Перейти до основного вмісту

CLEVER - центр мов та комп'ютерних технологій

Факультету іноземної філології

Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

Пропонує до Вашої уваги:

І. Курси іноземних мов:

-- англійська                               -- французька

-- іспанська                                -- українська та російська як іноземні

До навчання запрошуємо учнів 9-11 класів, студентів та викладачів, а також усіх слухачів, які бажають:

 • Покращити свої знання іноземної мови
 • Здобути навички говоріння/читання/письма
 • Систематизувати вивчений граматичний матеріал
 • Навчитися «чути» та розуміти мовлення
 • Розширити словниковий запас та опанувати новий лексичний матеріал
 • Вдосконалити вміння висловлювати свої думки іноземною мовою

Для вас ми пропонуємо:

 •  навчання в міні-групах по 4-6 осіб
 •  навчання в групах по 8-10 осіб
 •  індивідуальні заняття
 •  заняття по Skype

При формуванні груп враховуємо вік слухачів та стартовий рівень знань іноземної мови, визначений шляхом вступного тестування.

При завершенні двосеместрового курсу навчання видається сертифікат.

Тривалість навчання в групах варіюється від 30 до 60 чи 80 годин на семестр залежно від інтенсивності навчання.

ІІ. Складання міжнародних іспитів PTE General та PTE Young Learners

Центр CLEVER є офіційним центром міжнародного тестування у Волинській області. У нас ви можете підготуватися до тестів PTE General та PTE Young Learners (Pearson Test of English) та скласти їх згідно графіку (4 рази на рік), отримавши сертифікат про володіння англійською мовою міжнародного зразка. Pearson Test of English General входить до переліку тестів, оприлюдненому МОН України, результати яких можуть бути зараховані як оцінка ДПА з іноземної мови для учнів 9-х та 11-х класів. Учні 9-х класів, які вивчали іноземну мову на рівні стандарту, можуть зарахувати міжнародний іспит рівня А2 і вище, а для класів із поглибленим вивченням – В1 і вище. Учні 11-х класів, які вивчають іноземну мову за рівнем стандарт або академічним рівнем, можуть зарахувати міжнародний іспит рівня B-1 і вище, а для класів із поглибленим вивченням іноземних мов – В-2 і вище. 

Більше інформації про тести РТЕ можна знайти тут: http://ilac.com.ua/

В центрі CLEVER проведення міжнародного тестування та підготовку забезпечують два сертифікованих екзаменатора Вікторія Новак і Олена Даркевич.

З питань реєстрації на тести звертайтесь до адміністратора Інни Жолоб, тел. +380503783074

ІІІ. Підготовка до ЗНО і міжнародних тестів (зокрема PTE, Oxford exams, TOEFL та IELTS)

Викладачі, які мають багаторічний досвід роботи із різноплановими тестами, нададуть вам кваліфіковану допомогу в ознайомленні з типовими завданнями кожного тесту та вимогами до його успішного складання. Ви пройдете курс тренування, що охоплює всі необхідні для успішного складання тестів аспекти: читання, аудіювання, говоріння та письмо (із врахуванням специфіки окремого тесту, що вас цікавить).

ІV. Підготовка викладачів до здачі тесту рівня В2

Для викладачів ВУЗів, які розуміють важливість знання іноземних мов у сучасному світі, що відкриває неймовірні можливості для саморозвитку та професійного росту, проводимо поетапне навчання англійській мові, відповідно від стартового рівня до опанування мовою на рівні В2 (чи навіть вище – за бажанням).

Курс навчання включає оволодіння відповідним граматичним матеріалом, вивчення лексики й розширення словникового запасу, тренування аудіювання та говоріння. При наборі групи спільного професійного спрямування пропонуємо спеціалізоване тематичне навчання на рівнях В1 та В2.

По завершенню курсу навчання відповідного рівня видається сертифікат університету. За бажанням, в Центрі CLEVER можна скласти іспит Pearson Test of English General й отримати сертифікат міжнародного зразка, що підтверджує ваш рівень володіння англійською мовою.

V. Курси іноземних мов для студентів

Студентам пропонуємо курси розмовної англійської, французької та іспанської мов різних рівнів, які допоможуть збагатити словниковий запас, систематизувати вивчений граматичний матеріал та натренувати слухання та розуміння мовлення.

