![Навчальні заняття для студентів видавничої справи та редагування в бібліотеці-студії](/sites/default/files/styles/width_862/public/2021-05/187485104_186271939937028_2733343818352678568_n.jpg?itok=_7F_rE_j)
На завершення вивчення навчальної дисципліни «Перекладні видання» студенти-четвертокурсники спеціальності «Журналістика» освітньої програми «Видавнича справа та редагування» провели заняття в бібліотеці сучасного типу «ДіМ».
![Навчальні заняття для студентів видавничої справи та редагування в бібліотеці-студії](/sites/default/files/inline-images/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2021-05-28_09-24-44.jpg)
Майбутні видавці та редактори ознайомилися з перекладним фондом дитячої літератури, який наявний у книгозбірні, змогли погортати й проаналізувати книги іншими мовами, помилуватися інтерактивними виданнями й творіннями з 3D-реальністю. Бібліотекарка Юлія Аркушин розповіла про особливості роботи закладу, розкрила секрети, якою повинна бути книга, щоб зацікавити навіть найменшого читача, продемонструвала найбільше та найменше видання, наявні у фондах.
![Навчальні заняття для студентів видавничої справи та редагування в бібліотеці-студії](/sites/default/files/inline-images/192646512_913976885849248_5303276146425155250_n.jpg)
Навчальна пара пройшла в невимушеному форматі серед креативного й зручного простору для читання з настільними іграми та великою кількістю видань для дітей. Бібліотекарі залюбки ділилися книжковими новинками, читацькими смаками, власними спостереженнями над вітчизняними перекладами, а студенти охоче доповнювали розповіді й ставили запитання. Побували також в інноваційному читальному залі, ігровому просторі, сенсорній кімнаті для проведення різноманітних заходів і гуртків.
![Навчальні заняття для студентів видавничої справи та редагування в бібліотеці-студії](/sites/default/files/inline-images/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2021-05-28_09-24-43.jpg)
Сучасний стильний простір книгозбірні – результат невтомної роботи працівників, які постійно її розвивають, проводять різноманітні заходи, співпрацюють із «Фронтерою» та «Мандрівним вішаком», заохочують дітей до читання й руйнують стереотипи, пов’язані із бібліотеками. «ДіМ» – це не місце, де просто зберігають книги і чекають, поки хтось прийде їх взяти почитати. Це місце, у якому постійно вирує життя, місце, яке потрібно відвідати. І вам обов’язково захочеться сюди повернутися!
![Навчальні заняття для студентів видавничої справи та редагування в бібліотеці-студії](/sites/default/files/inline-images/333_1.jpg)
Наталія ШУЛЬСЬКА,
доцент кафедри соціальних комунікацій;
Анна АРТЮХ,
студентка спеціальності «Журналістика»