Підприємництво, торгівля та біржова діяльність 2021 р.

1 Україна в європейському історичному та культурному контекстах силабус
25 Планування та контроль у підпр-кій, торгів. та біржовій діяльності силабус
26 Бізнес-планування і фандрайзинг (трнніг-курс) силабус
27 Підприємництво та бізнес-культура силабус
28 Експертна оцінка товарів і послуг в підприєсницькій, торгівельній та біржовій діяльності силабус
29 Курсова робота з економіки та організації торгівлі силабус
30 Курсова робота з бізнес-планування і файндрайзингу, інноваційного та соціального підприємництва силабус
31 Інноваційне та соціальне підприємництво силабус
32 Бізнес-аналітика силабус
33 Економіка та організація торгівлі силабус
34 Організація біржової діяльності силабус
35 Безпека діяльності підприємницьких торгівельних та біржовий структур силабус
36 Нормативно-правове забезпеченняня підприємництва, торгівлі та біржової діяльності силабус
37 Організація ЗЕД силабус
38 Організаційне проектування підприємних, торгівельних та біржових структур силабус
39 Інтернет-трейдинг силабус
40 Комерційна діяльність силабус
3. Атестація
41 Атестаційний екзамен програма/
силабус

Студент першого (бакалаврського) рівня дисципліни вільного вибору обирає в обсязі:

- на основі повної загальної середньої освіти – не менше як 60 кредитів;

- на основі молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра із терміном навчання 2 роки – не менше як 30 кредитів;

- на основі молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра із терміном навчання 3 роки – не менше як 45 кредитів.

Вибір і подальший запис у спеціалізовані групи для вивчення дисциплін із Каталогу студентами складається з таких етапів:

– упродовж квітня студенти денної та заочної форм навчання здійснюють вибір дисциплін у системі «ПС-Журнал успішності-Web». Тривалість етапу – не менше як два тижні.

– увійти на сторінку Переліку вибіркових дисциплін на сайті Університету та ознайомитися із описом запропонованих дисциплін;

– обрання та реєстрація для вивчення обраних дисциплін здійснюється у системі «ПС-Журнал успішності-Web»;

– у вікні «ПС-Журнал успішності-Web» для авторизації користувача потрібно ввести своє прізвище як ім’я користувача та номер індивідуального навчального плану як пароль (при вступі на основі молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра використовувати своє прізвище як ім’я користувача та цифру «1» у полі «Пароль»). Особистий пароль студент може змінити після першого входу до системи;

– упродовж усього періоду активності повідомлення з термінами електронного вибору студент може переобирати (змінювати перелік) дисципліни, які бажає вивчати.

Формування спеціалізованих груп для вивчення вибіркових дисциплін відбувається, враховуючи мінімальну чисельність студентів у групі – не менше як 15 осіб.

У разі неможливості формування спеціалізованої групи студентам надається можливість здійснити повторний вибір у системі «ПС-Журнал успішності-Web» із переліку дисциплін, групи на вивчення яких уже сформовані.

Повторний вибір навчальних дисциплін студенти здійснюють за вказаним вище алгоритмом.

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність 2021 р.

Чинність
Чинна
Курс навчання

2021-2022 н. р. - 1 курс