![Відбувся круглий стіл «Підготовка майбутнього вчителя фізичної культури до роботи в НУШ: візія, теорія, практика»](/sites/default/files/styles/width_862/public/2021-10/IMG_20211029_071322.jpg?itok=q0eBImuF)
Доброю традицією стала зустріч усіх зацікавлених сторін для спільного обговорення освітньої програми «Середня освіта. Фізична культура».
Захід, який відбувся на факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я – це відповідь на сучасні процеси реформування усіх сфер освіти, намагання знайти спільні та дотичні вектори діяльності середньої та вищої шкіл.
![Відбувся круглий стіл «Підготовка майбутнього вчителя фізичної культури до роботи в НУШ: візія, теорія, практика»](/sites/default/files/inline-images/clipboard_image_e8b26a06d291f1e2.jpg)
![Відбувся круглий стіл «Підготовка майбутнього вчителя фізичної культури до роботи в НУШ: візія, теорія, практика»](/sites/default/files/inline-images/14.png)
![Відбувся круглий стіл «Підготовка майбутнього вчителя фізичної культури до роботи в НУШ: візія, теорія, практика»](/sites/default/files/inline-images/12.png)
![Відбувся круглий стіл «Підготовка майбутнього вчителя фізичної культури до роботи в НУШ: візія, теорія, практика»](/sites/default/files/inline-images/IMG_20211029_071214.jpg)
Розпочав зустріч вітальним словом ректор Університету, професор Анатолій Цьось. Спікери заходу: начальник відділу ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України Галина Коломоєць; директор Навчально-наукового інституту неперервної освіти ВНУ імені Лесі Українки, доцент Олег Дикий; доцент кафедри теорії фізичного виховання та рекреації Університету Тетяна Гнітецька.
![Відбувся круглий стіл «Підготовка майбутнього вчителя фізичної культури до роботи в НУШ: візія, теорія, практика»](/sites/default/files/inline-images/IMG_20211029_071113.jpg)
До спільного обговорення змін освітньої програми «Середня освіта. Фізична культура» у світлі вимог Нової української школи були залучені зовнішні та внутрішні стейкхолдери: директор КЗ «Луцька загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 19 Луцької міської ради» Анжела Масиник, а також провідні вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти міста Луцька та Волинської області; науково-педагогічні працівники факультету, розробники освітньо-професійної програми, випускники, здобувачі вищої освіти.
![Відбувся круглий стіл «Підготовка майбутнього вчителя фізичної культури до роботи в НУШ: візія, теорія, практика»](/sites/default/files/inline-images/IMG-5bd29eee5f6635f59599232330816579-V.jpg)
![Відбувся круглий стіл «Підготовка майбутнього вчителя фізичної культури до роботи в НУШ: візія, теорія, практика»](/sites/default/files/inline-images/IMG_20211029_071322_0.jpg)
![Відбувся круглий стіл «Підготовка майбутнього вчителя фізичної культури до роботи в НУШ: візія, теорія, практика»](/sites/default/files/inline-images/IMG-a52cdaf644632558fae3d35399266785-V.jpg)
Відгуки та пропозиції від учасників слугуватимуть основою щодо вдосконалення нормативних документів підготовки майбутнього вчителя фізичної культури.
Факультет фізичної культури,
спорту та здоров’я