

Про нас
Заступник декана з навчальної роботи – Дмитроца Олена Романівна, кандидат біологічних наук, доцент
Заступник декана з виховної роботи – Фіщук Оксана Сергіївна, кандидат біологічних наук, доцент
Першим деканом факультету з моменту реорганізації природничо-географічного та створення біологічного факультету був доцент, кандидат біологічних наук Бенедь Володимир Петрович, з 2000 по 2005 рік - доцент, кандидат біологічних наук Шварц Людмила Олексіївна, з грудня 2005 року по грудень 2019 – доцент, кандидат біологічних наук Поручинський Андрій Іванович. З грудня 2019 декан факультету до заміщення вакантної посади - доцент, кандидат біологічних наук Степанюк Ярослав Васильович, а з вересня 2020 - доцент, кандидат біологічних наук Журавльов Олександр Анатолійович.
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ФАКУЛЬТЕТУ НА 2021-2025 рр.
https://youtu.be/LIv3IzuRMUk
-
Факультет біології та лісового господарства є одним з найпотужніших структурних підрозділів Волинського національного університету імені Лесі Українки.
Факультет протягом останніх десяти років завжди займає рейтингові місця від 1 до 3 місця серед 16 факультетів університету.
Нині на факультеті функціонують чотири кафедри: фізіології людини та тварин, зоології, ботаніки і методики викладання природничих наук, лісового та садово-паркового господарства. Навчальний процес забезпечують більше 40 висококваліфікованих викладачів, серед яких 8 докторів наук, професорів, 29 доцентів, кандидатів наук.
Факультет має сім навчально-наукових лабораторій, два музеї, співробітники факультету є кураторами агробіологічної станції та ботанічного саду.
Зараз на факультеті навчається близько 600 студентів денної та заочної форм навчання.
На кафедрі фізіології людини і тварин є постійно діюча аспірантура за спеціальністю 03.00.13 — фізіологія людини і тварин, на кафедрі ботаніки і методики викладання природничих наук – 03.00.05 – ботаніка.
Серед пріоритетних завдань сучасного факультету біології та лісового господарства слід виділити:
- Створення потужних науково-практичних центрів – мікробіології, біотехнології, електронної мікроскопії, функціональної діагностики, медичної біології, психокорекції та методів біозворотнього зв’язку, біоінформатики.
- Розширення матеріальної бази та аудиторного фонду факультету для проведення наукової та практичної діяльності на рівні світових стандартів з пріоритетних напрямів розвитку факультету та університету.
- Утвердження факультету як структури, що дає якісну освіту, яка гарантує працевлаштування за фахом та достойний рівень життя.
- Налагодження міжнародної співпраці за програмами подвійних дипломів. Проходження стажувань студентів та викладачів у провідних наукових центрах та університетах за кордоном, участь у грантових, стипендіальних міжнародних програмах тощо
СПЕЦІАЛЬНОСТІ ТА ОСВІТНІ ПРОГРАМИ ФАКУЛЬТЕТУ БІОЛОГІЇ ТА ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА
На факультеті біології та лісового госпдарства здійснюється підготовка студентів за 4 спеціальностями та 5 освітніми програмами за двома ступенями: бакалавр і магістр
БАКАЛАВР (3 спеціальності та 5 освітніх програм):
- Спеціальність БІОЛОГІЯ, освітня програма БІОЛОГІЯ
- Спеціальність БІОЛОГІЯ, освітня програма ЛАБОРАТОРНА ДІАГНОСТИКА
- Спеціальність СЕРЕДНЯ ОСВІТА (БІОЛОГІЯ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ), освітня програма СЕРЕДНЯ ОСВІТА. БІОЛОГІЯ, ПРИРОДОЗНАВСТВО, ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ
- Спеціальність СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ПРИРОДНИЧІ НАУКИ), освітня програма СЕРЕДНЯ ОСВІТА. ПРИРОДНИЧІ НАУКИ
- Спеціальність ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО, освітня програма ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО
Термін навчання бакалавра – 3 роки 10 місяців на денній і заочній формах навчання.
