Перейти до основного вмісту
Ігор Коцан провів зустріч із новим головою спілки «Мости дружби в Україну»

15 жовтня відбулася зустріч ректора СНУ імені Лесі Українки Ігоря Коцана з новим головою cпілки «Мости дружби в Україну», випускником Лесиного вишу Олександром Міщанчуком.

До обговорення напрямів співпраці та реалізації нових проєктів між СНУ імені Лесі Українки та cпілкою «Мости дружби в Україну» також долучилися проректор з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами Анна Данильчук, проректор з науково-педагогічної і господарської роботи та матеріально-технічного забезпечення Василь Подляшаник, професор Віра Хайдемейєр, начальник відділу міжнародних зв’язків Марта Сидорук і працівник цього структурного підрозділу Олександр Міщук.

Варто зазначити, що співробітництво між університетом і спілкою «Мости дружби в Україну» триває понад 18 років. І неабияка заслуга в цьому колишнього голови спілки, почесного професора СНУ імені Лесі Українки Карла-Германа Крога. За цей період у Німеччині стажувалося чимало студентів волинського вишу, а також започатковано партнерські відносини із закладами вищої освіти Німеччини (Падеборнським університетом, Вищою технічною школою краю Ліппе). За сприяння спілки колектив університету знайшов нового друга та партнера – німецького політика, а нині почесного професора СНУ імені Лесі Українки Елмара Брока.

На початку зустрічі ректор Ігор Коцан та Олександр Міщанчук одразу відзначили, що всі нинішні програми зі студентського обміну та проєкти між університетом та спілкою будуть продовжені. Ігор Коцан, зі свого боку, запропонував нову ідею – сприяти та розширювати співпрацю між університетом та німецькими підприємствами на принципах концепції дуальної освіти, яку сьогодні впроваджують в Україні. Адже в Німеччині такий механізм співробітництва науки та бізнесу функціонує вже багато років і добре налагоджений.


Проректор з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами Анна Данильчук і начальник відділу міжнародних зав’язків Марта Сидорук обговорили з Олександром Міщанчуком головні вектори міжнародної співпраці університету, реалізовані проєкти та навчання іноземних студентів. 

У кінцевому результаті учасники зустрічі домовилися про деталізацію концепції проєкту і подальшу роботу зі створення центру дуальної освіти за участі німецьких підприємств на базі СНУ імені Лесі Українки. Зацікавлені у cпілці «Мости дружби в Україну» й у збільшенні кількості студентів, які володіють німецькою мовою та мають бажання взяти участь у програмі обміну. Саме над цими пріоритетами відтепер працюватимуть СНУ імені Лесі Українки та cпілка «Мости дружби в Україну».


Відділ зв’язків із громадськістю

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове

111 переглядів