![Студентки ФМВ виконуватимуть дослідницькі проєкти в Університеті Миколи Коперника в Торуні](/sites/default/files/styles/width_862/public/2021-05/%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%BE.jpg?itok=55H7nZAC)
Студентки факультету міжнародних відносин Олександра Бекеша, Вікторія Таранік і Тетяна Нечипорук взяли участь у конкурсі «Ініціатива досконалості – літні студентські програми в Торуні» та вибороли участь у дослідницьких проєктах Університету Миколи Коперника в Торуні.
Мета конкурсу – сприяння академічній співпраці студентів із іноземних закладів вищої освіти й академічних працівників Університету Миколи Коперника в Торуні. Співробітництво здійснюється у формі чотиритижневого академічного стажування, яке студенти проводять улітку за такими програмами: TAPS – літня програма з астрофізики; TABMED – літня медична програма; TSSP NatSci – літня програма з природничих наук; TELSP – літня економічно-правова програма; THUS – літня програма гуманітарних і соціальних наук.
![Студентки ФМВ виконуватимуть дослідницькі проєкти в Університеті Миколи Коперника в Торуні](/sites/default/files/inline-images/%D0%B1%D0%B5%D0%BA%D0%B5%D1%88%D0%B0.jpg)
Трьох студенток факультету запросили вивчати міжнародні відносини за програмою «Літня програма гуманітарних та соціальних наук» (THUS) і взяти участь у виконанні дослідницьких проєктів: Олександра Бекеша – «Спільна політика безпеки та оборони ЄС – обрані аспекти участі держав-учасниць»; Вікторія Таранік – «Статус сучасного міста в міжнародних відносинах»; Тетяна Нечипорук – «План адаптації міського клімату – оцінка кількісних та якісних ресурсів на прикладі міста Торунь» (програма «Науки про землю та довкілля» (TSSP NatSci)).
![Студентки ФМВ виконуватимуть дослідницькі проєкти в Університеті Миколи Коперника в Торуні](/sites/default/files/inline-images/%D0%BD%D0%B5%D1%87%D0%B8%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BA.jpg)
![Студентки ФМВ виконуватимуть дослідницькі проєкти в Університеті Миколи Коперника в Торуні](/sites/default/files/inline-images/%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%96%D0%BA.jpg)
Літня програма буде стаціонарною. Учасникам запропоновано студентське житло в Торуні та стипендія. Співпраця відбувається на основі укладеного ректором ВНУ імені Лесі Українки Анатолієм Цьосем й очільником Університету Миколая Коперника Анджеєм Сокалом у березні цього року договору про співробітництво між закладами вищої освіти.
Вітаємо студенток та бажаємо плідної роботи, цікавих досліджень і позитивних вражень!
Факультет міжнародних відносин