Українська мова та література. Світова література 2021 р.

1 Управління проєктами силабус
2 Сучасні методики навчання силабус
3 Наукова комунікація іноземною мовою силабус
4 Теорія літератури силабус
5 Загальне мовознавство силабус
6 Порівняльне літературознавство силабус
7 Українська мова в професійному спілкуванні силабус
8 Сучасний літературний процес. силабус
9 Сучасний літературний процес силабус
10 Професійна майстерність викладача-філолога силабус
11 Українська література у світовому контексті силабус
12 Історія та прикладні аспекти українського мовознавства силабус
13 Українська мова в контексті навітніх наукових парадигм силабус

Студенти другого (магістерського) рівня дисципліни вільного вибору обирає в обсязі не менше як 23 кредити.

Вибір дисциплін магістрами здійснюється на весь період  навчання упродовж першого тижня навчання.

–  увійти на сторінку Переліку вибіркових дисциплін на сайті Університету та ознайомитися із описом запропонованих дисциплін;

– у вікні «ПС-Журнал успішності-Web» для авторизації користувача потрібно ввести своє прізвище як ім’я користувача та цифру «1» у полі «Пароль». Особистий пароль студент може змінити після першого входу до системи;

– перейшовши у системі до переліку вибіркових дисциплін, студент здійснює вибір, який система зберігає;

• упродовж усього періоду активності повідомлення з термінами електронного голосування студент може переобирати (змінювати перелік) дисципліни, які бажає вивчати.

Формування спеціалізованих груп для вивчення вибіркових дисциплін відбувається, враховуючи мінімальну чисельність студентів у групі – не менше як 7 осіб.

У разі неможливості формування спеціалізованої групи таким студентам надається змога здійснити повторний вибір у системі «ПС-Журнал успішності-Web» із переліку дисциплін, групи на вивчення яких уже сформовані. Повторний вибір навчальних дисциплін студенти здійснюють за вказаним вище алгоритмом.

Порівняльно-історичне та типологічне мовознавство 2021 - 2022 н.р.
Порівняльна фольклористика 2021 - 2022 н.р.
Методика складання та розв’язування тестів із української мови 2021 - 2022 н.р.
Тенденції нового історизму в українській літературі ХХ століття 2021 - 2022 н.р.
Мова і суспільство (соціолінгвістика) 2021 - 2022 н.р.
Леся Українка в контексті епох 2021 - 2022 н.р.
Новітня риторика: прийоми і стратегії 2021 - 2022 н.р.
Антиколоніальний дискурс української літератури, постколоніальні студії 2021 - 2022 н.р.
Література факту/нефікційна проза 2021 - 2022 н.р.
Український словотвір в історичному та ареальному аспектах 2021 - 2022 н.р.
Сучасна лінгвістика в контексті інтеграції наук 2021 - 2022 н.р.
Сучасні літературно-театральні студії 2021 - 2022 н.р.
Майстерня новітнього нестандартного уроку 2021 - 2022 н.р.
Українська лінгвістика: історія та новітні тенденції розвитку 2021 - 2022 н.р.
Зарубіжна література в оцінці українських письменників 2021 - 2022 н.р.
Україномовна література в Польщі 2021 - 2022 н.р.
Многоликість тексту. Рівневий аналіз художнього письма 2021 - 2022 н.р.
Література української діаспори 2021 - 2022 н.р.
Український переклад у системі міжкультурної комунікації 2021 - 2022 н.р.
Психоаналітична теорія і літературознавча практика 2021 - 2022 н.р.