Прикладна фізика та наноматеріали 2021 р.

1 Україна в європейському історичному та культурному контекстах силабус
3. Атестація
39 Атестаційний іспит з прикладної фізики та наноматеріалів програма/
силабус

Студент першого (бакалаврського) рівня дисципліни вільного вибору обирає в обсязі:

- на основі повної загальної середньої освіти – не менше як 60 кредитів;

- на основі молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра із терміном навчання 2 роки – не менше як 30 кредитів;

- на основі молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра із терміном навчання 3 роки – не менше як 45 кредитів.

Вибір і подальший запис у спеціалізовані групи для вивчення дисциплін із Каталогу студентами складається з таких етапів:

– упродовж квітня студенти денної та заочної форм навчання здійснюють вибір дисциплін у системі «ПС-Журнал успішності-Web». Тривалість етапу – не менше як два тижні.

– увійти на сторінку Переліку вибіркових дисциплін на сайті Університету та ознайомитися із описом запропонованих дисциплін;

– обрання та реєстрація для вивчення обраних дисциплін здійснюється у системі «ПС-Журнал успішності-Web»;

– у вікні «ПС-Журнал успішності-Web» для авторизації користувача потрібно ввести своє прізвище як ім’я користувача та номер індивідуального навчального плану як пароль (при вступі на основі молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра використовувати своє прізвище як ім’я користувача та цифру «1» у полі «Пароль»). Особистий пароль студент може змінити після першого входу до системи;

– упродовж усього періоду активності повідомлення з термінами електронного вибору студент може переобирати (змінювати перелік) дисципліни, які бажає вивчати.

Формування спеціалізованих груп для вивчення вибіркових дисциплін відбувається, враховуючи мінімальну чисельність студентів у групі – не менше як 15 осіб.

У разі неможливості формування спеціалізованої групи студентам надається можливість здійснити повторний вибір у системі «ПС-Журнал успішності-Web» із переліку дисциплін, групи на вивчення яких уже сформовані.

Повторний вибір навчальних дисциплін студенти здійснюють за вказаним вище алгоритмом.

Прикладна фізика та наноматеріали 2021 р.

Чинність
Чинна
Курс навчання

2021-2022 н. р. - 1 курс

Галузь знань

10 Природничі науки

Кваліфікація

Освітня кваліфікація: Бакалавр прикладної фізики та наноматеріалів

Професійна кваліфікація: Технічний фахівець в галузі прикладних наук та техніки

Форма навчання
Денна
Рівень
Перший (бакалаврський) рівень
Кількість кредитів

Рівень кваліфікації відповідно до Національної рамки кваліфікацій, Європейської рамки кваліфікацій для навчання впродовж життя

Шостий рівень національної рамки кваліфікацій (перший цикл Рамки кваліфікацій Європейського простору вищої освіти, шостий рівень Європейської рамки кваліфікацій для навчання впродовж життя)

Спеціальність

105 – Прикладна фізика та наноматеріали

Можливість працевлаштування

Відповідно до класифікатора професій ДК 003:2010 фахівці, які засвоїли дану освітньо-професійну програму, здатні виконувати зазначену професійну роботу:

31 Технічні фахівці в галузі прикладних наук та техніки

311 Технічні фахівці в галузі фізичних наук та техніки

3111 Лаборанти та техніки, пов’язані з хімічними та фізичними дослідженнями

3119 Інші технічні фахівці в галузі фізичних наук та техніки

Унікальність і регіональна специфіка

Особливістю освітньої програми є можливість навчання здобувачів освіти за програмою «Подвійний диплом» на спеціальності «Нанотехнологія» в Природничо-гуманітарному університеті імені Яна Длугоша в Ченстоховій (Польща).

Програма містить перелік ОК успішне засвоєння яких сприяє формуванню базових навичок для здійснення наукових досліджень за пріоритетними напрямками розвитку науки і техніки України та європейського дослідницького простору; забезпечує підготовку висококваліфікованих фахівців для роботи в фізико-технологічному секторі, що передбачає використання наукомістких технологій.

Гарант освітньої програми, контактна особа
Зауваження та пропозиції стейкхолдерів
fti@vnu.edu.ua