Середня освіта. Фізика 2021 р.

1 Україна в європейському історичному та культурному контекстах силабус
40 Обчислювальна практика силабус
41 Педагогічна практика з фізики силабус
3. Атестація
42 Комплексний державний екзамен з фізики та інформатики та методик їх навчання програма/
силабус

Студент першого (бакалаврського) рівня дисципліни вільного вибору обирає в обсязі:

- на основі повної загальної середньої освіти – не менше як 60 кредитів;

- на основі молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра із терміном навчання 2 роки – не менше як 30 кредитів;

- на основі молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра із терміном навчання 3 роки – не менше як 45 кредитів.

Вибір і подальший запис у спеціалізовані групи для вивчення дисциплін із Каталогу студентами складається з таких етапів:

– упродовж квітня студенти денної та заочної форм навчання здійснюють вибір дисциплін у системі «ПС-Журнал успішності-Web». Тривалість етапу – не менше як два тижні.

– увійти на сторінку Переліку вибіркових дисциплін на сайті Університету та ознайомитися із описом запропонованих дисциплін;

– обрання та реєстрація для вивчення обраних дисциплін здійснюється у системі «ПС-Журнал успішності-Web»;

– у вікні «ПС-Журнал успішності-Web» для авторизації користувача потрібно ввести своє прізвище як ім’я користувача та номер індивідуального навчального плану як пароль (при вступі на основі молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра використовувати своє прізвище як ім’я користувача та цифру «1» у полі «Пароль»). Особистий пароль студент може змінити після першого входу до системи;

– упродовж усього періоду активності повідомлення з термінами електронного вибору студент може переобирати (змінювати перелік) дисципліни, які бажає вивчати.

Формування спеціалізованих груп для вивчення вибіркових дисциплін відбувається, враховуючи мінімальну чисельність студентів у групі – не менше як 15 осіб.

У разі неможливості формування спеціалізованої групи студентам надається можливість здійснити повторний вибір у системі «ПС-Журнал успішності-Web» із переліку дисциплін, групи на вивчення яких уже сформовані.

Повторний вибір навчальних дисциплін студенти здійснюють за вказаним вище алгоритмом.

Середня освіта. Фізика 2021 р.

Чинність
Чинна
Курс навчання

2021-2022 н. р. - 1 курс

Галузь знань

01 Освіта / Педагогіка

Кваліфікація

Освітня кваліфікація: Бакалавр середньої освіти зі спеціалізації "Середня освіта. Фізика"

Професійна кваліфікація: Вчитель фізики, інформатики закладу загальної середньої освіти для базової школи

Форма навчання
Денна
Рівень
Перший (бакалаврський) рівень
Кількість кредитів

Рівень кваліфікації відповідно до Національної рамки кваліфікацій, Європейської рамки кваліфікацій для навчання впродовж життя

Шостий рівень національної рамки кваліфікацій (перший цикл Рамки кваліфікацій Європейського простору вищої освіти, шостий рівень Європейської рамки кваліфікацій для навчання впродовж життя)

Спеціальність

014 Середня освіта (Фізика)

Можливість працевлаштування

Особа, яка здобула ступінь бакалавра за спеціальністю 014 Середня освіта (Фізика) може займатися наступними видами економічної діяльності:

- вчительська діяльність у загальноосвітніх навчальних закладах І—ІІ ступенів;

- підвищення кваліфікації, подальша підготовка і перепідготовка педагогічних кадрів.

Фахівець здатний виконувати зазначену професійну роботу відповідно до класифікатора професій ДК 003:2010 та постанови про внесення змін до Переліку посад педагогічних працівників (2021 р.):

Вчитель закладу загальної середньої освіти:

вчитель фізики базової школи;

вчитель інформатики базової школи.

Унікальність і регіональна специфіка

ОП Середня освіта. Фізика увібрала в себе традиції двох наукових шкіл професорів Л.Р. Калапуші («Дидактичні функції методів фізичної науки») та Г.Є. Давидюка («Фізика структурних дефектів у напівпровідниках»). Це дозволило раціоналізувати структуру й зміст ОП та ефективно реалізувати навчально-методичний та фундаментально-прикладний напрямки підготовки здобувачів вищої освіти.

Освітня програма забезпечує оволодіння методами сучасних педагогічних технологій; фундаментальну підготовку з фахових дисциплін (фізики та інформатики) надає можливість студентам отримати розширену кваліфікацію; адаптуватись до актуальних потреб регіону і гнучких вимог ринку праці.

Здобувачі освіти за ОП можуть отримати міжнародний досвід шляхом реалізації програми «Подвійний диплом». У рамках цієї програми студенти мають можливість паралельно і безоплатно здобувати освітній ступінь бакалавра в Гуманітарно-природничому університеті імені Яна Длугоша в Ченстохові (Польща).

Гарант освітньої програми, контактна особа
Зауваження та пропозиції стейкхолдерів
fti@vnu.edu.ua