Skip to main content
Навчальний корпус D (навчальний корпус №4)

D

Корпус D спроектував архітектор Василь Маловіца у 1970-х роках. Спочатку  це був будинок політосвіти, 1991 року його передано університету як навчальний корпус.

Сьогодні тут функціонують Факультет історії, політології та національної безпеки , музеї археології, етнографії Волині та Полісся, а також спеціалізована бібліотека.

D

D

D

 

Факультет історії, політології та національної безпеки

D

Факультет розташований в окремому навчальному корпусі, де розміщено: 16 навчальних аудиторій; 2 комп’ютерні зали, оснащені сучасними комп’ютерами; Музей етнографії Волині та Полісся; Музей археології; Аналітичний центр; читальний зал; конференц-зала та креативний «Простір ідей». Навчальні заняття супроводжуються мультимедійними комплексами. На факультеті є Wi-Fi доступ до мережі Інтернет.

Основу професорсько-викладацького складу факультету складають 55 штатних науково-педагогічних працівників. З них 53 мають наукові ступені та вчені звання (якісний показник професорсько-викладацького складу – 97%). Організацію наукової та навчально-методичної роботи факультету забезпечують 20 докторів наук. Навчальний процес забезпечують професори, відомі не тільки в Україні, а й далеко за кордоном. На факультеті навчається 750 студентів, з них 645 денної форми навчання та 105 – заочної.

D

D

D

D

D

м. Луцьк, вул. Шопена, 24

Факультет історії, політології та національної безпеки, актова зала факультету історії, політології та національної безпеки

Інфраструктура