Перейти до основного вмісту

23 квітня 2018 року в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки провели фінал Усеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності (спеціалізації) «Управління проектами та програмами».

У рамках підсумкової науково-практичної конференції «Сучасні тренди підготовки фахівців з управління проектами та програмами» працювало дві секції: «Управління та адміністрування» та «Інформаційні технології».

Зі своїми доповідями виступили 27 конкурсантів з 13 вищих навчальних закладів України, з них 3 – в режимі відеоконференції.

У роботі галузевої конкурсної комісії взяли участь 14 провідних науково-педагогічних працівників з 12 університетів України (ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК», Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського, Луганський національний аграрний університет, Луцький національний технічний університет, Львівський національний аграрний університет, Національний університет водного господарства та природокористування, Одеський національний політехнічний університет, Сумський державний університет, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова).

Рейтинг претендента на перемогу в конкурсі секції «Управління та адміністрування» визначався сумою балів отриманих за результатами І етапу ІІ туру (максимум 111 балів від одного рецензента) і балів за виступ на науково-практичній конференції (максимум 50 балів від одного члена галузевої конкурсної комісії). На підставі суми балів рецензентів та членів комісії визначався середній бал кожного учасника, що дозволило сформувати наступний рейтинг:

 

ДИПЛОМ

Кіль-кість балів

Шифр роботи

ПІБ

1

І ступеня

131,8

Потенціал розвитку

Левчук Анатолій Олександрович

2

129,2

Конкурентна перевага

Кондрашенко Сергій Володимирович

 

1

ІІ ступеня

126,2

Яскрава райдуга

Бондарська Катерина Миколаївна

2

123,6

Паливо ЄС

Багнюк Софія Михайлівна

3

123,2

Зацікавлені сторони

Каракай Ангеліна Владиславівна

 

1

ІІІ ступеня

123,2

Якість інформації

Орел Альона Володимирівна

2

122,8

Гвинтокрил

Жидких Ірина Олегівна,

Худяков Ілля Олександрович

3

114,0

Innovation Projects

Ігнатович Юрій Володимирович

4

113,7

WOW

Яворський Роман Тарасович

5

109,0

Управління проектами

Баран Катерина Василівна

6

108,6

CARPE DIEM

Онопрієнко Катерина Володимирівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг претендента на перемогу в Конкурсі секції «Інформаційні технології» визначався сумою балів отриманих за виступ на науково-практичній конференції (максимум 50 балів від одного члена галузевої конкурсної комісії). На підставі суми балів членів комісії визначався середній бал кожного учасника, що дозволило сформувати наступний рейтинг:

 

ДИПЛОМ

Кіль-кість балів

Шифр роботи

ПІБ

1

І ступеня

35,3

CRM ВНЗ

Зацепілова Дар’я Вячеславівна,

Сідорова Альона Сергіївна

 

1

ІІ ступеня

29,4

Залізничка

Харьковський Олександр Анатолійович,

Розсильний Микола Юрійович

2

28,8

Он-лайн замовлення

Данілова Ліліана Валеріївна

 

1

ІІІ ступеня

28,7

ЗУП6022018

Севастьянова Анастасія Віталіївна

2

27,0

Освітні проекти

Жолудь Аліна Віталіївна

3

24,1

SMART HOUSE

Лисинчук Світлана Вікторівна,

Кухта Ольга Ігорівна

Крім того, почесними грамотами в чотирьох номінаціях відзначено таких студентів:

 

ПОЧЕСНА

ГРАМОТА

(номінація)

Кіль-кість балів

Шифр роботи

ПІБ

Секція «Управління та адміністрування»

1

«Майстер презентації»  за найкраще представлення результатів досліджень

106,7

Проект логістика

Рудик Єлизавета Юріївна,

Ткач Тетяна Петрівна

2

«Молодий науковець»

за творчий підхід до вирішення наукової проблеми

105,6

Внутрішній голос

Рибалко Ірина Вікторівна

3

«Актуальність дослідження»

за розкриття актуальної теми  дослідження

103,0

Портфель проектів

Кирик Роман Степанович,

Абрамець Михайло Юрійович

Секція «Інформаційні технології»

1

«Лаконічність стилю»

за лаконічність розв’язання наукової проблеми

21,2

Командна робота

Коваленко Денис Васильович

Переможців, призерів та наукових керівників студентських конкурсних робіт привітали проректор з наукової роботи та інновацій Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, доктор економічних наук Андрій Бояр, голова секції «Управління та адміністрування», завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та управління проектами, доктор економічних наук, професор Наталія Павліха та голова секції «Інформаційні технології», завідувач кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, доктор технічних наук, професор Ігор Чумаченко. 

Члени галузевої конкурсної комісії виокремили основні моменти, на які варто звернути увагу при проведенні конкурсу наступного року. Так, одне з основних зауважень стосувалося підходів до оцінювання робіт й акцентувалася увага на необхідності уніфікації критеріїв. 

Учасники фінального етапу конкурсу та їхні наукові керівники подякували організаторам за високий рівень проведення інтелектуальних змагань. 

Вітаємо переможців Усеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності (спеціалізації) «Управління проектами та програмами» й бажаємо творчої наснаги,  професійного зростання та нових перемог!

Кафедра міжнародних економічних відносин та управління проектами

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

116 переглядів