Бібліотека Волинського національного університету імені Лесі Українки

Бібліотека Волинського національного університету імені Лесі Українки – це сучасний науковий, інформаційний, навчально-допоміжний та культурно-освітній структурний підрозділ.

З 2001 року бібліотека розміщується в новому сучасному комплексі. Якісне формування інформаційних ресурсів і комфортність приміщень визначають позитивну роль бібліотеки в бібліотечно-бібліографічному обслуговуванні. Щорічно майже 14 000 користувачів відвідують сім читальних залів, звертаються до одинадцятьох кафедр видачі літератури відділу абонементу. Фонд становить близько 800 тисяч примірників документів з різних галузей знань.

Бібліотека проводить Дні кафедри, на яких ознайомлює викладачів університету з інформаційним забезпеченням навчального процесу. Колектив бібліотеки працює над укладанням бібліографічних покажчиків, тематичних добірок та інших видів бібліографічної продукції.

У приміщенні бібліотеки експонуються роботи волинського художника, заслуженого архітектора України Ростислава Георгійовича Метельницького. Періодично організовуються виставки інших митців.

Читацькій аудиторії надається можливість відвідувати  публічні лекції за участю провідних науковців із різних галузей знань, брати участь у зустрічах із відомими в Україні та поза її межами людьми: науковцями, митцями, громадськими діячами тощо.

В приміщенні бібліотеки регулярно відбуваються огляди літератури із фондів, на виставках демонструються нові твори літературно-художнього, довідкового, навчального, науково-популярного змісту, відбуваються презентації творчих доробків письменників, поетів та науковців.

У бібліотеці розпочала функціонування “Літературно-мистецька вітальня”, у рамках якої проводяться зустрічі студентів із представниками творчої інтелігенції.

З 2006 року впроваджується автоматизована програмна система “УФД / Бібліотека. Версія 2.4”.

З 2011 року працює інституційний репозитарій Волинського національного університету імені Лесі Українки, який акумулює і зберігає електронні публікації та електронні версії документів створених працівниками та студентами ВНУ імені  Лесі Українки. Адреса репозитарію esnuir.vnu.edu.ua

Контакти:

units