![журналісти](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-03/IMG_7904.jpg?itok=yDdQ9Sf5)
23 березня у гості до студентів Волинського національного університету імені Лесі Українки завітав Андрій Собуцький, член Національної спілки журналістів, голова комітету комунікацій та зв’язків із ЗМІ Волинської асоціації футзалу, журналіст і піарник.
![журналісти](/sites/default/files/inline-images/IMG_7765.jpg)
![журналісти](/sites/default/files/inline-images/IMG_7779.jpg)
Зустріч відбулася в межах курсу «Пресслужби», який вивчають студенти групи Журн-16. Аби не переривати захід на ймовірні повітряні тривоги, захід організували в одному з укриттів Університету.
![журналісти](/sites/default/files/inline-images/IMG_7835.jpg)
![журналісти](/sites/default/files/inline-images/IMG_7838_0.jpg)
Андрій Собуцький поділився зі студентами досвідом, розповів про нюанси галузі та дав слушні поради майбутнім журналістам. «Ви змушені розвиватися, бо журналістика і пресслужби не стоять на місці», – резюмував він.
![журналісти](/sites/default/files/inline-images/IMG_7894_0.jpg)
Відзначимо, що студенти мали змогу поставити цікаві й інколи провокативні питання Андрієві Петровичу. Першокурсники після заходу розповіли, що зустріч була дуже цікавою, позитивною й інформативною, а Андрій Собуцький – дуже приємна людина.
Юлія СМАЛЬ
Автор фото: Дар'я ПАНОВА