Фізична культура і спорт 2021 р.

1 Наукова комунікація іноземною мовою силабус
2 Методологія та організація наукових досліджень у фізичному вихованні та спорті силабус
3 Проєктний менеджмент силабус
4 Фізична рекреація силабус
5 Сучасна система організації  олімпійського, професійного та неолімпійського спорту силабус
6 Теорія і методика викладання фізичного виховання у закладах вищої освіти силабус
7 Кінезіологія силабус
8 Тренувальний процес та методи його оптимізації силабус
9 Професійна діяльність фахівця у галузі фізичної культури і спорту силабус
10 Організація та управління  спортивно-масовою роботою силабус
11 Прогнозування і моделювання у спорті силабус
12 Педагогічна практика у закладах вищої освіти силабус
13 Переддипломна практика силабус
3.  Атестація
14 Атестаційний екзамен програма/
силабус
15 Кваліфікаційна робота

Cтудент обирає дисципліни в обсязі, що зазначений у навчальному плані, для варіативного складника конкретного семестру (року). При цьому студент має право обирати навчальні дисципліни, що запропоновані для інших освітньо-професійних програм і рівнів, або певну сертифікатну програму, яка реалізується в Університеті, і в інших закладах вищої освіти (зокрема, закордонних), відповідно до реалізації права на академічну мобільність здобувачів вищої освіти.

Студенти другого (магістерського) рівня дисципліни вільного вибору обирає в обсязі не менше як 23 кредити.

Вибір дисциплін магістрами здійснюється на весь період  навчання упродовж першого тижня навчання.

–  увійти на сторінку Переліку вибіркових дисциплін на сайті Університету та ознайомитися із описом запропонованих дисциплін;

– у вікні «ПС-Журнал успішності-Web» для авторизації користувача потрібно ввести своє прізвище як ім’я користувача та цифру «1» у полі «Пароль». Особистий пароль студент може змінити після першого входу до системи;

– перейшовши у системі до переліку вибіркових дисциплін, студент здійснює вибір, який система зберігає;

• упродовж усього періоду активності повідомлення з термінами електронного голосування студент може переобирати (змінювати перелік) дисципліни, які бажає вивчати.

Формування спеціалізованих груп для вивчення вибіркових дисциплін відбувається, враховуючи мінімальну чисельність студентів у групі – не менше як 7 осіб.

У разі неможливості формування спеціалізованої групи таким студентам надається змога здійснити повторний вибір у системі «ПС-Журнал успішності-Web» із переліку дисциплін, групи на вивчення яких уже сформовані. Повторний вибір навчальних дисциплін студенти здійснюють за вказаним вище алгоритмом.

Фізична культура і спорт 2021 р.

Чинність
Чинна
Курс навчання

2021-2022 н. р. - 1 курс