МАГІСТР (4 спеціальності та 4 освітніх програми):
Спеціальність БІОЛОГІЯ, освітня програма БІОЛОГІЯ
Спеціальність БІОЛОГІЯ, освітня програма ЛАБОРАТОРНА ДІАГНОСТИКА
Спеціальність СЕРЕДНЯ ОСВІТА (БІОЛОГІЯ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ), освітня програма СЕРЕДНЯ ОСВІТА. БІОЛОГІЯ, ПРИРОДОЗНАВСТВО, ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ
Спеціальність ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО
Термін навчання магістра на денній і заочній формах навчання – 1 рік та 4 місяці.
***
КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ КОЛЕДЖІВ
(МЕДИЧНИХ, ПЕДАГОГІЧНИХ, ЛІСОВИХ, АГРАРНИХ ТА ІНШИХ)
На усі спеціальності факультету здійснюється набір вступників зі ступенем «молодший спеціаліст» після будь-яких коледжів на 2-й курс денної форми навчання або за скороченим терміном навчання (3 роки) на заочну форму навчання для здобуття освіти за ступенем бакалавр.
***
МІЖНАРОДНІ МОЖЛИВОСТІ СТУДЕНТІВ
Навчаюсь на медико-біологічному факультеті, студенти мають можливість пройти польову та виробничі практики не лише у школах, лікарнях, зоопарках, ландшафтних центрах, розсадниках, лісництвах, діагностичних центрах у різних куточках не лише Волині, України, а й за кордоном.
Наші студенти мають можливість проходити виробничу практику у Польщі та у Словаччині, а також можуть паралельно навчатись у Польщі та у Литві і можуть одночасно отримати два дипломи - український і Польщі або Литви.
***
СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ
Життя студентів нашого університету цікаво та багатогранне. У нас є багато можливостей безкоштовно займатись у спортивних секціях у спорткомплексі, на стадіонах, у спортзалах та тренажерних залах, у театральному, танцювальних та вокальних гуртках в університетському центрі культури та дозвілля. Студенти беруть участь у концертах, турнірах, конкурсах міс та містер факультету та університету, спортивних змаганнях; організовують своє дозвілля. Дні здоров’я, їздять разом на екскурсії та відпочинок.
Колектив факультету біології та лісового господарства успішно працює над тим, щоб кожен студент, обравши факультет, отримав перспективну та якісну освіту, а також міг себе реалізувати у житті!
ДОДАТКОВУ ТА ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ:
за телефонами: (0332) 24-93-27 (деканат факультету біології та лісового господарства)
+38-050-4387290 - декан факультету біології та лісового господарства Олександр Журавльов.
за адресою: м. Луцьк, вул. Потапова, 9, корпус С (2), 7 поверх, деканат факультету біології та лісового господарства у робочі дні з 9.00 до 17.00.
www.vnu.edu.ua
www.facebook.com/biofaksnu
Instagram: biofakeenu
електронною поштою:
biological@vnu.edu.ua (деканат)
Факультет біології та лісового господарства пам'ятає про минулі здобутки і мріє про майбутні горизонти !
Переглянути наш фотоальбом
Факультет біології та лісового господарства повідомляє про проведення засідань кафедр, вченої ради та зборів трудового колективу факультету!
Засідання кафедри фізіології людини і тварин відбудеться 24 жовтня 2023 р. о 10.00, ауд. С-705 (корпус С, вул. Банкова, 9)
Засідання кафедри лісового і садово-паркового господарства відбудеться 24 жовтня 2023 р. об 11.30, ауд. С-724 (корпус С, вул. Банкова, 9)
Засідання Вченої ради факультету біології та лісового господарства відбудеться 24 жовтня 2023 р. о 15.00, ауд. С-720 (корпус С, вул. Банкова, 9)
Збори трудового колективу факультету біології та лісового господарства відбудуться 24 жовтня 2023 р. о 15.30, ауд. С-720 (корпус С, вул. Банкова, 9)
____________________________________________________________
Шановні студенти та викладачі факультету! 6 жовтня 2023 року відбудеться День здоров'я на факультеті - матимемо нагоду познайомитися з першокурсниками і провести час з користю для здоров'я душі і тіла на природі. Збір біля головного входу о 9.00. Гарних і приємних вражень!
