Кафедра підприємництва і маркетингу спільно з факультетом права та адміністрації Університету імені Адама Міцкевича в Познані (Польща) запрошує взяти участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції учнів, студентів, аспірантів і молодих вчених «Інноваційний розвиток та безпека підприємств в умовах неоіндустріального суспільства», яка відбудеться 27 жовтня 2020 року на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Матеріали конференції приймаються до 22 жовтня 2020 року включно (ВИМОГИ).

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА, з надсиланням електронної версії збірника та програми у PDF-форматі, де опублікуються тези учасників.

За підсумками конференції буде сформований електронний (PDF) варіант збірника матеріалів конференції з наданням відповідних бібліотечних індексів УДК та універсального ідентифікаційного коду, який проставляється на книгах (ISBN).

Електронний збірник тез конференції буде розміщено в репозитарії Волинського національного університету імені Лесі Українки http://esnuir.eenu.edu.ua/.

Найкращі учнівські доповіді будуть нагороджені, їхні автори отримають подарунки.

Робота конференції здійснюватиметься за такими напрямами (секціями):

1. Інноваційні засади становлення та розвитку економіки, підприємництва і маркетингу.

2. Проєктне фінансування та управління інноваційним розвитком підприємств.

3. Сучасні реалії та тенденції розвитку підприємництва і маркетингу в умовах неоіндустріального суспільства.

4. Фінансово-економічна безпека підприємницьких структур.

5. Менеджмент і маркетинг бізнес-структур у неоіндустріальній економіці.

Матеріали надсилати на адресу: Shostak.Lyudmyla@eenu.edu.ua.

Дата початку: четвер, 22 жовтень 2020 - 06:00
Дата закінчення: вівторок, 27 жовтень 2020 - 16:00