Історія, європеїстика, археологія 2021 р.

1 Українська мова (за професійним спрямуванням) силабус
2 Іноземна мова (за професійним спрямуванням) силабус
3 Філософія силабус
4 Інформаційні технології в галузі знань силабус
5 Творчий феномен Лесі Українки силабус
6 Українська етнологія силабус
7 Вступ до спеціальності силабус
8 Історичне краєзнавство силабус
9 Педагогіка силабус
10 Етнологія силабус
11 Археологія силабус
12 Історія первісного суспільства та Стародавнього Сходу силабус
13 Давня та середньовічна історія України силабус
14 Історія Стародавньої Греції та Риму силабус
15 Спеціальні історичні дисципліни силабус
16 Історія середніх віків країн Західної Європи силабус
17 Історія України нового часу силабус
18 Історія країн Центрально-Східної Європи середніх віків та нового часу силабус
19 Історія української культури силабус
3. Атестація
39 Атестаційний іспит програма/
силабус

Студент першого (бакалаврського) рівня дисципліни вільного вибору обирає в обсязі:

- на основі повної загальної середньої освіти – не менше як 60 кредитів;

- на основі молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра із терміном навчання 2 роки – не менше як 30 кредитів;

- на основі молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра із терміном навчання 3 роки – не менше як 45 кредитів.

Вибір і подальший запис у спеціалізовані групи для вивчення дисциплін із Каталогу студентами складається з таких етапів:

– упродовж квітня студенти денної та заочної форм навчання здійснюють вибір дисциплін у системі «ПС-Журнал успішності-Web». Тривалість етапу – не менше як два тижні.

– увійти на сторінку Переліку вибіркових дисциплін на сайті Університету та ознайомитися із описом запропонованих дисциплін;

– обрання та реєстрація для вивчення обраних дисциплін здійснюється у системі «ПС-Журнал успішності-Web»;

– у вікні «ПС-Журнал успішності-Web» для авторизації користувача потрібно ввести своє прізвище як ім’я користувача та номер індивідуального навчального плану як пароль (при вступі на основі молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра використовувати своє прізвище як ім’я користувача та цифру «1» у полі «Пароль»). Особистий пароль студент може змінити після першого входу до системи;

– упродовж усього періоду активності повідомлення з термінами електронного вибору студент може переобирати (змінювати перелік) дисципліни, які бажає вивчати.

Формування спеціалізованих груп для вивчення вибіркових дисциплін відбувається, враховуючи мінімальну чисельність студентів у групі – не менше як 15 осіб.

У разі неможливості формування спеціалізованої групи студентам надається можливість здійснити повторний вибір у системі «ПС-Журнал успішності-Web» із переліку дисциплін, групи на вивчення яких уже сформовані.

Повторний вибір навчальних дисциплін студенти здійснюють за вказаним вище алгоритмом.

Історія, європеїстика, археологія 2021 р.

Чинність
Чинна
Курс навчання

2021-2022 н. р. - 1 курс