![Цікава та пізнавальна гідрологія](/sites/default/files/styles/width_862/public/2021-10/photo_2021-10-22_15-21-46%20%283%29.jpg?itok=W6MGogRj)
На географічному факультеті відбувся захід «Цікава та пізнавальна гідрологія».
Обговорення провели представники студентського самоврядування. Це, зокрема, голова Наукового товариства аспірантів і студентів Волинського національного університету імені Лесі Українки Вікторія Горбач і заступник студентського декана географічного факультету Дмитро Ляховський.
![Цікава та пізнавальна гідрологія](/sites/default/files/inline-images/photo_2021-10-22_15-21-46%20%282%29.jpg)
Студенти обговорили освітньо-професійну програму «Гідрологія», зауважили пізнавальність і значущість окремих освітніх компонентів (ОК), а також виокремили серед них обов’язкові та вибіркові ОК. Також зазначено наукові напрями, про які молодь хотіла б дізнатися більше.
Окрім того, представники студентського самоврядування обговорили зі здобувачами вищої освіти основні мотивувальні чинники навчально-наукової діяльності загалом і на ОП «Гідрологія» зокрема.
Географічний факультет