Використовуйте свої студентські роки для навчання, поглиблення знань і розширення кругозору! Знання іноземних мов завжди надасть вам переваги при працевлаштуванні, розширить освітні можливості (участь у закордонних програмах та стажуванні) та полегшить спілкування із друзями та колегами по всьому світу.

VI. Бізнес-курси іноземної мови

Вивчення ділової англійської мови проводиться індивідуально, в групах чи корпоративно для фірм, зацікавлених у навчанні своїх працівників, а також підприємців, менеджерів, керівників підприємств, програмістів, державних службовців й представників інших професій, які бажають:

 •  Розширити запас ділової лексики
 •  Навчитися вести переговори з партнерами
 •  Покращити навички ділового спілкування
 •  Вести ділові розмови по телефону
 •  Писати листи електронною поштою
 •  Працювати з діловою документацією на англійській мові
 •  Робити презентації на іноземній мові, тощо.

Наш бізнес-курс дозволить вам застосувати свої знання іноземної мови для кар’єрного зросту!

Успішно опанувати професійно-спрямовану англійську в Центрі CLEVER вам допоможуть сертифіковані викладачі бізнес-англійської, кваліфікація FTBE (First Certificate for Teachers of Business English) Вікторія Новак і Олена Даркевич. З нами ви також можете підготуватися до складання LCCI English for Business – екзамену London Chamber of Commerce and Industry, міжнародному кваліфікаційному іспиту, визнаному провідними університетами, найпрестижнішими роботодавцями та державними установами в понад 120 країнах світу.

VII. Усні та письмові переклади

На факультеті іноземної філології успішно функціонує бюро перекладів. Пропонуємо всі види усного та письмового перекладу з англійської, німецької та французької мов на українську та українських і російських матеріалів на англійську, французьку та німецьку мови й нотаріальне засвідчення перекладених документів.

Здійснюємо переклад:

 • текстів загальної тематики,
 • літературний переклад,
 • технічний переклад,
 • переклад ділових угод, статутів,
 • переклад дипломів, свідоцтв, довідок, сертифікатів та інших ділових паперів,
 • переклад меню для ресторанів, барів, кафе, тощо.

Звертайтеся до нашого Центру! Викладачі-перекладачі нададуть вам кваліфіковану допомогу з будь-якого питання.

VIII. Комп’ютерні курси

Центр CLEVER пропонує навчання на таких комп’ютерних курсах:

 •   Методики та технології використання інформаційно-комунікаційних технологій у сфері освіти
 •   Архітектура, ремонт і модернізація ПК
 •   Основи системного адміністрування та мережевої інженерії
 •   Операційні системи та основи інформаційної безпеки
 •   Основи створення веб-сайтів: HTML/CSS
 •   Веб-дизайн
 •   СMS Wordpress
 •   Основи веб-програмування та баз даних: PHP+MySql

Наші переваги:

– Зміст наших курсів завжди у тренді. Ми постійно удосконалюємо наші навчальні програми курсів та синхронізуємо їх зміст із найактуальнішими запитами компаній, що працюють у сфері ІТ.

– Краще один раз побачити, ніж десять разів почути. Ми не прихильники лекційних занять – усі здобуті знання ми відразу ж застосовуємо на практиці. Тільки реальні задачі, досвід та «живі приклади» і поради викладачів навчать вас усім тонкощам обраного напряму комп'ютерних курсів.

– 24/7. Ми забезпечимо вам максимальну повноту та доступність навчальних матеріалів у будь-який день тижня чи пору доби.

– Індивідуальний підхід та сучасне комп’ютерне забезпечення. Сучасна комп'ютерна техніка та доброзичлива атмосфера викладачів та слухачів допоможуть вам вирішити будь-яке питання на місці. Ми враховуємо індивідуальні особливості кожного слухача. Основне завдання викладача стати вашим помічником та консультантом.

Наш колектив – це висококваліфіковані молоді викладачі, які успішно поєднують наукову діяльність із вирішенням реальних практичних задач.

Завітайте до нас та переконайтеся самі!

 

Керівник Центру Clever – Новак Вікторія Русланівна

Контактні телефони: (097) 46 77 607; (050) 339 90 63

Більше дізнайтеся про нас на сайті clever.eenu.edu.ua

Learn more and BE CLEVER!

branches