![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/12325273_1567114186937158_1411198573_n.jpg?itok=XGKIQtlq)
На кафедрі образотворчого мистецтва в рамках тижня інституту мистецтв відбувся майстер-клас із писанкарства. Старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Галина Вахрамєєва ознайомила присутніх з традиціями та нинішнім розвитком цього давнього виду декоративного мистецтва України.
У затишній атмосфері кабінету декоративно-прикладного мистецтва учасники майстер-класу мали змогу створити власну писанку в традиційній восковій техніці.
Інститут мистецтв
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело
95 views