Середня освіта. Українська мова та література. Світова література 2021 р.

1 Конфліктологія та девіантологія силабус
2 Сучасні методики навчання в середній школі силабус
3 Наукова комунікація іноземною мовою силабус

4 Теорія літератури силабус
5 Загальне мовознавство силабус
6 Порівняльне літературознавство силабус
7 Українська мова в професійному спілкуванні силабус
8 Сучасна література з методикою викладання силабус
9 Професійна майстерність учителя-словесника силабус
10 Українська література у світовому контексті силабус
11 Мовна освіта в контексті НУШ силабус
12 Науково-дослідна робота в школі силабус
13 Педагогічна практика силабус
14 Переддипломна практика силабус
  3. Атестація
15 Захист кваліфікаційної роботи

Студенти другого (магістерського) рівня дисципліни вільного вибору обирає в обсязі не менше як 23 кредити.

Вибір дисциплін магістрами здійснюється на весь період  навчання упродовж першого тижня навчання.

–  увійти на сторінку Переліку вибіркових дисциплін на сайті Університету та ознайомитися із описом запропонованих дисциплін;

– у вікні «ПС-Журнал успішності-Web» для авторизації користувача потрібно ввести своє прізвище як ім’я користувача та цифру «1» у полі «Пароль». Особистий пароль студент може змінити після першого входу до системи;

– перейшовши у системі до переліку вибіркових дисциплін, студент здійснює вибір, який система зберігає;

• упродовж усього періоду активності повідомлення з термінами електронного голосування студент може переобирати (змінювати перелік) дисципліни, які бажає вивчати.

Формування спеціалізованих груп для вивчення вибіркових дисциплін відбувається, враховуючи мінімальну чисельність студентів у групі – не менше як 7 осіб.

У разі неможливості формування спеціалізованої групи таким студентам надається змога здійснити повторний вибір у системі «ПС-Журнал успішності-Web» із переліку дисциплін, групи на вивчення яких уже сформовані. Повторний вибір навчальних дисциплін студенти здійснюють за вказаним вище алгоритмом.

1.1Порівняльно-історичне та типологічне мовознавство 2021 - 2022 н.р.
1.2 Порівняльна фольклористика 2021 - 2022 н.р.
1.3Методика складання та розв’язування тестів із української мови 2021 - 2022 н.р.
1.4Тенденції нового історизму в українській літературі ХХ століття 2021 - 2022 н.р.
2.1 Мова і суспільство (соціолінгвістика)» 2021 - 2022 н.р.
2.2Леся Українка в контексті епох 2021 - 2022 н.р.
2.3 Новітня риторика: прийоми і стратегії 2021 - 2022 н.р.
3.1Антиколоніальний дискурс української літератури, постколоніальні студії 2021 - 2022 н.р.
3.2Література факту / нефікційна проза 2021 - 2022 н.р.
3.3Український словотвір в історичному та ареальному аспектах 2021 - 2022 н.р.
4.1Сучасна лінгвістика в контексті інтеграції наук 2021 - 2022 н.р.
4.2 Сучасні літературно-театральні студії 2021 - 2022 н.р.
4.3Майстерня новітнього нестандартного уроку 2021 - 2022 н.р.
5.1Українська лінгвістика: історія та новітні тенденції розвитку 2022 - 20232 н.р.
5.2 Зарубіжна література в оцінці українських письменників 2022 - 2023 н.р.
5.3Україномовна література в Польщі 2022 - 2023 н.р.
5.4Многоликість тексту. Рівневий аналіз художнього письма 2022 - 2023 н.р.
6.1Література української діаспори 2022 - 2023 н.р.
6.2Український переклад у системі міжкультурної комунікації 2022 - 2023 н.р.
6.3Психоаналітична теорія і літературознавча практика 2022 - 2023 н.р.

Середня освіта. Українська мова та література. Світова література 2021 р.

Чинність
Чинна
Курс навчання

2021-2022 н. р. - 1 курс