![студрада](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-01/8d613820-d1eb-4f2b-896f-0f0bdcfe8eb9.jpg?itok=TgnvNRMD)
Проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна поспілкувалася з представниками Студентської ради Волинського національного університету імені Лесі Українки. Зустріч відбулася 26 січня в бібліотеці закладу.
Присутні обговорили питання, які найбільше хвилюють молодь, як-от: посилення ролі студентського самоврядування у моніторингу якості надання освітніх послуг і взаємодії між керівництвом Університету та здобувачами вищої освіти; організацію навчального процесу, підготовку студентів; нормативно-правову базу, зокрема Положення про порядок і процедури вирішення конфліктних ситуацій у ВНУ імені Лесі Українки, виховну роботу тощо. Також студентів цікавило питання нарахування соціальних, академічних й іменних стипендій.
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/34a0ff86-3857-4ce4-a56b-cd58de8a6b2e.jpg)
На завершення зустрічі проректор Наталія Благовірна наголосила, що повномасштабна війна стала неабияким викликом для всіх українців, який, однак, згуртував їх ще більше, зокрема й молодь. «Сьогодні приємно констатувати, що студентський актив нашого Університету миттєво відреагував на нові виклики й активно включився у волонтерський рух, підтримку Збройних сил України, демонструючи солідарність у щоденній праці. Усі ці зусилля не лише засвідчили ваші дієві лідерські якості, а й рішучість, сміливість, одночасну зрілу та виважену позицію. Адже відчувати бажання діяти, допомагати, щось покращувати, змінювати, це найперше – брати на себе відповідальність, і це дуже цінно», – підсумувала проректор.
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/91a3eec7-4ce5-4d85-83ec-bcb90d9d1ba7.jpg)
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/4499844f-84c0-42d9-8e99-9adc51c87a91.jpg)
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/309a2372-7a1f-4082-b542-aa7d5c04a3c1.jpg)
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/ae164858-2d8f-4ba6-9383-948c97940da8.jpg)
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/b4dd9752-77f7-48bc-8d89-e101a2315826.jpg)
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/faeda3c6-c33d-4f07-b7b5-b9bf97a7da56.jpg)
![зустріч](/sites/default/files/inline-images/ef33dc2e-adcc-417c-af86-63c034ed66e8.jpg)
Відділ інформаційної політики