____________________________________________________________
Шановні викладачі та студент факультету! 2 жовтня 2023 року в ауд. 720 з метою підвищення правової обізнаності здобувачів вищої освіти у сфері запобігання та протидії корупції та виховання в них доброчесності відбудеться лекція уповноваженої з антикорупційної діяльності ВНУ імені Лесі Українки Анастасії Шум
____________________________________________________________
Шановні викладачі та студент факультету! Щиро вітаємо вас з початком нового навчального року, а першокурсників - із першими кроками у нашій дружній викладацько-студентській спільності. Бажю усім мирного неба, міцного здоров'я, цікавих занять, нових вражень, амбітних цілей та успішних сесій!
____________________________________________________________
Шановні колеги, студенти, працедавці та усі бажаючі. З 10.04.2023 розпочинається обговорення нових навчальних планів та освітньо-професійних (освітньо-наукових) програм, які пропонуються для затвердження на новий 2023-24 н.р. Чекаємо на пропозиції та зауваження. З повагою гаранти ОП та адміністрація факультету.
Обговорення освітніх програм проводиться на онлайн-платформі https://vnu.edu.ua/uk/hromadske-obhovorennya
____________________________________________________________
Шановні студенти та колеги! 13-19 березня 2023 року відбудеться Тиждень Мозку у Волинському національниому університеті
Протягом тижня Ви матимете можливість ознайомитися з доробками викладачів кафедри фізіології людини і тварин, взяти участь у міжнародній конференції, присвяченій сучасним аспектам дослідження головного мозку та поспілкуватися з фахівцями, що досліджують нейро- та психофізіологічні аспекти активності людини в нормі та патології.
Більш детальна інформація за посиланням Reflections of the brain: modern approaches in cognitive neuroscience - Brain Awareness Week
____________________________________________________________
ШановнІ студенти та викладачі! Нагадуємо, що другий семестр 2022-23 року починається 20 лютого. З розкладом занять ви можете ознайомитися за допомогою електронного розкладу.
Увага! нове посилання на електронний розклад http://94.130.69.82/cgi-bin/timetable.cgi?n=700
____________________________________________________________
22 листопада 2022 р. о 9.00 год. на платформі Zoom відбудеться онлайн-лекція Наталії Гошилик на тему: Принципи та практики академічної доброчесноті в США: досвід Каліфорнійського університету в Берклі.
Доступ за посиланням:
https://us02web.zoom.us/j/81064957382?pwd=RzFOeXBydXpIOXhieWtaVkdmMHYydz09
Ідентифікатор конференції: 810 6495 7382
Код доступу: 482622
____________________________________________________________
З метою оцінки якості викладання (п. 64 переліку показників внутрішнього рейтингу ефективності діяльності науково-педагогічних працівників Волинського національного університету імені Лесі Українки) просимо студентів пройти опитування за посиланням:
https://forms.office.com/r/my1G4GFek8
ВАЖЛИВО! Здобувач освіти може взяти участь в опитуванні лише за умови використання власного облікового запису @vnu.edu.ua.
Відповіді можна надати до 18:00 04.11.2022.
Опитування анонімне.
____________________________________________________________
Запрошуємо викладачів та студентів на online-лекції провідних науковців Університету Південної Кароліни, США у рамках програми «Visiting-professor», які відбудуться з 25.10. по 22.11.22.р. Теми лекцій будуть присвячені актуальним питанням здоров’язбереження та ролі фізичної активності у житті різних груп населення.
