічна та соціальна географія

Антонюк Оксана Віталіївна

Директор з економіки

ПРАТ «Едельвіка»

106 Географія

Географія

Лисак Оксана Віталіївна

Начальник відділу екології Луцької міської ради

Відділ екології Луцької міської ради

241 Готельно-ресторанна справа

Готельно-ресторанна справа

Наход Микола Іванович

Член правління Асоціації кулінарів України, голова Волинського обласного осередку   Асоціації кулінарів України, ресторатор, міжнародний суддя кулінарного мистецтва, засновник фестивалю «Заяви про себе і свою професію»,  директор ресторану „Добра хата”

Ресторан «Добра хата»

242 Туризм

Туризм

Ольшевський Станіслав Васильович

Начальник відділу туризму  департаменту зовнішніх зносин, залучення інвестицій  та з питань туризму та курортів  Волинської обласної державної адміністрації                             

Волинська обласна державна адміністрація

193 Геодезія та землеустрій

Геодезія та землеустрій

Томчук Микола Іванович

Начальник управління містобудування та архітектури Волинської облдержадміністрації

Волинська обласна державна адміністрація

193 Геодезія та землеустрій

Геодезія та землеустрій

Камельчук Сергій Васильович

Фізична особа підприємець

 

103 Науки про Землю

Гідрологія

Кравчук Ростислав Сергійович

Заступник начальника

Регіональний офіс водних ресурсів у Волинській області

Ми в соціальних мережах: