Середня освіта. Історія, правознавство 2021 р.

1 Українська мова (за професійним спрямуванням) силабус
25 Історія країн Західної Європи та Північної Америки нового часу силабус
26 Історія України нового часу силабус
27 Історія країн Східної Європи середніх віків та нового часу силабус
28 Історія країн Центральної, Південної Європи середніх віків та нового часу силабус
29 Історичне краєзнавство силабус
30 Методика навчання історії силабус
31 Новітня історія України силабус
32 Нова і новітня історія країн Азії, Африки, Латинської Америки силабус
33 Сучасна історія країн Центральної, Східної та Південної Європи силабус
34 Сучасна історія країн Західної Європи та Північної Америки силабус
35 Державно-правова система України доби незалежності силабус
36 Історія світової культури силабус
37 Курсова робота з історії та методики її навчання силабус
38 Курсова робота з правознавства та методики його навчання силабус
39 Архелогічна практика (з виїздом) силабус
40 Історико-краєзнавча практика силабус
41 Переддипломна практика силабус
42 Психолого-педагогічна практика силабус
43 Підготовка до комплексного кваліфікаційного іспиту силабус
3. Атестація
44 Комплексний кваліфікаційний іспит програма/
силабус

Студент першого (бакалаврського) рівня дисципліни вільного вибору обирає в обсязі:

- на основі повної загальної середньої освіти – не менше як 60 кредитів;

- на основі молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра із терміном навчання 2 роки – не менше як 30 кредитів;

- на основі молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра із терміном навчання 3 роки – не менше як 45 кредитів.

Вибір і подальший запис у спеціалізовані групи для вивчення дисциплін із Каталогу студентами складається з таких етапів:

– упродовж квітня студенти денної та заочної форм навчання здійснюють вибір дисциплін у системі «ПС-Журнал успішності-Web». Тривалість етапу – не менше як два тижні.

– увійти на сторінку Переліку вибіркових дисциплін на сайті Університету та ознайомитися із описом запропонованих дисциплін;

– обрання та реєстрація для вивчення обраних дисциплін здійснюється у системі «ПС-Журнал успішності-Web»;

– у вікні «ПС-Журнал успішності-Web» для авторизації користувача потрібно ввести своє прізвище як ім’я користувача та номер індивідуального навчального плану як пароль (при вступі на основі молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра використовувати своє прізвище як ім’я користувача та цифру «1» у полі «Пароль»). Особистий пароль студент може змінити після першого входу до системи;

– упродовж усього періоду активності повідомлення з термінами електронного вибору студент може переобирати (змінювати перелік) дисципліни, які бажає вивчати.

Формування спеціалізованих груп для вивчення вибіркових дисциплін відбувається, враховуючи мінімальну чисельність студентів у групі – не менше як 15 осіб.

У разі неможливості формування спеціалізованої групи студентам надається можливість здійснити повторний вибір у системі «ПС-Журнал успішності-Web» із переліку дисциплін, групи на вивчення яких уже сформовані.

Повторний вибір навчальних дисциплін студенти здійснюють за вказаним вище алгоритмом.

Середня освіта. Історія, правознавство 2021 р.

Чинність
Чинна
Курс навчання

2021-2022 н. р. - 1 курс