Нижче подано посилання на лекцію, яка відбудеться 25.10.2022 р. На останні лекції будуть надсилатись посилання щовівторка. Зустріч о 15:00 за Києвом
https://nam02.safelinks.protection.outlook.com/?url=https%3A%2F%2Fus06web.zoom.us%2Fj%2F89935995936%3Fpwd%3DUCs2dytFa2IySVZGSFM1blNzcExGQT09&data=05%7C01%7CRPATE%40mailbox.sc.edu%7C71e6372657c647e32f3e08dab2cd644a%7C4b2a4b19d135420e8bb2b1cd238998cc%7C0%7C0%7C638018892457073097%7CUnknown%7CTWFpbGZsb3d8eyJWIjoiMC4wLjAwMDAiLCJQIjoiV2luMzIiLCJBTiI6Ik1haWwiLCJXVCI6Mn0%3D%7C3000%7C%7C%7C&sdata=MTBiPfaO1YH6bUTM41JIqFFw9XUfWzwS2%2F81YE0xm%2F8%3D&reserved=0
____________________________________________________________
Шановні студенти, сьогодні (10 жовтня) переходимо на самостійну роботу - інформацію по сьогоднішніх парах ви отримаєте від викладачів. Перебувайте в безпечних місцях і бережіть себе. Щодо завтра - інформація буде пізніше.
____________________________________________________________
Шановні студенти, завтра 26 вересня в 9.30 маємо гостя - ректора університету. Прошу доєднатися. Зустріч відбудеться "без краваток" в режимі дискусії. Якщо у вас є запитання, пропозиції чи власне бачення вирішення проблем університету - чекаємо. Ауд. 720
____________________________________________________________
Шановні студенти, завершився І семестр 2021-22 н.р. Для отримання максимально повної інформації щодо дисциплін, які ви прослухали, організації навчального процесу та його елементів та ступеня задоволеності умовами навчання просимо тих, хто ще не брав участі у тестуванні присвятити цьому 10-15 хв. Тести розміщені нижче на сторінці факультету у вкладці ОПИТУВАННЯ. Чекаємо на ваші відповіді та побажання. Успішного другого семестру!
____________________________________________________________
19 листопада 2021 року о 15.00 відбудуться збори трудового колективу факультету біології та лісового господарства. У порядку денному голосування щодо заміщення вакантної посади завідувача кафедри фізіології людини і тварин; претендент - кандидат біологічних наук, доцент КАЧИНСЬКА Тетяна Валеріївна
____________________________________________________________
19 листопада 2021 року о 13.30 відбудеться вчена рада факультету біології та лісового господарства. У порядку денному голосування щодо заміщення вакантної посади старшого викладача кафедри (1,0 ставки); претендент - кандидат біологічних наук КОРЖИК Ольга Василівна
____________________________________________________________
18 листопада 2021 року о 15.00 відбудеться засідання кафедри фізіології людини і тварин. У порядку денному голосування щодо заміщення вакантної посади старшого викладача кафедри (1,0 ставки); претендент - кандидат біологічних наук КОРЖИК Ольга Василівна
____________________________________________________________
8 листопада 2021 року о 13.30 відбудеться засідання трудового колективу факультету біології та лісового господарства в приміщенні актового залу головного корпусу (корпус А). Прошу усіх працівників бути присутніми.
____________________________________________________________
23 жовтня 2021 року о 10.00 на факультеті біології та лісового господарства відбудеться фаховий семінар з нагоди розгляду дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 091 «Біологія» Безкопильної Світлани Вікторівни на тему «ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМІВ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗУМОВОЇ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ В ОНТОГЕНЕЗІ».
Науковий керівник: доктор біологічних наук, професор кафедри анатомії, фізіології та фізичної реабілітації Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Лизогуб Володимир Сергійович.
Рецензенти: доктор біологічних наук, професор кафедри фізіології людини і тварин ВНУ імені Лесі Українки Козачук Наталія Олександрівна
кандидат біологічних наук, декан факультету біології та лісового господарства доцент кафедри фізіології людини і тварин ВНУ імені Лесі Українки Журавльов Олександр Анатолійович
Керівник семінару: доктор біологічних наук, професор кафедри фізіології людини і тварин ВНУ імені Лесі Українки Моренко Алевтина Григорівна
Семінар буде проведено на платформі ZOOM за посиланням: https://zoom.us/j/96747698560?pwd=TTRwVG1DYysrNXZUbitUSlYrNE5kZz09
____________________________________________________________
У п'ятницю 17 вересня 2021 року об 14.00 відбудеться розширене засідання кафедри ботаніки і методики викладання природничих наук, присвячене попередньому обговоренню результатів дисертаційного дослідження на тему: "Порівняльна морфологія квітки та плоду Amaryllidaceae J.St.-Hill. у зв'язку з питаннями систематики", яке виконала Фіщук Оксана Сергіївна на здобуття наукового ступеня доктора біологічних наук за спеціальністю 03.00.05. - ботаніка.
Засідання відбудеться в 720 аудиторії.
____________________________________________________________
24 червня 2021 року об 12.00 відбудеться засідання кафедри лісового і садово-паркового господарства. У порядку денному голосування щодо заміщення вакантних посад доцента кафедри (2,0 ставки). Претенденти - кандидат сільськогосподарських наук, доцент АНДРЕЄВА Валентина Вікторівна та кандидат сільськогосподарських наук, доцент ГЕТЬМАНЧУК Анатолій Іванович.
____________________________________________________________
24 червня 2021 року об 11.00 відбудеться засідання кафедри зоології. У порядку денному голосування щодо заміщення вакантної посади професора кафедри; претендент - доктор біологічних наук, професор ІВАНЦІВ Володимир Васильович, та завідувача кафедри, професора; претендент - доктор біологічних наук, професор СУХОМЛІН Катерина Борисівна
____________________________________________________________
20 квітня 2021 року об 11.30 відбудеться засідання кафедри лісового і садово-паркового господарства. У порядку денному голосування щодо заміщення вакантної посади професора кафедри. Претендент - доктор сільськогосподарських наук, професор ШЕВЧУК Михайло Йосипович
____________________________________________________________
____________________________________________________________
В середу 03 лютого об 11 год відбудеться розширене засідання кафедри фізіології людини і тварин, присвячене попередньому обговоренню результатів дисертаційного дослідження на тему: "Електрична активність головного мозку людини в умовах переключення моторних програм різних мануальних рухів", яке виконала Коржик Ольга Василівна на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 03.00.13. засідання відбудеться в онлайн форматі на платформі Teams
_____________________________________________________________
На період карантину (а в подальшому - на постійній основі) працює Скринька Довіри факультету. Перегляд листів - 28 числа кожного місяця. Інформація, надіслана на цю поштову скриньку є анонімною.
bio-dovira@vnu.edu.ua
Інформація для вступників на факультет біології та лісового господарства (PDF)
КОНКУРСНІ ПРОПОЗИЦІЇ
Бувають, фактично, двох видів:
- НЕБЮДЖЕТНІ – передбачено відсутність державного замовлення, а вступ здійснюється лише на платну форму. Сюди варто подавати заяву, якщо Ви свідомо плануєте навчатися на платній формі, не складали НМТ2022/ЗНО2019-21рр. Можна подати до 20 заяв на різні освітні програми.
Виняток становлять лише вступники на базі молодшого спеціаліста (молодшого бакалавра), які вступають на скорочений термін навчання – для них обов’язковими навіть на платну форму є сертифікати з Української мови та будь-якого іншого предмета.
- ФІКСОВАНІ/ВІДКРИТІ – передбачено державні місця. Вступ за цими конкурсними пропозиціями здійснюється лише не основі НМТ2022 чи ЗНО 2019-21 рр. Можна подати лише 5 заяв на різні освітні програми.
Для вступників, які мають сертифікати ЗНО 2019-21 рр. і вступають на базі атестата про повну загальну середню освіту необхідними предметами для вступу на державну форму є:
- Українська мова, біологія та будь-який третій предмет на спеціальності Біологія (Біологія), Біологія (Лабораторна діагностика), Середня освіта (Біологія, природознавство, здоров’я людини) та Середня освіта (Природничі науки)
- Українська мова, математика та будь-який третій предмет на спеціальність Лісове господарство (Лісове господарство).
Для вступників, які мають сертифікати ЗНО 2019-21 рр. і вступають на базі диплома молодшого спеціаліста необхідними предметами для вступу на державну форму є:
- Українська мова і математика.
МОТИВАЦІЙНИЙ ЛИСТ
Документ, що є обов’язковим до подання під час вступу до ЗВО на будь-яку форму навчання.
