Практична психологія (психологічне консультування та психотерапія) 2021 р.

1. 1. Цикл загальної підготовки
1 Управління проєктами силабус
2 Наукова комунікація іноземною мовою силабус
3 Українська мова як іноземна силабус
4 Психологія здоров`я та ортобіозу особистості силабус
5 Психологія особистісної події силабус
6 Психологія безпеки особистості силабус
2. 2. Цикл професійної підготовки
7 Дослідницькі методи в різних галузях практичної психології силабус
8 Психологічний супровід осіб з обмеженими можливостями силабус
9 Моделі психоконсультативної та психотерапевтичної практики силабус
10 Психологічне консультування клієнтів різних категорій силабус
11 Реабілітаційна психологія силабус
12 Психологія життєвих криз та кризове консультування силабус
13 Дизайн психологічного дослідження силабус

Студенти другого (магістерського) рівня дисципліни вільного вибору обирає в обсязі не менше як 23 кредити.

Вибір дисциплін магістрами здійснюється на весь період  навчання упродовж першого тижня навчання.

–  увійти на сторінку Переліку вибіркових дисциплін на сайті Університету та ознайомитися із описом запропонованих дисциплін;

– у вікні «ПС-Журнал успішності-Web» для авторизації користувача потрібно ввести своє прізвище як ім’я користувача та цифру «1» у полі «Пароль». Особистий пароль студент може змінити після першого входу до системи;

– перейшовши у системі до переліку вибіркових дисциплін, студент здійснює вибір, який система зберігає;

• упродовж усього періоду активності повідомлення з термінами електронного голосування студент може переобирати (змінювати перелік) дисципліни, які бажає вивчати.

Формування спеціалізованих груп для вивчення вибіркових дисциплін відбувається, враховуючи мінімальну чисельність студентів у групі – не менше як 7 осіб.

У разі неможливості формування спеціалізованої групи таким студентам надається змога здійснити повторний вибір у системі «ПС-Журнал успішності-Web» із переліку дисциплін, групи на вивчення яких уже сформовані. Повторний вибір навчальних дисциплін студенти здійснюють за вказаним вище алгоритмом.