Успішно акредитовано освітню програму «Географія» за першим (бакалаврським) рівнем (протокол Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти № 9 від 8 червня 2021 р.). Вітаємо колектив географічного факультету й гаранта освітньої програми – доцента кафедри фізичного географії, кандидата географічних наук Олену Міщенко.
День відкритих дверей у навчальній лабораторії краєзнавчих атласів
Роботодавці та науковці обговорили якість освітніх програм на географічному факультеті
Міжкафедральний семінар за участі студентів із обговорення освітньої програми «Географія» спеціальності 106 «Географія» за бакалаврський рівнем вищої освіти
У Волинському обласному центрі з гідрометеорології
Навчальна комплексна професійно-орієнтована практика