Зразок мотиваційного листа, вимоги до його оцінювання та рекомендації щодо написання можна знайти за посиланням:
https://vstup.vnu.edu.ua/motyvatsiynyy-lyst/
ПРІОРИТЕТНІСТЬ ЗАЯВ
При подачі заяв на освітній ступінь Бакалавр на відкриті/фіксовані конкурсні пропозиції (тобто на місця державного бюджету) кожній заяві з 5 можливих присвоюється певний пріоритет (номер), який відображає найбільш бажану вступником (номер 1) та найменш бажану (номер 5) конкурсну пропозицію, за якою він хотів би навчатися. Ці значення використовуються МОН для здійснення широкого конкурсу і розподілу державних місць.
Особливістю 1 і 2 пріоритету заяви вступника є те, що якщо він вказаний для спеціальностей 205 Лісове господарство, 014.05 Середня освіта (Біологія та природознавство), 014.15 Середня освіта (Природничі науки), то до таких заяв застосовується галузевий коефіцієнт, який дає змогу збільшити конкурсний бал на 1,02
ДЕРЖАВНЕ ЗАМОВЛЕННЯ
Для вступників на освітній ступінь Бакалавр:
на базі повної загальної середньої освіти
на базі диплома молодшого спеціаліста
ПОРЯДОК ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ НА ВСТУП
У 2022 році усі заяви за освітніми ступенями Бакалавр і Магістр подаються за допомогою електронного ресурсу VSTUP.EDBO.GOV.UA
Виняток становлять лише ті вступники, які не мають технічної можливості створити кабінет вступника (помилки під час створення на зразок представленої нижче).
Або у разі подання документа про повну загальну середнє освіту (далі – ПЗСО), виданого до запровадження фотополімерних технологій їх виготовлення (формат – «книжка», виданий – орієнтовно до 2000 р.);
Вони подають заяву на вступ у паперовій формі у Приймальній комісії ЗВО.
При подачі заяв ОБОВ’ЯЗКОВО перевірте, чи завантажили Ви текст мотиваційного листа (Сtrl+C, Ctrl+V) у відповідне поле та вибрали предмети НМТ/ЗНО у відповідній формі:
Завідувач кафедри, професор, доктор біологічних наук




Кичилюк Олександр Володимирович
Завідувач кафедри, доцент, кандидат сільськогосподарських наук




Завідувач кафедри, доцент, кандидат біологічних наук




Завідувач кафедри, доцент, кандидат біологічних наук




Увага!!!
Шановні студенти та співробітники факультету, просимо дотримуватися усіх необхідних правил організації роботи в умовах пандемії: масковий режим, обробка рук антисептиком, соціальна дистанція, при перших ознаках респіраторного захворювання відразу звертайтеся до сімейного лікаря!!!
Начання під час Covid-19 (відео)
Відвідування навчальних корпусів в період з 8 січня по 24 січня 2021 року заборонено.
На період карантину (а в подальшому - на постійній основі) працює Скринька Довіри факультету. Перегляд листів - 28 числа кожного місяця. Інформація, надіслана на цю поштову скриньку є анонімною.
bio-dovira@vnu.edu.ua
Нормативно-правова база
Закон України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII Стаття 42. Академічна доброчесність
Щодо нагальних питань впровадження Закону України «Про освіту» : лист МОН України від 13.10.2017 р. № 1/9-554.
Про Рекомендації щодо запобігання академічному плагіату та його виявлення в наукових роботах (авторефератах, дисертаціях, монографіях, наукових доповідях, статтях тощо): лист М-ва освіти і науки від 15.08.2018 р. № 1/11-8681.
Щодо рекомендацій з академічної доброчесності для закладів вищої освіти Лист МОН України № 1/9-650 від 23.10.2018 р. (Розширений глосарій термінів та понять ст. 42 «Академічна доброчесність» Закону України «Про освіту» (від 5 вересня 2017 р.))
Кодекс академічної доброчесності
Положення про Комітет з етики наукових досліджень
Наказ Про комісію з питань біоетики № 88-з від 10 березня 2020р.
Положення про систему запобігання та виявлення академічного плагіату
Додаток 1 та Додаток 3 до положення
Договір про співпрацю з ТзОВ «АНТИПЛАГІАТ» № 27-04/2018/28У від 27 квітня 2018 р.
