![хіміки](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-04/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2023-04-12_10-00-25-092.jpg?itok=3_Q_AMvW)
12 квітня на факультет хімії, екології та фармації завітала учениця 8 класу Голобського ліцею Дарина Михальчук. Дарина – слухачка секції «Хімія» заочної школи комунальної установи «Волинська обласна Мала академія наук». Хімія як наука її дуже цікавить і захоплює, тому і вирішила завітати на факультет.
![хіміки](/sites/default/files/inline-images/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2023-04-12_19-10-13-088.jpg)
Цікава екскурсія навчальними та науковими лабораторіями неабияк вразила ученицю. Різноманіття всіляких приладів, хімічного посуду змотивувало Дарину поглиблювати знання з хімії, а можливість самостійно попрацювати в лабораторії, провести хімічні експерименти ще більше надихнуло ученицю.
Світлана КОРОЛЬЧУК,
заступник декана факультету хімії,
екології та фармації з виховної роботи
354 views