![Психолого-педагогічна практика майбутніх словесників-україністів](/sites/default/files/styles/width_862/public/2021-12/4_1.jpg?itok=0moOZgDb)
Обов’язковий елемент освітньо-професійної підготовки студентів факультету філології та журналістики – навчальна психолого-педагогічна практика, один із важливих компонентів формування загальних і фахових компетентностей майбутніх педагогів.
![Психолого-педагогічна практика майбутніх словесників-україністів](/sites/default/files/inline-images/1_13.jpg)
![Психолого-педагогічна практика майбутніх словесників-україністів](/sites/default/files/inline-images/2_25.jpg)
Практика відіграє важливу роль у становленні майбутнього спеціаліста, уможливлює формування професійних умінь і навичок організації освітнього процесу на уроці, особистісної готовності до роботи вчителем української мови та літератури, до виконання функцій класного керівника, проведення навчально-виховних заходів у сучасній школі, прагнення до безперервного пошуку, постійної творчості.
![Психолого-педагогічна практика майбутніх словесників-україністів](/sites/default/files/inline-images/3_22.jpg)
Із 1 вересня 2021 року студенти проходили практику в комунальному закладі «Луцька ЗОШ І – ІІІ ступенів № 19». У зв’язку з тимчасовим переходом на дистанційну форму навчання та з карантинними обмеженнями в закладах загальної середньої освіти м. Луцька, базах психолого-педагогічної практики, з 21 жовтня 2021 року студенти продовжили проходження практики за місцем проживання.
![Психолого-педагогічна практика майбутніх словесників-україністів](/sites/default/files/inline-images/5_18.jpg)
Практиканти продемонстрували сформованість професійних умінь, відповідальне ставлення до покладених на них обов’язків, уміння працювати з учнями, налагоджувати навчальну комунікацію, враховувати психологічні особливості школярів і мікроклімат у класі під час навчальної та виховної роботи, бути лідером в освітньому процесі.
![Психолого-педагогічна практика майбутніх словесників-україністів](/sites/default/files/inline-images/7_9.jpg)
Студенти поділилися своїми враженнями про практику: https://www.youtube.com/watch?v=nyx0R1Ze5YU&t=6s
Руслана ОМЕЛЬКОВЕЦЬ,
факультет філології та журналістики