PhD
Освітньо-наукова програма за ОР «Доктор філософії»:
Біологія організмів та надорганізмових систем, анкета для пропозицій
Навчальний план за ОР «Доктор філософії»:
Біологія організмів та надорганізмових систем, анкета для пропозицій

Методи машинного навчання у когнітивній нейробіології та нейроекономіка (Керівник - Кузнєцов Ілля Павлович)
Мозкові механізми мануальних рухів людини (Керівник - Моренко Алевтина Григорівна)
Морфо-функціональні зміни у ішемінізованих м’язах під час дії додаткових стресових факторів (Керівник - Мотузюк Олександр Петрович)
Адаптаційні реакції організму людини та показники її здоров’я в сучасних антропоекологічних умовах (Керівник - Поручинськй Андрій Іванович)
Теоретичні та практичні аспекти методу нейробіозворотного зв’язку (Керівник - Качинська Тетяна Валеріївна)
Флора і рослинність Волині, їхні антропогенні зміни, охорона та раціональне використання ресурсів (Керівник - Волгін Сергій Олександрович)
Кровосисні довговусі двокрилі Західної України (Керівник - Сухомлін Катерина Борисівна)
Олігохети (Oligochaeta, Lumbricidae) західного регіону України (Керівник - Іванців Володимир Васильович)



Склад науково-методичної комісії факультету біології та лісового господарства:
Голова методичної комісії факультету – Поручинська Тетяна Федорівна – к.б.н., доцент кафедри фізіології людини і тварин.
Усі члени методичної комісії:
Кичилюк О.В. – к.с.-г.н., доцент кафедри лісового та садово-паркового господарства, завідувач кафедри лісового та садово-паркового господарства.
Зінченко М.О. – к.б.н., доцент, завідувач кафедри ботаніки і методики викладання природничих дисциплін.
Качинська Т. В. – к.б.н., доцент кафедри фізіології людини і тварин, завідувач кафедри фізіології людини і тварин
Дмитроца О.Р. – к.б.н., доцент кафедри фізіології людини і тварин.
Сухомлін К.Б. – д.б.н., професор кафедри зоології, завідувач кафедри зоології.
Коржик О.В. – старший викладач кафедри фізіології людини і тварин.
Коцун Л.О. – к.б.н., доцент кафедри ботаніки; секретар науково-методичної комісії факультету.
Білецька М.Г. – к.б.н., доцент кафедри зоології.
Шепелюк М.О. – к.с.-г.н., старший викладач кафедри лісового та садово-паркового господарства.
Козачук Н.О. – д.б.н., професор кафедри фізіології людини і тварин.
Протоколи засідань НМК факультету біології та лісового господарства 2021-2022 н.р.
Звіт про роботу НМТ факультету біології та лісового господарства за 2021-2022 н.р.
Протоколи засідань НМК факультету біології та лісового господарства 2020-2021 н.р.
Протоколи засідань НМК медико-біологічного факультету 2019-2020 н.р.
Протоколи засідань НМК біологічного факультету 2018-2019 н.р.
