![Профорієнтаційні заходи на географічному факультеті](/sites/default/files/styles/width_862/public/2021-06/2021-06-17_09-06-05.jpg?itok=clfxy9Au)
У межах проведення профорієнтаційних заходів із ініціативи викладачів кафедри фізичної географії та студентів спеціальності 103 «Науки про Землю» учні Волинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради відвідали очисні споруди каналізації міста Луцька, що підпорядковані КП «Луцькводоканал».
![Профорієнтаційні заходи на географічному факультеті](/sites/default/files/inline-images/2021-06-17_09-06-03.jpg)
![Профорієнтаційні заходи на географічному факультеті](/sites/default/files/inline-images/2021-06-17_09-05-40.jpg)
Під час перебування на об’єкті присутні ознайомилися зі структурою й особливостями його функціонування, дізналися багато цікавого про джерела надходження стічних вод, методи їх багаторівневого очищення та повернення у природу. Особливу зацікавленість викликало технологічне обладнання, яке, за допомогою активного мулу, сприяє вивільненню води від небезпечних домішок. Учнівська молодь була вражена масштабністю діяльності та природоохоронним значенням очисних споруд.
![Профорієнтаційні заходи на географічному факультеті](/sites/default/files/inline-images/viber_2021-06-17_09-06-08.jpg)
Географічний факультет