![Перемога у змаганнях із шашок – у факультету культури та мистецтв Перемога у змаганнях із шашок – у факультету культури та мистецтв](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/dsc_0480.jpg?itok=aYChhqIs)
Упродовж 21–23 жовтня в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбулися змагання із шашок серед збірних вишу, у яких взяло участь 12 команд.
За результатами турніру І місце вибороли спудеї факультету культури і мистецтв Олександр Федчик (ІІІ курс) та Олена Леміш (І курс). На 2-й сходинці – факультет інформаційних систем, фізики та математики (Олександр Горайчук (І курс), Анастасія Приймак (ІІІ курс)). На 3-й – географічний факультет (Олександр Семенюк, Катерина Силивонюк (ІV курс)).
Головний суддя змагань – доцент кафедри здоров'я і фізичної культури Олександр Малімон.
Відділ зв’язків із громадськістю
При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове
199 views