Список членів вченої ради факультету біології та лісового господарства
- Журавльов О.А. – голова вченої ради, декан факультету, доцент кафедри фізіології людини і тварин
- Абрамчук О.М. – секретар, доцент кафедри фізіології людини і тварин
- Дмитроца О.Р. – заступник декана з навчальної роботи, доцент кафедри фізіології людини і тварин
- Фіщук О.С.– заступник декана з виховної роботи, доцент кафедри ботаніки і методики викладання природничих наук
- Шепелюк М.О. – заступник декана з наукової роботи, доцент кафедри лісового та садово-паркового господарства
- Андреєва В.В. – заступник декана з промоції, доцент кафедри лісового та садово-паркового господарства
- Сухомлін К.Б. – завідувач кафедри зоології, професор
- Зінченко М.О. – завідувач кафедри ботаніки і методики викладання природничих наук, доцент
- Качинська Т.В. – завідувач кафедри фізіології людини і тварин, доцент кафедри фізіології людини і тварин
- Волгін С.О. – професор кафедри ботаніки і методики викладання природничих наук
- Козачук Н.О. – професор кафедри фізіології людини і тварин
- Поручинська Т.Ф. – доцент кафедри фізіології людини і тварин, голова методичної ради факультету
- Бусленко Л.В. – доцент кафедри зоології
- Коцун Л.О. – доцент кафедри ботаніки і методики викладання природничих наук
- Іванців О.Я. – доцент кафедри ботаніки і методики викладання природничих наук
- Білецька М.Г. – доцент кафедри зоології
- Теплюк В.С. – доцент кафедри зоології
- Шевчук М.Й. – професор кафедри лісового та садово-паркового господарства
- Войтюк В.П. – доцент кафедри лісового та садово-паркового господарства
- Голуб С.М. – доцент кафедри лісового та садово-паркового господарства
- Мотузюк О.П. – доцент кафедри фізіології людини і тварин
- Антонюк Ю.М. – старший лаборант кафедри ботаніки і методики викладання природничих наук
- Шевчук І.А. – студентський декан
- Кротюк Т.С. – студентка 2 курсу
- Кривенька А.О. – студентка 4 курсу
- Гайдиш В.І. – студентка 2 курсу
- Гер А.А. – студентка 3 курсу
- Василенко Д.О. – студент 3 курсу
- Соломіна Т.І. – заступник начальника, начальник дошкільної та загальної середньої освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації (роботодавець)
- Лихач Є.А. – директор ДУ "Волинська обласна фітосанітарна лабораторія (роботодавець)
- Войцехівський Р.Р. – перший заступник начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства (роботодавець)
Наукове товариство аспірантів та студентів (НТАіС) факультету біології та лісового господарства є засобом реалізації постійного прагнення студентсько-аспірантської спільноти до плідної науково-дослідницької роботи та запровадження інновацій у сфері академічно-освітньої системи власними силами. НТАіС є незалежним, демократичним, самоврядним об’єднанням аспірантів та студентів факультету, яке діє на громадських засадах, та здійснює свою роботу за основними напрямками:
- формування умов для розкриття наукового та творчого потенціалу студентів та аспірантів факультету;
- пошук та підтримка талановитих дослідників серед студентів та аспірантів факультету, надання їм всебічної допомоги;
- сприяння формуванню особистості дослідника, сучасного вченого з широким демократичним світоглядом;
- організація та розвиток міжвузівського та міжнародного наукового та культурного співробітництва;
- організація та проведення академічних заходів, конференцій;
- сприяння самоосвіті студентства, постійна академічно-методична підтримка;
- організація позаакадемічних лекторії, просвітницьких заходів, тренінгів тощо.
НТАіС є органом самоуправління студентів та аспірантів факультету, а тому працює виключно у сферах їх зацікавлень та інтересів.
НТАіС Факультету біології та лісового господарства є структурною одиницею НТАіС Волинського національного університету імені Лесі Українки.
Членом Товариства можуть бути студенти та аспіранти факультету, якщо вони визнають Положення про НТАіС та займаються науковою діяльністю. Але головне – не формальний вступ, а активна участь і зацікавленість!!!
Актуальні можливості, якими можуть скористатися наші студенти

Куратор НТАіС
Шепелюк Марія Олександрівна - к.с.г. н., доцент кафедри лісового та садово-паркового господарства
Контактна інформація:
м. Луцьк, вул. Потапова, 9, корпус С, 7 поверх (ауд. 719)
e-mail: Shepeliuk.Mariia@vnu.edu.ua
Голова НТАіС
Демчук Вікторія Ігорівна - студентка 4 курс факультету біології та лісового господарства
e-mail: demchuk.viktoriia2019@vnu.edu.ua

Заступник голови НТАіС
Грисюк Катерина Петрівна - студентка 4 курс факультету біології та лісового господарства
e-mail: Hrysiuk.Kateryna2019@vnu.edu.ua
Члени координаційної ради НТАіС факультету біології та лісового господарства
Заступник голови НТАіС
Василенко Дмитро Олегович - студент 2 курс факультету біології та лісового господарства
e-mail: Vasylenko.Dmytro2021@vnu.edu.ua