Перейти до основного вмісту

Центр німецької мови - партнер Гете-Інституту

Діє з 2005 року на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

Організаційний керівник – Тарасюк Інна Василівна

Педагогічний керівник – Цісар Андрій Миколайович

ЩО ПРОПОНУЄ ЦЕНТР НІМЕЦЬКОЇ МОВИ?

Центр німецької мови є офіційним акредитованим партнером Німецького культурного центру „Goethe-Institut в Україні“ і пропонує усім зацікавленим вивчати німецьку мову на високому якісному рівні. Орієнтуючись на високий стандарт якості Goethe-Institut здійснює підвищення кваліфікації своїх викладачів, консультує з питань методики / дидактики та менеджменту мовних курсів. Курси в Центрі німецької мови орієнтовані на Загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти, розроблені Радою Європи.

МЕТОДИКА ВИКЛАДАННЯ

Двічі на рік (у вересні та в лютому) Центр німецької мови проводить набір слухачів на мовні курси на рівнях від А1 до С2, які передбачають 80 академічних годин за семестр. Щосеместру навчається близько 100 слухачів, а загальна їх кількість за час діяльності мовного Центру сягає понад півтори тисячі. Заняття проходять за комунікативною методикою, яку Goethe-Institut успішно практикує у цілому світі. Слухачі курсів за допомогою автентичних текстів, актуальної інформації та підручників з Німеччини здобувають знання із сучасної німецької мови, які можуть застосувати на практиці. Особливості викладання за комунікативною методикою: з першого ж заняття викладання на курсах здійснюється німецькою мовою; у навчанні застосовують сучасні технічні засоби; форми роботи на заняттях постійно змінюються: слухачі працюють усі разом, у групах або самостійно; стосунки між викладачем і слухачами вибудовуються на партнерських засадах; граматичний матеріал інтегрований у процес комунікативного навчання.

ВИКЛАДАЧІ

Усі викладачі Центру німецької мови мають вищу фахову освіту з германістики. Обов’язковою умовою викладання є  успішно складений мовний іспит на рівні С1 або С2 (Goethe-Zertifikat, Zentrale Oberstufenprüfung). Щороку викладачі Центру німецької мови беруть участь у чотирьох обов’язкових семінарах з підвищення кваліфікації, а також за бажанням у додаткових семінарах, вебінарах, проєктах. Окрім того, Goethe-Institut пропонує стипендії для стажування або навчання в Німеччині.

ІСПИТИ

Goethe-Institut є одним із засновників „Асоціації мовних екзаменаторів Європи“ (Association of Language Testers in Europe, ALTE). Двічі на рік на базі Центру німецької мови в Луцьку проводяться мовні іспити від Goethe-Institut на рівнях В1 та В2. Ці мовні сертифікати визнають в усьому світі і є надійним підтвердженням рівня володіння німецькою мовою.

Будемо раді спілкуванню з Вами!

branches